Kolega czy kim on jest ? :)) - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2011-08-17 17:59:39

natala_krak
Niewinne początki

Kolega czy kim on jest ? :))

Poznałam pewnego Pana - lat 30 wiec w sam raz. Od poczatku wydawało mi sie ze cos nas do siebie ciągnie.... telefony codziennie, smsmy codziennie , jak tylko jestem na gg to sie oddzywa... ale rozmawiamy o wszystkim i o niczym, o jego pracy ktorej szuka. o moim mieszkaniu ktore zmieniam itditd
...poszlismy razem do teatru, pozniej do knajpy, kilka razy na imprezie.... zawsze przy mnie a jednak nie bardzo.
mam ochote sie przytulic , az mnie wewnatrz skreca kiedy widze ze dzwoni.
ale on nie wykazuje takich odruchów... gdzies mnie tam dotknie, ale wszystko jakby platonicznie..
kiedys mu nawet napisalam ze mi sie podoba i zeby cos z tym zrobil ale chyba myslal ze zartuje.....

ostatnio zaproponowal zebysmy razem wynajeli mieszkanie... co mam mu powiedziec ze mam na to ochote ale jak bede wiedziala ze jest sciana obok to mnie wewnetrznie rozszarpie ? :-))) albo jak zacznie ' kolezanki ' przyprowadzac to je bede traktowac śrutem ?smile więc odmowilam a raczej przeciagnelam decyzje w czasie.

z drugiej strony ze wszystkim do mnie dzwoni, kilka razy dziennie..... jak gdzies ide on tez idzie....
tylko brakuje iskry albo odwagi ktora zapali sytuacje.... a najbardzie sie boje ze ja zgasi.

powiedzcie jak na samym poczatku ( to dopiero 2 msc znajomosci) skierowac tory nie na szerokopojeta PRZYJAZN... ? tylko na ZWIĄZEK ...

zgubilam sie znow i pomyslec ze mam 30 lat !

#2 2011-08-17 18:11:32

Juan
Net-facet

Re: Kolega czy kim on jest ? :))

Witaj. Znacie się dwa miesiące i wydaje mi się że albo chce Cie bliżej poznać i może dopiero zacznie coś "kręcić" a z tym wspólnym mieszkaniem może to jest dobry pomysł możliwe że chce zobaczyć jak się z Tobą mieszka jaka jesteś na codzień będziecie się ciągle widywać i może to jest dobry pomysł na bliższe poznanie.  albo po prostu zdążył Ci zaufać i traktuje Cie jak przyjaciółkę. Ale jak nie spróbujesz to się nie przekonasz. Powinnas zrobić Ty ten krok do przodu i wtedy się przekonasz. Pozdrawiam

W oczach tkwi siła duszy..

#3 2011-08-18 11:39:25

Naya
Na razie czysta sympatia

Skoro zaproponował wspólne zamieszkanie to pewnie coś do Ciebie czuje, bo gdyby nic nie było to by nie wyskoczył z tą propozycją, tak więc zastanów się dobrze, bo to kusząca propozycja :-) trzymam kciuki za Was, żeby się udało :-)

#4 2011-08-18 15:31:53

natala_krak
Niewinne początki

To mieszkanie dziwne bylo, wiec na razie nie poruszam z nim tego tematu ! smile wiem ze mial chwile zwiatpienia bo mieszka z bratem i chcial sie wyprowadzic, ja tez szukam wiec moze jakos tak wyszlo przy okazji smile

nie wiem, nie wiem czy facet traktujacy mnie jak kolezanke dzwoni co chwile, mowi wszystko ...bleble
a moze z blaku laku.
coz, sto lat nie pisałam na takim forum, ale po prostu musialam sie wygadac i jakos mi lepiej, dam Wam znac smile

kolegow to ja posiadam duzo, kolejnego mi nie potrzeba smile

#5 2011-08-18 15:55:48

vivaldi
Powoli się zadomawiam

A z czego on będzie płacił połowę czynszu jeśli szuka pracy? Jeśli miałoby coś z tego być, to nie tędy droga.

#6 2011-08-18 16:11:14

Tisha
Przyjaciółka Forum

vivaldi napisał:

A z czego on będzie płacił połowę czynszu jeśli szuka pracy? Jeśli miałoby coś z tego być, to nie tędy droga.

O to samo miałam zapytać - pracy nie ma, a mieszkanie chce wynajmować wink

Niemniej jednak nie zgadzaj się na wspólne zamieszkanie przed związkiem, ani w pierwszych jego miesiącach, bo prawda jest taka, że się wszystko spierdzieli. Niestety szarość dnia + codzienne widywanie drugiej osoby szybko Wam zniszczy najpiękniejsze początki znajomości.

Facet być może jest nieśmiały, albo jest gejem. Jak już mu wprost powiedziałaś, że on Ci się podoba i żeby coś z tym zrobił, a koleś nadal nic to jest dziwne. Spróbuj może jakoś zaaranżować sytuacje, nie wiem, wieczór w kinie, w knajpce, spacer, na którym złapiesz go za rękę bądź spróbujesz pocałować, albo zwykła szczera rozmowa. Ciężko gdybać.

Start(28.06): 166cm || 77kg
I  Faza: 75kg      (-2,0 kg)
II Faza: 66,0kg    (-9,0 kg)

#7 2011-08-18 19:17:06

truskaweczka19
100% Netkobieta

Tisha napisał:

vivaldi napisał:

O to samo miałam zapytać - pracy nie ma, a mieszkanie chce wynajmować wink

Niemniej jednak nie zgadzaj się na wspólne zamieszkanie przed związkiem, ani w pierwszych jego miesiącach, bo prawda jest taka, że się wszystko spierdzieli. Niestety szarość dnia + codzienne widywanie drugiej osoby szybko Wam zniszczy najpiękniejsze początki znajomości.

Facet być może jest nieśmiały, albo jest gejem. Jak już mu wprost powiedziałaś, że on Ci się podoba i żeby coś z tym zrobił, a koleś nadal nic to jest dziwne. Spróbuj może jakoś zaaranżować sytuacje, nie wiem, wieczór w kinie, w knajpce, spacer, na którym złapiesz go za rękę bądź spróbujesz pocałować, albo zwykła szczera rozmowa. Ciężko gdybać.

Albo traktuje Ją tylko jak koleżankę. Tak też przecież może być.

Z resztą zgadzam się z Tobą Tisho.

"Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła"

Wisława Szymborska

#8 2011-08-18 20:29:01

Silesia
Słodka Czarodziejka

Mnie też się wydaje, że po prostu mógł w Tobie znaleźć sobie super przyjaciółkę, do której może zawsze zadzwonić, wygadać się itd. Ale ciężko gdybać...

#9 2011-08-18 21:38:35

Tisha
Przyjaciółka Forum

Silesia napisał:

Mnie też się wydaje, że po prostu mógł w Tobie znaleźć sobie super przyjaciółkę, do której może zawsze zadzwonić, wygadać się itd. Ale ciężko gdybać...

Aczkolwiek plus tej sytuacji jest taki, że nie uciekł jak powiedziałaś mu, że Ci się podoba ^^

Start(28.06): 166cm || 77kg
I  Faza: 75kg      (-2,0 kg)
II Faza: 66,0kg    (-9,0 kg)

#10 2011-10-22 17:10:10

natala_krak
Niewinne początki

po kilku miesiacach sie okazało.. od jego najlepszego przyjaciela dowiedzialam sie ze ON jest gejem smile))

w sumie przestalo mi zalezec..... tak sie z Wami chcialam podzielic newsem smile

pozdrawiam

Ostatnie tematy :

Stopka forum