jak zaproponowac facetowi - delikatnie mówiac - sex? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » jak zaproponowac facetowi - delikatnie mówiac - sex?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 11 ]

Temat: jak zaproponowac facetowi - delikatnie mówiac - sex?

jak zaproponować mężczyźnie sex?? mam na mysli to jak go uwieść co zrobic? co powiedzieć??

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: jak zaproponowac facetowi - delikatnie mówiac - sex?

co zrobic??jak sie calujecie to zacznij dotykac tu i tam smile i rozbierac napewno nie odmowi, chyba , ze to nie twoj facet(i nie wiesz czy ma koobiete) ja np mimo iz bym byl wolny to zebyz dziewczyna to zrobic musialbym chociaz zauroczony w niej byc

3

Odp: jak zaproponowac facetowi - delikatnie mówiac - sex?

Zlap go za krocze tongue

4

Odp: jak zaproponowac facetowi - delikatnie mówiac - sex?

Rozumiem, że nie jest to Twój partner...

Jeśli masz ochotę, on nie jest zajęty, coś jest między Wami, to po prostu zacznij się z nim całować - reszta pójdzie sama. Chyba nic nie trzeba mówić, to się po prostu dzieje.

5

Odp: jak zaproponowac facetowi - delikatnie mówiac - sex?

zazywczaj to faceci zaczynaja ale tez sa wyjatki smile

czytatałam tez w jakims czasopismie ze faceci lubia jak np mówi sie im wprost "chce sie tu i teraz z toba kochać". Nie wiem jakie sa relacje miedzy Wami ale mogla bys spróbować albo po prostu zapytac co mysli o sexie albo czy chciałby  cie troche po piescić, zrobic masaz itp

6

Odp: jak zaproponowac facetowi - delikatnie mówiac - sex?

ja pewnie bym uległ gdyby dziewczyna zaczęła się do mnie dobierać "na całego" big_smile nie musiałaby nic mówić big_smile

7

Odp: jak zaproponowac facetowi - delikatnie mówiac - sex?

smile
Zaciągnięcie faceta do łóżka to jedna z prostszych misji tego świata smile Chyba, że jest zajęty - wtedy misja bywa trudniejsza, a przede wszystkim powinna być dla Ciebie zakazana...

Sposobów są tysiące, wszystko zależy od indywidualnego przypadku. Inaczej sprawa wygląda w przypadku faceta, którego znasz od lat i który traktuję Cię jak kumpelę, inaczej w przypadku kolegi z pracy, inaczej w przypadku nowo poznanego mężczyzny, kiedy na pierwszej randce uznajesz, że Cię bardzo pociąga... Generalnie robi się to umiejętnym miksem mowy ciała, dotyku, słów smile

8

Odp: jak zaproponowac facetowi - delikatnie mówiac - sex?

Tutaj ''jedna z prostszych misji'', a tutaj jakis ''umiejetny mix'' tongue Czyli tak latwo nie jest, Vinngo big_smile Jeszcze nam sie Patii sie pogubi..

Najprostsza recepta: dotykaj go czesto 'przypadkiem' i syp zartami z podtekstami. Jesli cos zacznie (np pocalunek), odwzajemniaj, nie protestuj, zachecaj go zachowaniem. Mozesz nawet przejac inicjatywe.

A jesli chcesz to zrobic NAPRAWDE delikatnie, mozesz napisac bardzo grzeczny list. Przyklad:

Drogi Robercie,
tu patii. Chcialabym ci zaproponowac..ten tego..wiesz co. Mam nadzieje, ze sie nie obrazisz.
Pozdrawiam


:>

9

Odp: jak zaproponowac facetowi - delikatnie mówiac - sex?

Nie namawiajcie jej i nie podsuwajcie pomysłów. Ona chce (a przynajmniej chciała, bo już jej chwilę na forum nie ma) zaproponować seks żonatemu.

http://www.netkobiety.pl/t15979.html

10

Odp: jak zaproponowac facetowi - delikatnie mówiac - sex?

to jest kazdego indywidualna sprawa z kim jak i co... wiadomo wiekszosc powie ze zle robisz skoro bierzesz sie za faceta z zona  i DZIECKIEM :/ ale Twoja sprawa... co ja napisze na ten temat ? otoz to ze to powinno samo z siebie wyjsc... zaczynac sie od pocalunkow a konczyc na seksie... jezeli i on tego chce to problemow z tym nie bedzie. szczerze mowiac dziwie sie bo tyle facetow jest na swiecie a TY akurat chcesz go...

Posty [ 11 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » jak zaproponowac facetowi - delikatnie mówiac - sex?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024