Dzień Matki - obchodzicie? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » STYL ŻYCIA I SPOŁECZEŃSTWO KOBIECYM OKIEM » Dzień Matki - obchodzicie?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 29 ]

Temat: Dzień Matki - obchodzicie?

Tak się zastanawiam nad prezentem dla mamy. Zwykle to były jakieś kosmetyki, które mam lubię, kwiaty. Chciałabym wiedzieć, jak inni obchodzą ten dzień. Ja pomimo wszystko mam dobry kontakt z mamą, chociaż ma dużo z charaktery dowódcy żołnierzy;) Różnie bywało, ale od pewnego czasu nasze stosunki są niemal wzorowe, co mnie bardzo cieszy;) Szukam czegoś oryginalnego. Ostatnio u nas powstał nowy gabinet i są masaże np. czekoladowe (z tego co wyczytałam). Może sprawić jej taki prezent, coś innego, czego nie zapomni i mam nadzieje się ucieszy;) A wy jak ten dzień spędzacie? Czy jest on nadal obchodzony, a może są osoby, które odchodzą od takich świąt?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Dzień Matki - obchodzicie?

Ja osobiscie ochodze:)chodz mam kiepski kontakt z mama czasem to mam ochote nic jej nie dac ale ocz wkoncu matka prawda dała dom jedzenie coz zrobic hymmm na dzien matki co moja mama nie lubi kwiatkow wiec odada:P:Pczasem jakis kosmetyk ale w tym roku dam jej chyba czekoladki nie mam zadnego pomysłu hihihi^^

3

Odp: Dzień Matki - obchodzicie?

Kto wiem, może wasze stosunki kiedyś się poprawią. Tego Ci życzę. Ja też myślałam niekiedy, że będę ciągle z mamą na wojennej ścieżce. Bywało różnie, nasze kłótnie często powodowały śmiech domowników. Nie ma jak dwie pedantki pod jednym dachem, ale mamuśka po stokroć gorsza niż ja. Zresztą był czas kiedy się wtrącała za bardzo, ale chyba udało mi się ją trochę zmienić, bo jest bardzo dobrze. Co do prezentu to kupiłam naturalne kosmetyki, bo mama takie lubi. Z masażu zrezygnowałam, bo pozostała 3 jej dzieci nie chciała się złożyć. Pozdrawiam;)

4

Odp: Dzień Matki - obchodzicie?

Ja zwykle kupuje mamie jakąś drobnostkę i zabieram ją gdzieś, na lody czy na jakieś ciacho do restauracji. smile

5

Odp: Dzień Matki - obchodzicie?

smutna123 stosunki sie nie poprawia:):)tak juz bedzie:P:P

London69  jak sobie pomysle ze ja z moja mama na ciastko to by znowu cos jej nie pasowało:P zawsze zazrosciłam czegos takiego jak byłam mała fajnych relacji matka z dziecmi:P

6

Odp: Dzień Matki - obchodzicie?
Kyaa napisał/a:

smutna123 stosunki sie nie poprawia:):)tak juz bedzie:P:P

London69  jak sobie pomysle ze ja z moja mama na ciastko to by znowu cos jej nie pasowało:P zawsze zazrosciłam czegos takiego jak byłam mała fajnych relacji matka z dziecmi:P

Ja też, dlatego warto je poprawić. Sama uważałam, że między nami lepiej nie będzie, bo rodzice późno mnie mieli i ta różnica pokoleniowa... Zawsze zazdrościłam koleżanką młodych rodziców, bo mnie mama po 40tce urodziła, ale czas wszystko zmienił. trochę ja się od niej nauczyłam, trochę ona ode mnie. Poza tym, chyba w końcu dotarło do niej że mam tyle lat, ile mam i mam prawo do własnych decyzji, i do własnych błędów. U ciebie jest różnica pokoleń, czy nie do przeskoczenia różnica charakterów? A może masz jakiś uraz, który Cię blokuje. Rodzice są tylko rodzicami, i popełniają błędy, a ludzką rzeczą jest je popełniać, z drugiej strony jest osoba pokrzywdzona, ale nauczyłam się przebaczać. Pozdrawiam;)

7

Odp: Dzień Matki - obchodzicie?

Ja mamie wyślę ładną kartkę.  Kosmetyki, które jej daję... ona nigdy ich nie używa, bo chyba jej szkoda (??? perfumy ode mnie stoją po kilka lat i używa od święta, może to kwestia tego że przyzwyczajona jest do giordani gold oriflame i jego na co dzień używa. To mogę zrozumieć, ale kremy trzymać do zjełczenia to przegięcie big_smile ), dlatego jak tylko przyjadę zabiorę ją na kawę w ładne miejsce i do kina lub teatru, ona lubi takie klimaty i myślę, że będzie jej miło. Niestety moja mama rzadko ma takie rozrywki tym bardziej będzie mi miło robiąc jej taki prezent.

8

Odp: Dzień Matki - obchodzicie?

smutna rozmawiałam płakałam a od niej dostaałam puste słowa jak reka w twarz normalnie:)

9 Ostatnio edytowany przez truskaweczka19 (2011-05-24 02:11:54)

Odp: Dzień Matki - obchodzicie?

Daję kwiatuszka, na razie nie pracuję to ciężko byłoby o coś lepszego tongue myślicie ze to nietakt ? ja sądzę , że nie smile

10

Odp: Dzień Matki - obchodzicie?

Ja odkąd nie mieszkam z mamą mam z nią lepsze relacje smile Choć nie mogę powiedzieć że pomaga mi w życiu. Czasem zadzwoni, często ma o wiele rzeczy pretensje sad A ja chciałabym w końcu żeby była zadowolona z jakiejkolwiek mojej decyzji. Niestety pewnie nie doczekam się tego sad  Ale jest moją mamą i bez względu jaka by nie było życzenia jej złożę. Dam kwiatka i niech się cieszy że o niej nie zapomniałam, bo na Dzień dziecka pewnie zapomni zadzwonić. O siostrze też raczej zapomina. Ale mamę ma się jedną.

11

Odp: Dzień Matki - obchodzicie?

ja mam dziwne relacje z mamą...niby wszystko okej, ale jak jesteśmy z dala i na dystans. Najbardziej mnie boli ,że jak już mi się wydaje że obie dojrzałyśmy to znouw jest jakis problem i ona zaczyna mnie wkurzać, zupełnie jakby z niczego nie wyciagała wniosków. kocham ja ale czasem mam wątpliwości czy ona mysli...;) Na dzień matki zawsze robię jej coś spektakularnego i nie ukrywam cos drogiego, ona nie lubi kwiatów, tekstów na zasadzie najważniejsze to być razem - dostanie bukiet kwaitów do pracy i voucher na body wine kupiony na specjalnym portalu prezentokracja.pl niech widzi że sie staram :DDD

12

Odp: Dzień Matki - obchodzicie?

W tym roku poraz pierwszy nie mogłam złożyć Mamie życzeń urodzinowych, tych na dzień Matki.  Bo Moja Mama nie żyje od od 9 miesięcy sad są to najsmutniejsze swięta:(

13

Odp: Dzień Matki - obchodzicie?
luskaem napisał/a:

W tym roku poraz pierwszy nie mogłam złożyć Mamie życzeń urodzinowych, tych na dzień Matki.  Bo Moja Mama nie żyje od od 9 miesięcy sad są to najsmutniejsze swięta:(

Jestem pewna, że żadne słowa nie ukoją Twojego bólu, ale strasznie Ci współczuje;(

14

Odp: Dzień Matki - obchodzicie?

luskaem bardzo współczuje i wiem jak Ci ciężko. Ja niestety nigdy nie mogłam mojej mamie złożyć życzeń z okazji jej święta, bo mama zmarła gdy miała 2,5 roku. Dopiero  od 2 lat obchodzę to święto i życzenia składam mojej teściowej, bo jest dla mnie jak matka.

15

Odp: Dzień Matki - obchodzicie?

Ja swojej mamy już nie mam od kilku lat.Sama jestem mamą ale w tym roku mąż zrobił szewską awanture w tym dniu i dzień świateczny się skończył zanim sie zaczął.

16

Odp: Dzień Matki - obchodzicie?

Prezent dla mamy,hmm... ja ze swoją nie mam rewelacyjnych kontaktów, ale wiele fajnych wakacyjnych głównie chwil spędziłyśmy dlatego zbieram już zdjęcia na kolejny dzień matki,żeby uczcić ten dzień.Matkę ma się niestety tylko jedną niezależnie jaka ona jest.

17

Odp: Dzień Matki - obchodzicie?

Co dajecie w tym roku swoim mama? Ciekawią mnie oryginalne pomysły, z kosmetykami i perfymami sobie daruję. Chciała bym jej dać coś praktycznego i nie drogiego, sama nie wiem. Może jakiś bilet do kina, albo jakis komplet ramek na zdjecia, w ktorych umieszcze najciekawsze z zycia naszej rodziny. Ciekawią mnie wasze propozycje:)

18

Odp: Dzień Matki - obchodzicie?
louve14 napisał/a:

Co dajecie w tym roku swoim mama? Ciekawią mnie oryginalne pomysły, z kosmetykami i perfymami sobie daruję. Chciała bym jej dać coś praktycznego i nie drogiego, sama nie wiem. Może jakiś bilet do kina, albo jakis komplet ramek na zdjecia, w ktorych umieszcze najciekawsze z zycia naszej rodziny. Ciekawią mnie wasze propozycje:)

Może drzewo geneaologiczne zrobić? Też fajny, chyba w miarę oryginalny prezent.
Zdjęcia rodzinne też wspaniałe, na pewno u niejednej matki zakręciłyby łezkę w oku ;-)
może być bilet do kina, jakiś kupon np na zakupy, jeśli lubi ;-)

19

Odp: Dzień Matki - obchodzicie?

Wszystkim zależy, by w ten dzień podziękować swojej mamie i sprawić, by poczuła się jak księżniczka. A za tyle cierpliwości i miłości naszych mam, gwiazdka z nieba to mało!

Jedne mamy dostaną biżuterię, perfum, inne miłą propozycje na relaksujący wieczór. Chcemy o nie zabdać i rozpieścić. Warto w poszukiwaniu prezentu rozejrzeć się także wśród naturalnych produktów pomagających utrzymać zdrowie i dobre samopoczucie. Bo nie ma nic piękniejszego, niż uśmiech naszych zadowolonych mam smile

20

Odp: Dzień Matki - obchodzicie?

Chyba kupię mojej mamie jakieś witaminki na wzmocnienie przeznaczone dla kobiet w jej wieku:) Nie jest to zbyt oryginalne, ale wiem że będzie używać, a sama sobie nie kupi bo szkoda pieniedzy. Możecie coś polecić? Mama ma 60 lat.

21

Odp: Dzień Matki - obchodzicie?

Hej hej, ja się wybieram do lidla bo widziałam że będzie "oferta na dzień matki" czyli czekoladki+kwiaty+coś tam (kremik jakiś chyba) w fajnej cenie tak żeby z pustymi rękoma nie przejechać a potem zabieram mamę na cały dzień do spa a na wieczór wypożyczę jej ulubiony film:))

22

Odp: Dzień Matki - obchodzicie?

Dobry krem do twarzy, wielki BUZIAK i proste słowa  kocham Cię smile:):)

23

Odp: Dzień Matki - obchodzicie?
smutna123 napisał/a:

A wy jak ten dzień spędzacie? Czy jest on nadal obchodzony, a może są osoby, które odchodzą od takich świąt?

To święto jest dla mnie jednym z najważniejszych. Mam cudowną mamę, dlatego nie wyobrażam sobie, abym tego szczególnego dnia miała jej tego nie okazać. Oczywiście moja mama wie, że ją kocham, że jestem jej wdzięczna za całe beztroskie i bezpieczne dzieciństwo, za to, że do dziś mogę na nią liczyć, ale przecież każda okazja jest dobra, aby raz jeszcze to wszystko powtórzyć. Nie mieszkamy w tym samym mieście, więc choć często się słyszymy, to jednak widujemy znacznie rzadziej. Kupiłam dziś słodki upominek, apaszkę, która na pewno ją ucieszy, bo szukała czegoś w takim stylu, jutro kupię kwiaty i pojadę bez zapowiedzi smile.

24

Odp: Dzień Matki - obchodzicie?

W Dzień Matki, jak co roku, odwiedzam mamę. Obowiązkowo czekoladki, kawa bezkofeinowa i jakiś upominek. Czasami kwiatek, ale tylko doniczkowy, bo mama nie przepada za ciętymi. Nigdy się nie zapowiadam w ten dzień. Mama po prostu wie, że przyjadę. Nie odwiedziłam mamy w całym życiu tylko raz. Przeszkodził mi w tej wizycie syn, właśnie zachciało mu się zobaczyć świat.
Nie wyobrażam sobie, że mogłabym nie spotkać się z mamą w tym wyjątkowym dniu.

25

Odp: Dzień Matki - obchodzicie?

ewelinaL, sądzę że prezent w postaci wnuczka na Dzień Matki to wspaniały prezent. I jaki oryginalny smile
Swojej mamie w ten specjalny dzień sprawię jakieś kwiaty. Bo moja mama jest osobą która "nic nie potrzebuje, wszystko ma, a po co będziesz pieniądze wydawać". Więc kupić jej jakiś rzeczowy upominek jest niezmiernie trudno. A kwiaty jednak zawsze pocieszą trochę oko. Drugi bukiecik kwiatków dostanie "druga mama" - czyli teściowa.

26

Odp: Dzień Matki - obchodzicie?

Moja mama, odkąd została sama, wyraźnie potrzebuje poczucia bycia dla nas ważną i kochaną, dlatego nie wyobrażam sobie, aby w Dzień Matki nie dać jej dokładnie tego, czego trzeba jej najbardziej. Kiedyś zdarzało się, że tylko dzwoniłam z życzeniami, a jakieś okazjonalne kwiaty czy upominek wręczałam przy najbliższej wizycie, ale teraz bardzo dbam, żeby pojawić się osobiście. W tym roku oczywiście również tak zaplanowałam obowiązki i inne zajęcia, aby 26 maja mieć wolne całe popołudnie.

27

Odp: Dzień Matki - obchodzicie?

no pewnie, że tak! jeszcze jako córka, ale pamiętam zawsze smile

28

Odp: Dzień Matki - obchodzicie?

Oczywiście w tym dniu zabieram dzieci na lody pyszny obiadek w mieście jak wypada to w tyg to mają wolne od szkoły i cały dzień jesteśmy razem bo największym prezentem jaki dostałam są dzieci i mąż  wink

Jeszcze nie wiem czy sobie coś kupię, ale zastanawiam się nad wybraniem czegoś z ceramiki Bolesławieckiej:
https://andyceramika.pl/dzbanki

Wdziałam ładne ręcznie malowane dzbanki ceramiczne na tej stronie:
https://andyceramika.pl/environment/cache/images/300_300_productGfx_17300/A94-D23.webp

29 Ostatnio edytowany przez Priscilla (2023-05-05 23:24:45)

Odp: Dzień Matki - obchodzicie?
danielasawka napisał/a:

Oczywiście w tym dniu zabieram dzieci na lody pyszny obiadek w mieście jak wypada to w tyg to mają wolne od szkoły i cały dzień jesteśmy razem bo największym prezentem jaki dostałam są dzieci i mąż  wink

Jeszcze nie wiem czy sobie coś kupię, ale zastanawiam się nad wybraniem czegoś z ceramiki Bolesławieckiej (...)

I co w związku z tym, że się zastanawiasz nad tymi brzydkimi dzbankami? big_smile Jaki to ma związek z tematem wątku?
Aaaaa.... niech zgadnę, trzeba wyrobić spamerski limit?? big_smile

Posty [ 29 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » STYL ŻYCIA I SPOŁECZEŃSTWO KOBIECYM OKIEM » Dzień Matki - obchodzicie?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024