Witam - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 13 ]

Temat: Witam

Hej,
Mam na imię Lara, mam 19 lat i jestem z Zielonej Góry... jeśli mogę powiedzieć więcej o sobie, to dodam, ze kocham literaturę i kino, jestem autorką pewnej książki, będzie miała swoją premierę we wrześniu... jest to literatura kobieca, więc już teraz ją polecam, ale dość o mnie, mam nadzieję, że spędzę tu miło czas i poznam kogoś ciekawego wink

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Witam

Witamy serdecznie smile Proszę abyś w wolnej chwili zapoznała się z regulaminem.
Życzę miłego pobytu na forum smile

3

Odp: Witam

Mnie zainteresowała ta książka DamoKameliowa, ... i proszę - byś nie reklamując przybliżyła nam tematykę. A czy możesz powiedzieć skąd tak młoda dama miała takie doświadczenie, wiedzę i zapał by napisać książkę >? Jesteś szczególnie uzdolniona >?
Wybacz, że w odpowiedzi na zapowiedź literatury kobiecej, odpowiedział net-facet ... ale ... czyż życie nie płata nam różnych figli ?

4

Odp: Witam

Witaj serdecznie;) Pochwal się co ładnego napisałaś. Ja kocham czytać i chętnie się skuszę na nowy okaz do mojej kolekcji książek;) Pozdrawiam!

5

Odp: Witam

Witaj smile
Ja też jestem ciekawa tą książką tongue
Jeśli tu nie można to wyślij mi na meila jeśli możesz tytuł i autora xD a chętnie kupie i przeczytam big_smile
mój meil w profilu^^

6 Ostatnio edytowany przez DamaKameliowa (2011-07-23 19:52:12)

Odp: Witam

Jak miło, że kogoś zainteresowała moja twórczość wink

The_devil: Literatura kobieca, ale nikt nie powiedział, że mężczyźni nie mają wstępu do kobiecego świata, wręcz przeciwnie - powinni go poznawać... ze wzajemnością. Myślę, jednak, że mogłam przez nieostrożność zaszufladkować książkę: nie jest to literatura tylko dla kobiet, napisana została tak, by każdy mógł do niej zajrzeć i znaleźć swoją historię, niemniej jednak to książka o intymnej kobiecej sztuce...

A w odpowiedzi na Twoje pytanie The_devil, napiszę tak: Gdy tylko zaczęłam składać zdania, tworzyłam opowieści. Gdy tylko zaczęłam pisać: pisałam opowiadanka i książki (standardowa objętość: 3 strony big_smile) Im byłam starsza tym zagłębiałam się w coraz poważniejszą literaturę,  bardzo rzadko czytałam książki przeznaczone dla osób w moim wieku, sięgałam zawsze o stopień wyżej W końcu, gdy zaczęłam pisać opowiadanie na pewnym forum, czytelnicy zaczęli gorąco mnie namawiać do wydania tej historii, jako powieści... co też uczyniłam.
Czy mam inne talenty? Kocham kino i teatr, byłam długi czas związana z Teatrem w swoim mieście, w tym roku dostałam się na studia na reżyserie filmową, ale z żalem musiałam z niej zrezygnować.

Jeśli ktoś jest zainteresowany ogólnym streszczeniem i adresami pod którymi w internecie reklamuję powieść - proszę pisać na pw chętnie udzielę więcej informacji.

A do Ciebie Karolinuss już piszę wink

7

Odp: Witam

Dziękuję, odebrałam meila smile na fb polubiłam i udostępniłam smile z ciekawością przeczytam Twoja książkę smile

8

Odp: Witam
DamaKameliowa napisał/a:

Jak miło, że kogoś zainteresowała moja twórczość wink

The_devil: Literatura kobieca, ale nikt nie powiedział, że mężczyźni nie mają wstępu do kobiecego świata, wręcz przeciwnie - powinni go poznawać... ze wzajemnością. Myślę, jednak, że mogłam przez nieostrożność zaszufladkować książkę: nie jest to literatura tylko dla kobiet, napisana została tak, by każdy mógł do niej zajrzeć i znaleźć swoją historię, niemniej jednak to książka o intymnej kobiecej sztuce...

A w odpowiedzi na Twoje pytanie The_devil, napiszę tak: Gdy tylko zaczęłam składać zdania, tworzyłam opowieści. Gdy tylko zaczęłam pisać: pisałam opowiadanka i książki (standardowa objętość: 3 strony big_smile) Im byłam starsza tym zagłębiałam się w coraz poważniejszą literaturę,  bardzo rzadko czytałam książki przeznaczone dla osób w moim wieku, sięgałam zawsze o stopień wyżej W końcu, gdy zaczęłam pisać opowiadanie na pewnym forum, czytelnicy zaczęli gorąco mnie namawiać do wydania tej historii, jako powieści... co też uczyniłam.
Czy mam inne talenty? Kocham kino i teatr, byłam długi czas związana z Teatrem w swoim mieście, w tym roku dostałam się na studia na reżyserie filmową, ale z żalem musiałam z niej zrezygnować.

Jeśli ktoś jest zainteresowany ogólnym streszczeniem i adresami pod którymi w internecie reklamuję powieść - proszę pisać na pw chętnie udzielę więcej informacji.

A więc jednak młody talent .... Jestem pełen podziwu. Bardzo podoba mi się, że tak odważnie o tym piszesz DamoKameliowa.
Nikt nie powiedział - że człowiek młody - "nie może". Jesteś dobrym przykładem.
Teraz serdecznie Cie witam i życzę byś znalazła tu wiele wielbicielek swojego pisania. Ba ! Wiem, że tak będzie ...

9

Odp: Witam

Mnie również zainteresowało to, że jesteś młoda i napisałaś książkę. Wysłałabyś mi też mailem tytuł i autora? smile Też marzę o napisaniu książki, ale to tylko marzenie smile Pozdrawiam.

10

Odp: Witam
DamaKameliowa napisał/a:

Jak miło, że kogoś zainteresowała moja twórczość wink

The_devil: Literatura kobieca, ale nikt nie powiedział, że mężczyźni nie mają wstępu do kobiecego świata, wręcz przeciwnie - powinni go poznawać... ze wzajemnością. Myślę, jednak, że mogłam przez nieostrożność zaszufladkować książkę: nie jest to literatura tylko dla kobiet, napisana została tak, by każdy mógł do niej zajrzeć i znaleźć swoją historię, niemniej jednak to książka o intymnej kobiecej sztuce...

A w odpowiedzi na Twoje pytanie The_devil, napiszę tak: Gdy tylko zaczęłam składać zdania, tworzyłam opowieści. Gdy tylko zaczęłam pisać: pisałam opowiadanka i książki (standardowa objętość: 3 strony big_smile) Im byłam starsza tym zagłębiałam się w coraz poważniejszą literaturę,  bardzo rzadko czytałam książki przeznaczone dla osób w moim wieku, sięgałam zawsze o stopień wyżej W końcu, gdy zaczęłam pisać opowiadanie na pewnym forum, czytelnicy zaczęli gorąco mnie namawiać do wydania tej historii, jako powieści... co też uczyniłam.
Czy mam inne talenty? Kocham kino i teatr, byłam długi czas związana z Teatrem w swoim mieście, w tym roku dostałam się na studia na reżyserie filmową, ale z żalem musiałam z niej zrezygnować.

Jeśli ktoś jest zainteresowany ogólnym streszczeniem i adresami pod którymi w internecie reklamuję powieść - proszę pisać na pw chętnie udzielę więcej informacji.

A do Ciebie Karolinuss już piszę wink

To ja też poproszę na e-mail, jest tutaj podany. Dziękuje!

11

Odp: Witam

E-maile wysłane, a ja jeszcze raz dziękuję Wam za zainteresowanie tematem i moją twórczością.
To naprawdę miłe i daje mi nadzieję na to, że osiągnę swój upragniony cel i moja książka trafi do szerszego grona czytelników smile

12

Odp: Witam

pewnie tak będzie, jak jeszcze coś uda Ci się kiedyś napisac to informuj nas też tongue

Posty [ 13 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024