Najlepszy podkład dla cery tłustej - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » Najlepszy podkład dla cery tłustej

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 11 ]

1

Temat: Najlepszy podkład dla cery tłustej

Zapraszam do wymiany opinii na temat najlepszych podkładów dla tego typu cery. Jakich używacie, które się sprawdzają, których nie kupicie nigdy więcej?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Najlepszy podkład dla cery tłustej

Ja używam już drugi raz pod rząd fluidu matującego firmy Lirene poleconego mi przez koleżankę. Dla cery suchej i normalnej po jakimś czasie może być zbyt wysuszający ale dla mojej tłustej jest idealny. Dodatkowo używam na niego niewielką ilość pudru dla dzieci i dzięki temu mam spokój na cały dzień- nawet, jeśli pod podkład używam kremu Bambino.


http://img221.imageshack.us/img221/3073/babypuder.jpg

3

Odp: Najlepszy podkład dla cery tłustej

Gothka - w jaki sposób Ty ten puder dla dzieci stosujesz? Tak jak normalny puder, tylko biały?

4

Odp: Najlepszy podkład dla cery tłustej

Tak, tak jak normalny puder sypki wink Mam go w dużym słoiczku po kremie i nanoszę na twarz dużym pędzlem. Jestem dosyć blada i wciąż nie mogę trafić na idealny odcień podkładu. Biały puder trochę wyrównuje koloryt mojej twarzy no i nie jest tak chemiczny, jak typowe pudry do twarzy. Chociaż moja koleżanka, która ma ciemniejszą cerę niż ja też wypróbowała puder dla dzieci i nie było efektu teatralnej, białej maski. Trzeba jedynie uważać, by nie przesadzić z ilością.

5

Odp: Najlepszy podkład dla cery tłustej

Przede wszystkim jeżeli masz tłustką cerę najlepiej sprawdzają się trzy rodzaje fluidów - tak mi doradził dermatolog - czyli szukaj fluidu matującego, podkładu kompaktowego albo tzw. fluidu kryjącego. Właśnie te fluidy posiadają  białych pigmentów i pomagają dużo lepiej niż inne matować i ukrywać niedoskonałości skóry. Czasem mają jeszcze dodatkowe opcje - które też są cenne, dlatego zawsze spójrz czy mają taki znaczek  ?oil free? bo to oznacza, że taki fluid jest na bazie  silikonu i wody i wtedy dużo lepiej się go nakłada, nie zostawia smug i jakoś zauważyłam ,że skóra jest jakaś taka bardziej jednolita no i przede wszystkim cera dzięki tym właśnie składnikom jest zabezpieczona przed utratą wody więc nie ma uczucia ściągania czy wysuszania jak to często ma jednak miejsce po kilku godzinach od aplikacji fluidu.

6

Odp: Najlepszy podkład dla cery tłustej

U mnie najlepiej sprawdza się chyba Lirene matujący,(ok.22zł) + puder w kamieniu, a ten to przeważnie antybakteryjny z Rossmana za jakieś 7zł.
Kiedyś kupiłam Soraya taki czarny ze złotym albo srebrnym paskiem, długotrwale matuje ale jakos nie mogłam dobrać sobie koloru- ''naturalny'' tworzył efekt trochę pomarańczowej maski.

7

Odp: Najlepszy podkład dla cery tłustej

Danni ma serię do makijażu profesjonalnego HD. Podkład z tej serii jest rewelacyjny do tłustej i mieszanej cery.

8

Odp: Najlepszy podkład dla cery tłustej

Polecam Maybellin .podklady b. dobre do tlustej i mieszanej cery.

9

Odp: Najlepszy podkład dla cery tłustej

Ja jestem posiadaczka cery mieszanej i do tej pory najlepiej sprawdzil sie u mnie podklad REVLON COLORSTAY, mam wersje zarowno do cery mieszanej jak i tlustej.
Polecila mi go kolezanka z pracy ( ona natomiast ma cere tlusta) i obie jestesmy z niego zadowolone.
Podklad jest mega trwaly, caly dzien utrzymuje sie na mojej skorze, nie splywa, nie robi efektu maski,dobrze matuje i kryje. Szybko stapia sie z cera nie pozostawiajac tlustej powloki.
Z tych wszystkich ze sredniej polki cenowej najlepszy!
Kosztuje 69 zl ale naprawde jest wart swojej ceny. Tak naprawde wole doplacic 10 zl i miec dobry podklad niz slaby za 50 zl po ktorym blyszcze sie jak zarowka.
Przestestowalam mase podkladow od ASTORA, Maybellina, L'orealla  i one nie dawaly takich efektow.

Nie polecam natomiast podkladu:
1. True match minerals Loreala - kosztuje 50 zl a jest naprawde slabiutki;/ glownie ze wzgledu na jego konsystencje, bardzo rzadka, ciezko sie rozprowadza, pozostawia smugi i tlusta powloke;/
2. Maybelline superstay 24 h - ja mam skore mieszana i po 3 godzinach swiecilam sie jak zarowka, to juz nie chce myslec co by bylo przy skorze tlustej:(

10

Odp: Najlepszy podkład dla cery tłustej

Moim zdaniem najlepszy jest CLINIQUE - Superfit MakeUp, podkład do cery mieszanej i tłustej. Jest beztłuszczowy,  nie daje efektu maski, nie zatyka porów, dzięki czemu nie powstają wypryski, i co najważniejsze, nie świecisz się jak świetlik wink Teraz chyba kosztuje ok 100 zł, ale na pewno będziesz z niego zadowolona.

Posty [ 11 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » Najlepszy podkład dla cery tłustej

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024