Uzasadnienie zdrady emocjonalnej - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Uzasadnienie zdrady emocjonalnej

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

Temat: Uzasadnienie zdrady emocjonalnej

Mam 26lat, mezatka z dwojka dzieci. Chcialabym zlozyc pozew o separacje. Tylko jak uzasadnic we wniosku zdrade emocjonalna? Mam juz dosyc tego chorego dla mnie zwiazku i ciaglego obiecywania, ze sie zmieni. Maz stale pisze smsy z pseudo kolezankami. Tzn czesc kochanie, dobranoc skarbie itp. itd... Na zdradzie cielesnej nigdy go nie przylapalam choc po smsach mozna by przypuszczac, ze doszlo i do takiej zdrady, ale maz nigdy sie do tego nie przyznal wrecz kategorycznie zaprzecza, ze nigdy by mi tego nie zrobil. Kocham go, ale trzeba isc krok dalej bo nic sie nie zmienilo od ostatniego mojego watku  Maz ciagle obiecuje, ze sie zmieni. Male sprostowanie zmienilo sie na 3miesiace...

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Uzasadnienie zdrady emocjonalnej
oskarek17072007@wp.pl napisał/a:

Mam 26lat, mezatka z dwojka dzieci. Chcialabym zlozyc pozew o separacje. Tylko jak uzasadnic we wniosku zdrade emocjonalna? Mam juz dosyc tego chorego dla mnie zwiazku i ciaglego obiecywania, ze sie zmieni. Maz stale pisze smsy z pseudo kolezankami. Tzn czesc kochanie, dobranoc skarbie itp. itd... Na zdradzie cielesnej nigdy go nie przylapalam choc po smsach mozna by przypuszczac, ze doszlo i do takiej zdrady, ale maz nigdy sie do tego nie przyznal wrecz kategorycznie zaprzecza, ze nigdy by mi tego nie zrobil. Kocham go, ale trzeba isc krok dalej bo nic sie nie zmienilo od ostatniego mojego watku  Maz ciagle obiecuje, ze sie zmieni. Male sprostowanie zmienilo sie na 3miesiace...

Jesli brak zmian i chociaz checi zmian z jego stony - to coz...
Wez swoj los w swoje rece i do przodu... Jesli dasz sie tak traktowac dalej to tylko zniszczysz sama siebie i poczucie wlasnej wartosci..
Do dziela smile Trzymam kciuki smile

3

Odp: Uzasadnienie zdrady emocjonalnej

Myślę, że powinnaś postawić sprawę jasno i postępować konsekwentnie.
Powiedz, co zrobisz, jeśli sytuacja się nie zmieni. I trzymaj się tego. Bo już dzieci wiedzą, że jak ktoś nie jest konsekwenrny - wchodzą mu na głowę.

4

Odp: Uzasadnienie zdrady emocjonalnej

Jeśli na prawdę chcesz tej separacji, to intuicja podpowie Ci jak uzasadnić zdradę emocjonalną we wniosku. Przecież podpytujesz męża o zdradę fizyczną? Więc bierzesz ją pod uwagę. Z niektórych smsów nawet wynika, że mogło do niej dość. Jeśli nawet nie doszło, to skąd się biorą te koleżanki? Czyżby to właśnie nie było o krok od zdrady fizycznej?

Niekochana72 ma rację. Jeśli powiesz mężowi, że ma przestać, bo inaczej to i tamto, to jeśli nie przestanie, bądź konsekwentna. W przeciwnym razie może być tylko coraz gorzej.

Przemyśl więc sto razy zanim, czymś Mu ,,zagrozisz"

5

Odp: Uzasadnienie zdrady emocjonalnej

Hmm, myślę że jeżeli są smsy sugerujące zdradę to chyba by wystarczyło. Tym bardziej że pewnie sąd może otrzymać smsy od operatora za ostatnie 2 lata.
Tylko po co rozwód z orzeczeniem winy? To jakiś masochizm? Nie zakażesz mu widywania dzieci na tej podstawie. Alimenty i tak dostaniesz, podobnie jak opieke nad dziećmi. Więc po co uzasadniać - niezgodność charakterów i tyle.

6

Odp: Uzasadnienie zdrady emocjonalnej

Przede wszystkim dowody - zbieraj je - zdjęcia smsów, świadkowie, może nawet prywatny detektyw? On sie nie zmieni, mój narzeczony był taki sam, najpierw smski i tym podobne teksty, o których piszesz, a potem zdrada fizyczna. Zbieraj dowody i uciekaj od niego!

I nie zgadzam się tu z Seducerem - walcz o swoje, niech rozwód będzie z orzeknięciem o jego winie. Po pierwsze należy Ci się to, a po drugie nie wiesz co się w życiu wydarzy - a  z orzeknięciem o winie będziesz miała prawo do alimentów od niego, lepiej się zabezpieczyć, zwłaszcza, że facet ewidentnie niszczy wasze małżeństwo.

7

Odp: Uzasadnienie zdrady emocjonalnej

Można się rozwodzić pół roku a można i 3 lata. Można się rozstać cywilizowanie a można prać brudy z całości związku. Taki bolesny rozwód to rozszarpanie waszych znajomych (będa wzywani na świadków) i szukanie burdów u Ciebie. To bardzo często granie dziećmi. I po co ?
Orzeczenie o winie ma znaczenie przy wyznaczaniu alimentów przeważnie w przypadku gdyby małżonek trwonił majątek, np pił, grał hazardowo - niewierność to nie jest ten typ winy.

Wg mnie nie warto , chyba że chodzi o zemstę. O to żebyście nie mogli spojrzeć sobie w oczy po długiej wojnie.


Przygotować się można, zdjęcia smsów, mogą być, przynajmniej kilka. Prywatny detektyw to na pewno super sprawa, to jednak profesjonalista, bezstronny świadek.

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Uzasadnienie zdrady emocjonalnej

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024