Fetysz stóp - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2011-04-03 16:38:17

studentkrk
Niewinne początki

Fetysz stóp

Witam drogie Panie , jestem facetem ale chciałby poznać waszą opinię na temat fetyszu stóp tzn. jak facet zajmuje się waszymi stopami. Pytam bo od pewnego czasu ten fetysz bardzo na mnie działa. Jest dla was czymś normalnym czy dziwactwem i nigdy nie chciałybyście tego spróbować?

#2 2011-04-03 17:10:13

Shiseido
Przyjaciółka Forum

Re: Fetysz stóp

Hmm, chodzi Ci o lizanie, ssanie?.. Mnie to osobiscie nie pociaga i troche takjakby obrzydza, ale absolutnie nie wytykam palcami tych ktorzy to lubia.. wiadomo, kazdy ma jakies swoje male ``fetysze``..

Niewiem, ja ogolnie zwracam ogromna uwage na stopy, palce, piety, kompletnie wszystko!
I ogolnie nie podobaja mi sie stopy .. ani moje, ani nikogo wiecej..  wiec to pewnie dlatego, nie odwazylabym sie na cos takiego..

No i mysle ze watek sie rozwinie, bo chcialabym wiedziec, jak inni na to patrza smile

"Matka, jak Pan Bóg, może kochać wszystkie swe dzieci, każde z osobna i każde najwięcej."

#3 2011-04-03 17:16:01

studentkrk
Niewinne początki

Tak o to mi chodzi:) jedna opinia już jest:)

#4 2011-04-03 17:16:09

truskaweczka19
100% Netkobieta

Moj facet tak ma
Nigdy mi to nie przeszkadzalo smile

"Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła"

Wisława Szymborska

#5 2011-04-03 17:22:30

łilma18
Niewinne początki

moj facet tez tak ma, "dopiera" się do moich stóp jak tylko może smile czasami mam wrażenie, że woli dotykać je niz np  moje dłonie tongue nie przeszkadza mi to :]]

#6 2011-04-03 19:40:12

papillon
Cioteczka Dobra Rada

mój nigdy nie mówił, że ma fetysz, ale często mi mówił za to, że mam ładne stopy i lubi mi je masować czy właśnie lizać podczas seksu. ale uważam, że to jeszcze nie jest fetysz tongue traktuję to raczej jako ogólne okazywanie uwielbienia całemu mojemu ciału big_smile

#7 2011-04-04 22:23:05

wotewer
Wkręcam się coraz bardziej

fetyszysci sa dewiantami..

#8 2011-04-04 22:54:15

sandra.sandra
Przyjaciółka Forum

Mój partner tak ma wink
Podczas seksu jednocześnie całuje moje stopy. Bardzo to lubię, uwielbiam ten widok, gdy on "odlatuje" w moim ciele wink

smile

#9 2011-04-05 11:52:58

Katriina
Do zakochania jeden krok

mój ex miał, lubił czasem dojść poprzez masaż moimi stopami w kabaretkach wink podoba mi się, że faceta kręcą kobiece stopy, zwraca uwage na ich ubiór, obuwie, przygląda się z uwagą każdemu palcu i pieści całe stopy smile

#10 2011-04-05 13:32:20

czekolada00721
Dobry Duszek Forum

A moj P. kilka razy tez bawil sie moimi stopami, nie przeszkadzalo mi to poniewaz nie mam zadnych laskotek na stopach to raz, a dwa to jezeli sprawia mu to przyjemnosc ... nie bede mu jej odbierac smile

Umiesz liczyć? Licz na siebie...!

PKU - Patrz Komu Ufasz.!

#11 2011-04-08 23:04:42

MadziaW
Przyjaciółka Forum

Mój też tak ma, myślałam, że to rzadko spotykane, ale teraz widzę że nie:)

Piotruś :* 18.09.2014r.

#12 2011-04-08 23:39:20

Aaricia
Woman In Red

To często spotykany fetysz. Osobiście nie czerpię fizycznej przyjemności z pieszczot moich stóp, za to psychiczną bardzo, kiedy widzę jak to działa na faceta. To prawie jak fellatio - fizyczna przyjemność żadna, ale psychicznie  - super przyjemne.

#13 2011-04-08 23:40:26

truskaweczka19
100% Netkobieta

Aaricia napisał:

To często spotykany fetysz. Osobiście nie czerpię fizycznej przyjemności z pieszczot moich stóp, za to psychiczną bardzo, kiedy widzę jak to działa na faceta. To prawie jak fellatio - fizyczna przyjemność żadna, ale psychicznie  - super przyjemne.

To prawda. Jak widzę jak mu dobrze, to też się tak psychicznie nakręcam, a za tym idzie już tylko fizyczne nakręcenie i jest bardzo fajnie wink I nie uważam tego fetyszu za jakiś odrażający, nie dziwi mnie upodobanie się w pięknych , zadbanych stopach smile

Ostatnio edytowany przez truskaweczka19 (2011-04-08 23:41:05)

Wisława Szymborska

#14 2011-04-09 00:00:29

Aaricia
Woman In Red

Dla fetyszystów stopy wcale nie muszą być piękne i zadbane. Wystarczy, że są. To w sumie tak jak z kobiecym biustem - czy mały czy duży - facetom każdy się podoba. Moje prywatne spostrzeżenie mówi natomiast, że fetyszyści stóp zazwyczaj są mało zainteresowani kobiecymi piersiami. Zauważyłyście coś takiego?

#15 2011-04-09 00:10:54

truskaweczka19
100% Netkobieta

Aaricia napisał:

Dla fetyszystów stopy wcale nie muszą być piękne i zadbane. Wystarczy, że są. To w sumie tak jak z kobiecym biustem - czy mały czy duży - facetom każdy się podoba. Moje prywatne spostrzeżenie mówi natomiast, że fetyszyści stóp zazwyczaj są mało zainteresowani kobiecymi piersiami. Zauważyłyście coś takiego?

Wiesz co, ja nie mam co prawda jakoś super zadbanych stóp, ale jednak wydaje mi się, że jakby były jakieś okropne, to by go tak nie kręciło big_smile No, ale kręcą, myślę, że głównie dlatego, że są moje, a miłość jeszcze bardziej nakręca go na mnie smile No wiesz, faceci uwielbiają widok kobiecych piersi, ale jednak i tu są gusta i guściki. Jeden woli większe, inny mniejsze, i tak samo jak kobieta ma bardzo mały biust, to jednemu to nie będzie przeszkadzać, a może nawet bardzo mu się to spodoba, a inny stwierdzi kolokwialnie, że jest za "płaska" i że go wcale nie kręci.
Wiesz co, mój facet powiedział mi kiedyś, że faktycznie bardziej kręcą go nogi i stopy, aczkolwiek nie kręcą go raczej dziewczyny z bardzo małym czy małym biustem, dlatego jak początkowo sie poznawaliśmy, to był tym bardziej zadowolony, że ja nie mam małego biustu. Myślę, że jednak zwraca uwagę na piersi, nie jest to tak, że prawie wcale go nie kręcą .. no i bardzo chętnie je pieści wink

Wisława Szymborska

#16 2011-04-09 04:19:16

CzarnaPerla
Net-Facet

Fetysz stóp ?? Tak mam i jestem z tego powodu szczęśliwy,, kocham kobiece stopy- uwielbiam masować i całować ,, czerpię z ego dużą przyjemność ale staram się też dać tym przyjemność kobiecie czytam, że niektórym Paniom jest to obojętne i tak się cieszę, że moim partnerkom sprawiało to jednak przyjemność kiedy masowałem, całowałem etc. bez jej przyjemności i ja bym szybko przestał czerpać z tego przyjemność - dobierając się już do kobiecych stópek nie tylko biorę ale staram się też dać od siebie aby partnerka też była zadowolona.

W jednym z postów padło stwierdzenie, że fetyszyście obojętny jest wygląd stóp , chciałbym więc sprostować, że się mylisz !!
Mnie osobiście pociągają, podniecają, kuszą tylko stópki do rozmiaru 38, i niby 39 to prawie nie zauważalna różnica a jednak dostrzegam ją od razu, i w jednej chwili przestaje mieć ochotę na takie stopy jak by mój fetysz nigdy nie istniał ,, nie podobają mi się też stópki z wysokim podbiciem nie przyjmuję takich. Sprawą oczywistą jest, że muszą być zadbane, żadnych odcisków, ranek czy stwardnień ....

Natomiast jak są takie jakie być powinny to już na samą myśl o nich zaczynam odpływać ..... tongue  tongue   tongue

Ostatnio edytowany przez Anemonne (2011-04-09 17:08:55)

Ja po prostu jestem z edycji Kolekcjonerskiej ...

#17 2011-04-09 07:25:39

Selene1
Przyjaciółka Forum

A mój facet czyści tzn pumeksem itp moje stopy tongue robi to bo chce, a nie bo ja go o to proszę. Lubi je masować, całować to chyba nie bardzo, ale jeśli chodzi o masaż to jak najbardziej. Nie przepadam za tym zbytnio, bo mnie to po prstu tak nie kręci, a czasami i krępuje, bo moje myślenie na ten temat wygląda mniej więcej tak: "jak można lubić masować, całować stopy? przeciezn jest tyle innych miejsc" także nie zasze mu też na to pozwalam, bo nawet jeśli to lubie, podoba mi się to, to dziwnie się czuje, kiedy on to robi smile ja jemu baaardzo rzadko masuje, ale za to zajmuje sie dokładnie innymi częściami ciała:)

Igor ur. 08.12.2013r. godz.18:10, 3400g, 54cm smile

#18 2011-04-09 21:39:56

MadziaW
Przyjaciółka Forum

A mój partner chciałby żebym zrobiła mu to stópkami.. hm..smile chyba z checią spróbuję, tylko jak najlepiej? Robiłyście tak?

#19 2011-04-09 22:48:55

truskaweczka19
100% Netkobieta

MadziaW napisał:

A mój partner chciałby żebym zrobiła mu to stópkami.. hm..smile chyba z checią spróbuję, tylko jak najlepiej? Robiłyście tak?

Zapytaj swojego faceta jak lubi.
Jasne, że robiłam , on to uwielbia wink

Wisława Szymborska

#20 2011-04-10 00:18:38

MadziaW
Przyjaciółka Forum

Tylko on jeszcze też nie wie jak lubi bo to będzie pierwszy taki raz.. smile

#21 2011-09-10 00:24:44

Sindbad
Niewinne początki

Jestem jednym z tych, na których piękne, zadbane kobiece stopy robią duże wrażenie. Kiedy poznałem moją oblubienicę, obawiałem się, jak przyjmie tę moją msłabość. Początkowo było nieco zaskoczona, ale nigdy nie dała mi odczuć, że to głupie - a tego się trochę obawiałem hmm. Po pewnym czasie polubiła tego typu zabawy i stanowią one dla nas urozmaicenie seksu, rodzaj pikantnego dodatku do łóżkowej codzienności.

Myślę, że każda z Was, która niezłe nogi - jeżeli tylko szuka czegoś nowego w tych sprawach - może delikatnie spróbować namówić partnera na zabawy z nimi. Polecam wspólną kąpiel w wannie i życzenie masażu.

P.S. Wbrew rozpowszechnianym pogłoskom chcę wyraźnie zaznaczyć, że nie wszyscy za najbardziej seksowny kolor paznokci (u dłoni również) uważają kolor czerwony. Są inne, nawet bardziej kobiece moim zdaniem tongue

#22 2011-09-11 19:11:56

kaisa_malene
Przyjaciółka Forum

Nie zauważyłam, żeby którykolwiek z moich facetów (byłych+obecny) mieli fetysz stóp, ale na pewno bardzo lubili je masować, dotykać i zawsze słyszałam, że są słodkie, bo takie małe. Myślę, że to się właśnie facetom podoba: że kobiece stopy są malutkie. Odnośnie lakieru: maluję na wszystkie możliwe kolory i też nie uważam, że jedynie czerwony=seksowny.

#23 2011-09-11 23:17:53

Sindbad
Niewinne początki

Jeżeli tak się zachowywali, to są w porządku. Mam kolegów, którzy mają do stóp jakiś rodzaj blokady, a nawet obrzydzenia i w życiu by ich celowo nie dotykali nawet swoim partnerkom. Może nie spotkali kobiet swojego życia, może stopy ich partnerek nie są z tych najpiękniejszych (?), a może to z nimi jest coś nie tak. Nie wiem, aż tak nie wnikałem.

Sądzę, że w Twoim przypadku było idealnie - miło, ale bez przesady. Ale może mieli jakieś inne fisie? Chyba każdy facet ma jakiegoś fisia, choćby lekkiego. Taka już natura.

#24 2011-09-12 00:16:59

truskaweczka19
100% Netkobieta

Sindbad napisał:

Jeżeli tak się zachowywali, to są w porządku. Mam kolegów, którzy mają do stóp jakiś rodzaj blokady, a nawet obrzydzenia i w życiu by ich celowo nie dotykali nawet swoim partnerkom. Może nie spotkali kobiet swojego życia, może stopy ich partnerek nie są z tych najpiękniejszych (?), a może to z nimi jest coś nie tak. Nie wiem, aż tak nie wnikałem.

Sądzę, że w Twoim przypadku było idealnie - miło, ale bez przesady. Ale może mieli jakieś inne fisie? Chyba każdy facet ma jakiegoś fisia, choćby lekkiego. Taka już natura.

Nie wnikaj, nie każdego muszą stópki kręcić smile.
Mojego faceta bardzo kręcą, ale to już pisałam smile.

Wisława Szymborska

#25 2011-09-12 00:18:38

pluskwa20
Zaglądam tu coraz częściej

lubie, ubostwiam, uwieelbiam:) Chyba przez to, ze moje stopy (37) sa male i zgrabne co do wzrostu (173).
Lubie kiedy je masuje po ciezkim dniu, zwlaszcza jak je... 'ugniata'?
Niestety mam niesaaamowite laskotki, toteż czasami pekam ze smiechu, albo wymachuje nogami po sam sufit;)

#26 2011-09-13 22:36:29

straceniec
Net-facet

Sindbad napisał:

(...) stanowią one dla nas urozmaicenie seksu, rodzaj pikantnego dodatku do łóżkowej codzienności.

O człowieku, pieścisz partnerce stopy? Naprawdę?
S Z A L E J E C I E! : )

A tak na poważnie, podobno widok stóp pobudza obszar mózgu bardzo bliski temu, który jest pobudzany podczas oglądania genitaliów i stąd wynika fiksacja wielu mężczyzn na ich punkcie.

Mi podobają się zgrabne, zadbane stopy. Do tego stopnia, że nie chcę by moja dziewczyna chodziła w butach powodujących deformacje. Nie przepadam za jakimkolwiek lakierem na paznokciach. Łańcuszek wokół kostki jednej z nóg to jest coś, niesamowicie dodaje kobiecie elegancji.

Mika09 napisał:

bo mnie to po prstu tak nie kręci, a czasami i krępuje, bo moje myślenie na ten temat wygląda mniej więcej tak: "jak można lubić masować, całować stopy? przeciezn jest tyle innych miejsc" także nie zasze mu też na to pozwalam, bo nawet jeśli to lubie, podoba mi się to, to dziwnie się czuje, kiedy on to robi smile

Bezduszna jesteś, facet ma ochotę pieścić nawet twoje stopy, a ty mu to jeszcze dozujesz, doceń go ; )

Ostatnio edytowany przez straceniec (2011-09-13 22:38:56)

#27 2011-09-14 00:10:53

Sadie
Przyjaciółka Forum

kocham! Uwielbiam jak facet zajmuje sie moimi stopami i lubie sie zajmowac facetem za pomoca stop. Nie uwazam tego za fetysz tylko inna forme przyjemnosci i relaksu. Nic zlego jesli obie strony to lubia.

Kiedy się urodziłam, diabeł spojrzał, skrzywił się i mruknął...szlag konkurencja big_smile

#28 2011-09-14 15:05:43

tommy88
Netchłopak

Kobiece stópki mmmmm. Małe-zgrabne, z gładziutką skórą i fajnym kolorem paznokci od zawsze robiły na mnie wrażenie.

Truskaweczko, jak czasem trafię na Twoje posty, to widzę po nich, że Twój chłopak nie ma na co narzekać:P.
Na pewno jest zadowolony z takiej dziewczyny;).

Moja miłość smile=>http://www.youtube.com/watch?v=4OAXrE5uFqc
                      http://www.youtube.com/watch?v=iQsR_KeQt2M

#29 2011-09-17 16:45:34

maestro1
Niewinne początki

To nie jest forum ogłoszeniowe

Ostatnio edytowany przez Anemonne (2011-09-17 16:54:36)

#30 2011-09-17 17:26:29

maestro1
Niewinne początki

To n ie było ogłoszenie, a może i było. Uwielbiam stopy, zadbane kształtne i pachnące, odkryłem to w sobie 4 lata temu. Zauważyłem iz zwracając uwage na kobiete poza jej uroda intelektem, tym czymś zwracam jeszcze uwage na stopy. Czy to jest złe, myslę,że nie ale jest mi z tym trudno:)

#31 2011-09-25 19:27:11

lady_stopka
Niewinne początki

Witam, ja osobiście uwielbiam adoracje moich stóp. Dotyk męskich dłoni na stópkach, języczka, ust to coś wspaniałego.
Masowanie ich daje mi niesamowicie przyjemne uczucie, mogłabym tak mieć pieszczone codziennie całymi godzinami. Widok mężczyzny, któremu podobaja się ładne i zadbane stópki też jest fascynujący smile

#32 2011-09-26 14:29:56

rozjasniacz
Wróżka Bajuszka

Mój facet lubi moje stopy. Zawsze jak jego wzrok je spotka to dotyka i całuje, patrzy się na nie. Nie wiem czemu, ale zawsze gdy je pocałuje, wzrusza mnie to. Strasznie to jest miłe.

" Więc spleć palce z moimi palcami i chodź, prowadź i daj się prowadzić "

#33 2011-11-11 16:51:01

Pamc
Cioteczka Dobra Rada

Na samą myśl już się śmieję. Mam straszne łaskotki! Mój facet lubi także masować stópki, czasem da małego buziaka. Zawsze mówi, że je uwielbia, są takie malutkie, czasem nawet brakuje mu słów, żeby je opisać. Lubię to słyszeć, i lubię oczywiście, gdy mi je masuje z nieziemską uwagą smile

'Przyznaję, że myśli mają wpływ na ciało.'

#34 2011-12-20 14:10:42

independent
Net-facet

UWIELBIAM!!!! Zadbane kobiece stópki.... w pończoszkach lub rajstopkach... a najbardziej gołe....!!!
Po prostu szleję...

Ulubiony rozmiar 39 :-) Ale 38 też może być...

Szkoda tylko że tak niewiele czasu w ciągu roku jest by można było podziwiać Wasze śliczne stópki :-)

Ech...nie piszę więcej...bo mógłbym się rozpisać na godziny....

Uwielbiam!!!

czego się nie dotknę to wychodzi, a czego się dotknę to...ech...
Kiedy kobieta mówi "nic" to wiedz że dzieje się źle...

#35 2012-02-12 15:42:17

SyNdRoM3k
Niewinne początki

Cześć ... Ja od kilku lat zwracam dużą uwagę na kobiece stopy... Fakt, dla mnie proporcje stóp są dużo ważniejsze niż rozmiar pupy czy piersi. Gdy dziewczyna ma prześliczną buzie, piersi i pupę ,a stópki ma takie seee, to na bank nie będę usatysfakcjonowany i nasza znajomość nie zakończy się "związkiem". Dla mnie osobiście, kobiece stópki są najdoskonalszym dziełem sztuki. Idealne kształty, krzywizny, krągłości , wypuklenia, proporcje to wszystko jest najcudowniejszym darem od Boga wink Kolego, dokładnie tak jak mówisz, szkoda, że sezon na bezkarne podziwianie kobiecych stópek jest taki krótki... ale spoko już niedługo będzie wiosna smile Także głowa do góry.. Ja osobiście preferuje jak najmniejsze stópki... od 38 w dół... idealne to takie malusie 36 tongue Pozdrawiam wszystkie kobietki, które mają śliczne i zadbane stópki, oraz panów pasjonatów (jest nas wielu)!!!

#36 2012-02-12 21:21:05

Konwalia07
Netbabeczka

mój facet lubi całować głaskac moje stopy, zawsze mi zdejmuje skarpetki, ale nie wiem czy to fetysz, bardziej myśle ze robi to z miłości tak samo głaska i podziwia każda częśc mojego ciała więc stopki rownież ale to chyba nie jest jeszcze fetysz, nie wiem ;pbig_smile

#37 2012-02-12 23:03:20

SyNdRoM3k
Niewinne początki

Hmm nawet gdyby to był "fetysz", to nic strasznego. Każdy ma banie na jakąś cześć ciała płci przeciwnej... nawet kobiety. Niektóre lubią męskie dłonie, brzuchy, plecy a przede wszystkim tyłki... to już nie jest dewiacja big_smile ? Ubóstwianie kobiecych stóp nie jest jakimś zboczeniem. Nie rozumiem czemu takie upodobanie znajduje się w dziale "fetysz" tongue Chyba tylko dlatego, bo stopy kojarzą się z jakaś nieczystością , smrodem i brudem tongue A w cale tak nie jest... przynajmniej ja miałem duże szczęście i trafiałem na dziewczyny, które pielęgnowały swoje stópki smile POozdrawiam

#38 2012-04-26 08:31:04

Krzysztof1988
Net-Facet

Ja uwielbiam pieścić stopy lecz moja narzeczona nie przepada za tym. Więc muszę się obyć smakiem.

Od 19.04.2012 jestem szczęśliwym narzeczonym.

Stopka forum