Czy psycholog może pomóc odnalezc sens życia ? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Czy psycholog może pomóc odnalezc sens życia ?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

Temat: Czy psycholog może pomóc odnalezc sens życia ?

Od jakiegoś czasu jestem w zupełnym marazmie, nie umiem z tego wyjść, nie widzę sensu i celu życia!!!Mam pracę,ale nie daje mi satysfakcji...albo to ja jej nie umiem czerpać. Chyba musze iść do psychologa, ale się obawiam, takiego otwarcia przed drugim, i to obcym człowiekiem. Macie jakies doświadczenia związane z wizytą u psychologa???Ja się bardzo boję!!! sad No i najważniejsze czy psycholg może pomóc komuś odnaleźć sens życia ?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Czy psycholog może pomóc odnalezc sens życia ?

czasem warto pójść i pogadac z kims zupełnie obcym i neutralnym, zawsze chociaż mamy to poczucie,że powierzamy swoje tajemnice komuś, kto może nam rzeczywiście pomóc!!!ja akurat jak byłam kiedyś u psychologa, po bolesnym dla mnie rozstaniu z narzeczonym, to wyglądało to tak,że ja mówiłam a pani czasem mi zadawała pytanie jakieś, potem określiła mój problem i umówiłyśmy się na kolejne spotkanie, mnie osobiście bardzo pomogło, bo potrzebowałam dwartościowania, i znalazłyśmy sposób jak wyjść z tej depresji!!!Tobie też życzę powodzenia i nie ma się czego bać!!!najtrudniej na początku się otworzyć potem idzie już gładko:)

3

Odp: Czy psycholog może pomóc odnalezc sens życia ?

obca osoba spojrzy z dystansu na Twoją sytuację i bez emocji będzie potrafiła w nią wejść, dlatego jeśli czujesz się tak jak to opisujesz warto porozmawiać z taką osobą, przykładem może być psycholog smile

4

Odp: Czy psycholog może pomóc odnalezc sens życia ?

Jeśli czujesz, że sama sobie nie poradzisz, to żaden wstyd iść do psychologa. Mi osobiście bardzo pomógł.. choć na początku miałam obawy, a wręcz wstydziłam się.. Takie wizyty mogą poprawić samopoczucie i wzmocnić.. Psycholog, to jednak wielkie wsparcie dla człowieka.. Wiec odwiedź go jak najszybciej...

5

Odp: Czy psycholog może pomóc odnalezc sens życia ?

Witam serdecznie!
Psycholog to przewodnik,naprowadza nas na prawidłową drogę życia-naszego życia,pomaga zrozumieć dlaczego się tak a nie inaczej czujemy i  przyczynę naszego złego samopoczucia.Ja często odwiedzałam psychologa a raczej psychiatrę i jestem z tego bardzo dumna a co do początków moich spotkań to były one strasznie wstydliwe dla mnie,nie potrafiłam się otworzyć w ogóle nie wiedziałam na czym to polega a sama zrobiłam pierwszy krok w tym kierunku nikt mnie do niego nie wysłał,sama zrozumiałam że muszę coś zmienić w moim życiu,moja droga była bardzo długa za nim trafiłam na odpowiedniego dla mnie psychiatrę.
Pierwsze kroki zawsze są trudne,ale potem jest co raz lepiej i jeszcze lepiej!!!Namawiam Cię-idz,nie czekaj,walcz o siebie o swoje lepsze życie emocjonalne!Naprawdę warto.
Jak chcesz to mogę Tobie więcej napisać o tym ale bardziej prywatnie,jeżeli jesteś zainteresowana to to jest mój adres int. elizakle@wp.pl

Pozdrawiam serdecznie

6

Odp: Czy psycholog może pomóc odnalezc sens życia ?

Jedynym sensem naszego życia jest pojednanie się z Bogiem. On tych, którzy pojednają się z Nim za życia, obdarzy życiem wiecznym.

Jeżeli chcesz poczytać więcej na ten temat, tutaj masz dobrą stronkę: likealittlechild[kropa]com

Odp: Czy psycholog może pomóc odnalezc sens życia ?

Sprobuj poszukac przyczyn takiego stanu psychicznego w sobie. W koncu ty znasz siebie najlepiej .Znasz zdarzenia i fakty, znasz swoje emocje i ich podloze. Otworz sie przed soba sama. Zadawaj pytania.  Byc moze sens zycia znajdziesz sama. Zacznij od rozmowy z tzw. BRATNIA DUSZA. Daj sobie troche czasu. Zrozum siebie i swoje watpliwosci. Zrozum nicosc i brak motywacji. Mam nadzieje, ze SOBIE PORADZISZ SAMA z Bratnia Dusza. A ew. psychologa zawsze sobie mozesz zaserwowac gdy inne metody zawioda. Choc ja twierdze, ze sens twojego zycia lezy w motywowaniu siebie do dzialan przynoszacych wymierne efekty.Zycze powodzenia.

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Czy psycholog może pomóc odnalezc sens życia ?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024