Avon - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

Temat: Avon

Witam Was kobietki smile Mam pytanko,w jakim banku najlepiej wpłacać pieniądze za zamówienie z Avon? gdzie jest najtaniej? wiem ze w Alior Banku biorą 8zl a w WBK 7zl. a jak jest na poczcie?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Avon

A ja mam inne pytanie Drogie Panie smile

Co myślicie na temat kosmetyków Avon? Czy warto je kupować? Macie jakieś swoje ulubione i sprawdzone kosmetyki tej firmy?
A wody toaletowe warte są swojej ceny? Proszę o opinię!

3 Ostatnio edytowany przez SweetHarmony (2011-10-26 10:39:59)

Odp: Avon

Nie lubie avonu.Kosmetyki sa nie trwałe i przereklamowane.Podoba mi sie tylko woda Percive bo ładnie pachnie i jest dosc trwała.
Meskie zapachy za to "wogule nie pachną"Strasznie szyko sie ulatniaja i sa drogie.

Milenka za przelew na poczcie zapłacisz ok 3zł nie wiecej

4

Odp: Avon

A to za przelew z konta na konto się jeszcze w jakimś banku płaci...? Czy to może jakaś specjalna metoda płacenia za zamówienie z Avonu? Ja mam konta z mBanku i WBK i nigdy za żaden przelew nie płaciłam (poza zagranicznymi). Co do kosmetyków: szajs. Niestety taka prawda. Jeszcze żele pod prysznic są ok, niektóre ładnie pachną. Ale wszystkie kremy, balsamy, perfumy są kiepskiej jakości. Nie mówiąc o kosmetykach do makijażu. A wcale nie są takie tanie. Ostatnio kupiłam sobie kredkę do ust z Inglota, naprawdę fajną i zapłaciłam 15zł (była w promocji), a w Avonie w katalogu widziałam za 15-20zł. Więc się totalnie nie opłaca, bo cena mniej więcej ta sama, a jakość kiepska.

Odp: Avon
iziaaaaak napisał/a:

A ja mam inne pytanie Drogie Panie smile

Co myślicie na temat kosmetyków Avon? Czy warto je kupować? Macie jakieś swoje ulubione i sprawdzone kosmetyki tej firmy?
A wody toaletowe warte są swojej ceny? Proszę o opinię!

A moim zdaniem kosmetyki z avonu są świetne. Zawsze używałam tych takich sklepowych, czy jakiś innych kosmetycznych sklepików i nie ma o czym mówić, avon wymiata wink nigdy nie powrócę do tych sklepowych kosmetyków.
Wiadomo nie z każdego produktu jestem do końca zadowolona, ale to jest normalne smile
Nie zgodzę się ze wcześniejsza wypowiedzią, że kosmetyki z avonu są przereklamowane. Większość zgadza się z opisem i mają takie działanie jakie powinno być. Zapachy męskie..? Kupuję je swojemu mężczyźnie i na prawdę długo trzymają.

Ulubione i sprawdzone:
Woda perfuumowana Incandessence - jest trwała smile
Diamentowe kredki są świetne - na prawdę długo się trzymają na powiekach.
Odżywki do paznokci.
Mineralny podkład w płynie - dodać puder prasowany i fajny efekt wychodzi, długo się trzyma, nie odczuwa się go na twarzy.
Perełki brązujące, albo rozświetlające - zakochałam się w nich smile
Woda perfumowana Today Tomorrow Always - świetne! To jest zapach! smile I dłuugo się  trzymają.
Albo Woda perfumowana Far Away.

Oj mogłabym pisać i pisać smile

Także moim zdaniem warto kupować kosmetyki z avonu smile

6

Odp: Avon

Kiedyś byłam konsultantką w Avon, teraz jestem już tylko  wierną klientka:)
Co kupuje?
Żele pod prysznic "Sensen" -bardzo ładnie pachną wink
Płyny do kąpieli
Balsamy i mgiełki do ciała ''Skin So Soft"
Perełki brązujące- tak jak pisała myFeelingsForYou- rewelacja:)
Wody perfumowane- Little Black Dress, Little Red Dress, Bond Girl007- jak dla mnie warte swojej ceny, chociaż Bond kupuje zawsze wtedy jak jest jakas promocja. smile Długo się trzymają, nawet te tańsze jak Pur Blanca. Lubie też Passion Dance:) Ładne tęż są Fergie, ale jeszcze nie kupiłam, mam dopiero taki zamiar smile
Podkład magix.
Kremy do rąk.
I też długo mogłabym chyba pisać wink
Nie bardzo za to jestem przekonana do lakierów i odżywek do paznokci. Ze dwa razy zamówiłam tusz do rzęs- jak dla mnie bez rewelacji. Szampony do włosów kiedyś też były nie za ciekawe jak dla mnie, teraz nie wiem bo dawno nie zamawiałam.

A co do płatności, ja płaciłam albo na poczcie (2.5zł), albo w siedzibie Avonu.

7 Ostatnio edytowany przez truskaweczka19 (2011-10-29 21:38:17)

Odp: Avon

Ja też krótko byłam konsultantką, ale niewiele zarobiłam, bo ode mnie może jedna koleżanka z klasy zamówiła, tak to nikt nie chciał, no i pare koleżanek mamy z pracy i tyle było z Avonu, więc zaraz to rzuciłam, nie było sensu być konsultantką by czasem dla jednej osoby zamówić big_smile.
Z ciekawości zamówiłam kiedyś tusz z Avonu do rzęs, ja sama nie maluję się na codzień, ale kiedyś tak spróbowałam, na jakąś okazję i nie był chyba zły, efekt był dobry. Dobre są chyba też ich żele pod prysznic, resztę nie wiem.
Moja siostra zamówiła kiedyś też mgiełki do ciała, to muszę przyznać, że zapach był ładny i chyba długo się utrzymywał.
Myślę jednak, że pewnie w Avonie, jak wszędzie, są produkty lepsze i gorsze, ale ceny chyba kosmiczne nie są.

8

Odp: Avon

a ja z avonu jestem zadowolona tak ogolnie smile
konsultanka jestem dwa lata a klientka łohohoho big_smile

polecam zele pod prysznic senses, balsamy skin so soft (zwlaszcza rozowy:) )
z perfum lubie simply because, dla niej jak i dla niego, full speed, little black dress - moja mama go wciaz uzywa i jest bardzo zadowolona.
lakiery do paznokci drogie, a rewelacyjne nie sa, mi szybko odpryskują. za to kremy do rak super - care.
cienie zamawiam od czasu do czasu bo rzadko sie nimi maluje, nie najgorsze, są ok. perelki brazujace tez super.
tusze zalezy ktore, ale uzywam raczej nie tych z avonu tongue

NIE polecam lakierow do paznokci z Color Trend - szajs!!! okropne!

9

Odp: Avon

Witam, kosmetyki z avonu są dobre szczególnie do makijażu aczkolwiek znam lepsze firmy wink

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024