Trzy testy ciążowe mnie pokazały zły wynik... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Trzy testy ciążowe mnie pokazały zły wynik...

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 13 ]

1

Temat: Trzy testy ciążowe mnie pokazały zły wynik...

Witajcie!   Byłam przekonana, iż jestem w ciąży, gdyż miałam typowe objawy, tzn : zatrzymanie miesiączki, ból jajników, ból piersi, więc poleciałam po test ciążowy. Zrobiłam jeden - wyszła słaba druga kreseczka, więc sięgłam po drugi - to samo i trzeci - również dwie krechy z tym, że druga słabsza.
Poszłam do mojego lekarza, i pełna przekonania powiedziałam mu o ciąży. Lekarz zrobił mi USG iu stwierdził, że nie ma żadnej ciąży...
Czy miałyście podobny przypadek, że aż 3 testy pokazały nieprawdziwy wynik? I dlaczego tak mogło się stać? Czy winne może być zaburzenie hormonalne, bo takowe mam?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Trzy testy ciążowe mnie pokazały zły wynik...

Oglądałam w tv o wielu przypadkach,ze kobiety były w ciąży a testy nawet 3 nie wykazały tego,ale o odwrotnej sytuacji nie slyszałam.

3

Odp: Trzy testy ciążowe mnie pokazały zły wynik...

Może ciąża urojona?

4

Odp: Trzy testy ciążowe mnie pokazały zły wynik...

Trochę nmie to niepokoi, od dziesięciu dni biorę luteinkę na wywołanie okresu, dziś ją odstawię i będę czekać...
Tak sobie myślę, czy to może być ciąża pozamaciczna i czy badanie USG by ją pokazało??? hmm

5

Odp: Trzy testy ciążowe mnie pokazały zły wynik...

Z tego, co wiem ciąża pozamaciczna jest jak najbardziej do wykrycia przy badaniu USG. Nie wmawiałabym sobie tej ciąży dalej, zwłaszcza, jeżeli kreski na teście były ledwo widoczne.

6

Odp: Trzy testy ciążowe mnie pokazały zły wynik...

Najwiarygodniejszy jest test krwi. Jeśli dojdzie do zagnieżdżenia zapłodnionej komórki jajowej, a odbywa się to między 6 a 8 dniem po owulacji, to 48 godzin później we krwi pojawia się wykrywalne stężenie HCG (> 1 mIU/ml).
Jednak ze względu na możliwość wystąpienia ?mikroporonienia?, dopiero wynik > 5 mIU/ml (dla niektórych kobiet > 25 mIU/ml) oznacza ciążę. Pozdrawiam.

7 Ostatnio edytowany przez mika84 (2010-09-30 10:16:01)

Odp: Trzy testy ciążowe mnie pokazały zły wynik...

Nie, ja sobie nie wmawiam tej ciąży, ale już parę razy wykonywałam test i w żadnym przypadku nie pomylił się...

8 Ostatnio edytowany przez Kobietka48 (2010-09-30 10:26:45)

Odp: Trzy testy ciążowe mnie pokazały zły wynik...

Gdy by to była ciaza pozamaciczna,to miała bys bardzo silne bóle. Moze organizm z jakiegos powodu wyprodukował za dużo progesteronu i dla tego wyszło jak wyszło?

9

Odp: Trzy testy ciążowe mnie pokazały zły wynik...

A ja się zestresowałam, bo znowu zrobiłam test ostatnio i wyszło, że nie jestem, ale jeśli jednak? Ciąża urojona istniej sad Jeszcze kolejny  stres...eh

10

Odp: Trzy testy ciążowe mnie pokazały zły wynik...

Mika po pierwsze nawet bardzo słabe kreski które się pojawiają na teście wskazują ciąże, jeśli bierzesz luteine to nic takiego bo w ciąży ona służy tez do potrzymania a ile już nie masz okresu ?? Może za wcześniej na zobaczenie na usg ( i tu pytanie jakie miałaś bo przy tak wczesnej ciąży widoczny będzie tylko pęcherzyk ciążowy przy usg dopochwowym) możne lekarz nie miał dobrego sprzętu, u mnie było widać w 5 tygodniu pęcherzyk i to tez przy dokładnym szukaniu. Oczywiście może się zdarzyć że kreski wskazują ciąże której nie ma ale to prawdopodobnie jesteś na coś chora l idż do innego specjalisty najlepiej z dobrym sprzętem. I zamiast sobie wmawiać cieszyć się czy smucić rozwiej niepewności, trzymam kciuki. Ja miałam bardzo bledziutką krechę i była ciąża zrób jeszcze jeden test i zobacz czy krecha się powiększa. Odpisz , dodatkowo możesz zrobić test z krwi na czynnik określający ciąże (beta). I nie słuchaj tutaj dziewczyn że świrujesz jeśli 3 testy wykazały ciąże to na pewno coś w tym jest!

11 Ostatnio edytowany przez mika84 (2010-10-05 11:36:13)

Odp: Trzy testy ciążowe mnie pokazały zły wynik...

Ciemna88, okresu nie mam od lipca... tzn. w sierpniu dostałam, ale trwał 3 dni i bardziej było to plamienie  jak normalna miesiączka.  Nadal pobolewają mnie jajniki, piersi mam powiększone.
4 dni temu odstawiłam luteinę i czekam na @.
USG miałam robione dopochwowo i nic ono  nie wykazało, a lekarz do którego chodzę cieszy się bardzo dobrą opinią w moim mieście, więc podejrzewam, że to napewno nie jest winą sprzętu, którym mnie badał.
Chyba rzeczywiście zrobię jeszcze jeden test ciążowy, żeby już spać spokojnie.
A mam jeszcze jedno pytanie, po ilu dniach od odstawienia luteiny zazwyczaj pojawia się okres?

12

Odp: Trzy testy ciążowe mnie pokazały zły wynik...

Zrobiłam rano test ciążowy - dwie kreseczki z tym, że już druga mocniejsza od tamtych na poprzednich testach.
Dziś lecę do gina na usg. Bardzo się denerwuję, czy usg w końcu "coś" wykaze...

Posty [ 13 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Trzy testy ciążowe mnie pokazały zły wynik...

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024