Kocha czy wykorzystuje? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Kocha czy wykorzystuje?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

Temat: Kocha czy wykorzystuje?

Ponad pół roku temu poznałam człowieka na którym do tej pory mi strasznie zależy. Wszystko zaczęło się od tego że On przyszedł do mojej pracy. Może tak: Organizuję i pomagam organizować imprezy, koncerty, festiwale (mam własną firmę działająca w tej branży) , jestem dość aktywnym członkiem samorządu studentów jednej z polskich uczelni ... On pewnego dnia przyszedł z pytaniem o pomoc w organizacji jego przedsięwzięcia... Tylko że na dzień dobry można powiedzieć nie ładnie stasował z góry do dołu mój wygląd. Pomogłam, załatwiłam sponsorów na festiwal, reklamę nie dużo ale zawsze to było kilka firm. Kontakty do moich znajomych.... tylko nasz spotkania w dość niewielkim stopniu dotyczyły pracy. Bardzo szybko zaczął zdrabniać moje imię. Zapraszał mnie na kawę, kolacje, rozmowy przedłużały sie o życiu prywatnym. Poznał moich braci. Pisał sms śpij słodko, dopytał sie o zdrowie... Na urodziny dostałam wielki bukiet tulipanów a na 8 marca białą różę (przyniósł ją do klubu pełnego znajomych). Odwoził do domu, otwierał drzwi, podawał płaszcz. Tylko mnie nigdy nie pocałował, najwyżej przytulił i w policzek. To jest dla mnie dziwne.
Na festiwalu jak by mnie w ogółe nie widział.
Po wydarzeniu od którego minęło ponad 2 tygodnie widzieliśmy się 3 razy. I dalej nic. Zdrabnia imię, jest dość kulturalny. Ale zauważyłam że jeśli ja pierwsza nie zadzwonię, nie napiszę nie ma od niego kontaktu. Niby mówi że ja nigdy mu nie przeszkadzam jak dzwonię. Wiem zę jst zapracowany bo ma dosć powazne stanowisko w firmię i swoją własną ale 1 sms na 4-5 dni co u mnie, co robię, napisanie na fecebook to nie jes dużo dla mnie. Nawet dzisiejszy sms że ma nadzieje sie szybko zobacyć i mam spać słodko.
Mam 24 lata wiem ze mam jeszcze czas ale chciałabym wiedzieć w tym przypadku on gra na moich uczuciach bo wie że mam możliwości mu pomóc czy zależy mu na mnie a  nie wie jak to okazać? Czuje sie lekko zagubiona, jakby wykorzystana. I strasznie mi głupio z tego powdu że sięchyba w nim zakochałam.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Kocha czy wykorzystuje?

Jeśli czujesz się "lekko jakby wykorzystana" to pewnie jakby lekko tak jest i to się nazywa intuicja.

Widać taki z Niego "Czaruś" i Cię oczarował, a Ty się po prostu zauroczyłaś, bo do zakochania to jeszcze kawałek.

Zbliżył się na tyle, na ile uważał za stosowne, aby dostać to czego chciał. Dostał i teraz przeszedł w fazę tzw. podtrzymania. Czyli od czasu do czasu sms, coś tam skrobnie na facebooku, może spotkanko, ale to rzadziej. Widocznie doszedł do wniosku, że w przyszłości możesz Mu się jeszcze przydać, w przeciwnym wypadku kontakt zmniejszył by do absolutnego minimum.

Jest to bardzo dobry przykład tego, że nie tylko kobiety potrafią wykorzystać swój urok osobisty, urodę, wdzięk do uzyskania jakiejś korzyści.

3

Odp: Kocha czy wykorzystuje?

Zgadzam się z Mareczkiem w 100%.

4

Odp: Kocha czy wykorzystuje?

Dziękuję,
Martwi mnie tylko że przez niego mogę stracić swój czas. Do tego wszystkiego dochodzi ślub przyjaciółki gdzie jako starsza jestem zaproszona z osobą towarzyszącą. Wspomniałam mu jeden raz w styczniu i on do tej pory pamięta i chce iść. Ile w tym sensu. Mareczek Twoje słowa są cenne. Spróbuję ja się zdystansować. Nie odpisywać i nie mieć za każdym razem czasu dla niego.

5

Odp: Kocha czy wykorzystuje?

nikkaia idź na ten ślub z kimś innym, możesz?

6

Odp: Kocha czy wykorzystuje?

Avo mogłabym pewnie kogoś spytać i nie było by problemu. Tylko czy ładnie tak mówić że teraz nie? mimio że on pamięta? Cały czs mam nadzieję że robi to dla mnie ale macie chyba racje

7

Odp: Kocha czy wykorzystuje?

Nie ma sensu zawracać sobie nim głowy. Dla chcącego nic trudnego, jeśli naprawdę by mu zależało to odzywałby się częściej.

8

Odp: Kocha czy wykorzystuje?

A może jak pójdziecie na ten ślub to właśnie spędzicie ten czas razem inaczej i może zbliżycie się do siebie ... Nie wiem czy wykorzystuje czy nie trudno powiedzieć ale może też być tak, że po prostu jest ostrożny albo zachowawczy.

9

Odp: Kocha czy wykorzystuje?

A moim zdaniem on ją stymuluje i ona chodzi tak, jak on zagra. Jak ktoś chce z kimś być zawsze znajdzie na to czas...

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Kocha czy wykorzystuje?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024