czy 20-latka moze się zwiazać z mężczyzną po 30? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » czy 20-latka moze się zwiazać z mężczyzną po 30?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 60 ]

Temat: czy 20-latka moze się zwiazać z mężczyzną po 30?

Hey! podoba mi sie facet z którym pracowałam, czasami mam ochotę mu to powiedzieć lecz... boje się tego , nie będe ukrywać piszemy ze sobą smsy ale w każdym odpisaniu używa słowa,, ksieżniczka'' , spotykamy sie u niego w pracy od czasu do czasu przy wolnej chwili ale tylko rozmawiamy, szczerze pisząc to potrzebuję rady chciałbym zebyście mi doradzili co zrobic żeby on zrozumiał ze mi sie podoba czy mogłabym liczyc na coś wiecej...
problem tkwi w tym ze on ma zonę i córkę...

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: czy 20-latka moze się zwiazać z mężczyzną po 30?

No właśnie żona i córka to duży problem do pokonania dla Ciebie.Rodziny tak łatwo nie rozbijesz,no chyba,że wiesz,że w jego małżeństwie coś się psuje.Jeżeli oprócz sms i nazywaniu Ciebie ,,księżniczką'',on nie wykazuje większej inicjatywy,to byc może traktyje Cię jak dobrą koleżankę,a spotkania z Tobą są odskocznią od codzienności.

3

Odp: czy 20-latka moze się zwiazać z mężczyzną po 30?

tzn  tylko mówi o córce. każdy wyjazdy wkacyjny czy też urlop spedza albo sama albo zabiera córkę...  czy obdarowywanie skromnymi prezentami też można nazwać jako traktowanie  jak dobrą koleżanke?? szczezre to chciałabym z nim porozmawiac o mnie i o nim ale nie wiem jak to zrobić?? mogłabyś mi coś doradzić??

4 Ostatnio edytowany przez a_normalna (2010-08-26 15:21:49)

Odp: czy 20-latka moze się zwiazać z mężczyzną po 30?

Pati, a czy pomyślałaś, ze on chce się Tobą wyłącznie pobawić? Młodziutka, głupiutka dziewczyna, której się spodobał. Dlaczego tego nie wykorzystać na szybko romansik?

Nie pakuj się w nic, co ma związek z facetem, który ma żonę i dziecko.

5

Odp: czy 20-latka moze się zwiazać z mężczyzną po 30?

a_normalna tak myslałam też o tym ze chce się mna tylko pobawić ale chyba mu sie nie zadobrze układa z żoną dlatego czasem mam takie myśli ze po prostu chciałaby żebym ja przez chwilę zastąpiła...  a jak myślisz powinnammu powiedziec o tym ze mi sie podoba??

6

Odp: czy 20-latka moze się zwiazać z mężczyzną po 30?

kochana, oni wszyscy tak mówią. Poczytaj sobie opowieści kochanek i zobaczysz, że każdy facet mówi, ze mu się z żoną nie układa.

A co chcesz osiągnąć mówiąc mu to? Na co liczysz?

7

Odp: czy 20-latka moze się zwiazać z mężczyzną po 30?

tzn on mi tego nie powiedział ze mu sie nie układa z żoną ja to poprostu wiem moja kolezanka obok niego mieszka wypytywałam ja o niego i mi powiedziała...

szczerze?? to nie wiem na co liczę... moze jednak nie oszukuje?? a moze i też warto zagrać rolę kochanki??

8

Odp: czy 20-latka moze się zwiazać z mężczyzną po 30?

Ja bym mu tak nie powiedziała ze mi się podoba. Pomysli chłop jeszcze ze moze liczyc na jakis romans, flircik jakkolwiek to nazwać. Wkręcisz się i będziesz cierpieć.

9

Odp: czy 20-latka moze się zwiazać z mężczyzną po 30?

Warto? Warto dostawać ochłapy uczuć, a może tylko seks? Warto wchodzić w czyjeś życie? Warto zadowalać się niczym? Warto tracić nerwy? Warto tracićswoją młodość na faceta, który zabawi się i Cię rzuci, zamiast rozglądnąć sięza kim, kto będzie Cię szanował i poświęcał Ci uwagę?

10 Ostatnio edytowany przez noelle (2010-08-26 15:57:14)

Odp: czy 20-latka moze się zwiazać z mężczyzną po 30?

to co zrobić zeby tak myslał że mi sie podoba??

nie jest warto:( a jakby to sprawdzic czy on naprawde sie mna tylko bawi??

11

Odp: czy 20-latka moze się zwiazać z mężczyzną po 30?

NIe baw się w to! Ale widzę, że on Ciebie pociąga i to zrobisz. Jesteś rządna przygody. Tylko pamiętaj - potem nie będzie odwrotu.

To Twoje życie i Twoje sumienie.

12

Odp: czy 20-latka moze się zwiazać z mężczyzną po 30?

prawda pociąga mnie ale nie jestem w stanie zrobic pierwszego kroku...

13

Odp: czy 20-latka moze się zwiazać z mężczyzną po 30?

Więc skoro nie jesteś na to gotowa, to na siłę się nie zmuszaj. Zostaw go i zapomnij. Znajdź sobie WOLNEGO faceta.

14

Odp: czy 20-latka moze się zwiazać z mężczyzną po 30?

może najlepiej nic nie rób , nie rozbijaj związku . Pomyśl on ma żonę i córkę potem będziesz mieć je na sumieniu ? no nie wiem czy byś chciała ? a facet moim zdaniem traktuje cię jak naiwną panienkę .
zostań tylko jego przyjaciółką .

15

Odp: czy 20-latka moze się zwiazać z mężczyzną po 30?

suzi, ma zonę ale między nimi nie układa sie dobrze...
lubie go i to bardzo... chciałabym dla niego jak najlepiej... ale czasami mam ochotę na coś wiecej...podoba mi się ale nie zrobie tego pierwszego kroku

16

Odp: czy 20-latka moze się zwiazać z mężczyzną po 30?

suzi, a co myslisz o smsach na dobranoc??
z jego strony?

17

Odp: czy 20-latka moze się zwiazać z mężczyzną po 30?

jak mu się nie układa to niech odejdzie, przecież nie ma żony za karę, i wtedy będziecie woli i róbcie co chcecie

a jeśli nie to stań przed lustrem,
pomyśl sobie, że masz męża i dziecko, że go kochasz
że spędziłaś z nim ileś tam lat i różne były to czasy
a potem pomyśl sobie, że ma romans
a potem spójrz sobie w oczy

znajdziesz tam właściwą odpowiedź

coś ci powiem, zdradzają tylko słabi, ale oni nie są w stanie udźwignąć sumienia, a ci co są w stanie to zrobić, są też na tyle silni by po prostu nie zdradzić


myślę, że skoro napisałaś masz jeszcze szansę
małą ale masz

pozdrawiam,

18

Odp: czy 20-latka moze się zwiazać z mężczyzną po 30?

Powiem krótko. Daj sobie z nim spokój. Nawet jeśli on by cie pokochał, to chcesz mieć na sumieniu rozbicie rodziny? Pomyśl co będzie czuło jego dziecko. -mamo, dlaczego ta pani zabrała nam tatę?. Wiem że ciężko jest zapomnieć, ale tak będzie lepiej, jeszcze trafisz na swojego.

19

Odp: czy 20-latka moze się zwiazać z mężczyzną po 30?

a co myslicie o jego smsach do mnie na Dobranoc??

20

Odp: czy 20-latka moze się zwiazać z mężczyzną po 30?

słuchaj to nie wiem może któregoś dnia umów się z nim , zrób romantyczną kolację może wyjdzie coś więcej . pozdro.

21

Odp: czy 20-latka moze się zwiazać z mężczyzną po 30?

women, a co mam zrobic ztym wszytskim co on pisze, co z prezentami mam je tak po prostu nie przyjmowac?? a moze powinnam z nim o tym wszystki m pogadać? ze powinniśmy sie tylko przyjaźnic?

22

Odp: czy 20-latka moze się zwiazać z mężczyzną po 30?

no smsy są słodkie w sumie żeby nic do ciebie nie czuł nie pisał by do ciebie księżniczko , musisz być dla niego kimś wyjątkowym .

23

Odp: czy 20-latka moze się zwiazać z mężczyzną po 30?

Porozmawiaj z nim wprost. Czy dając upominki liczy na coś więcej. Powiedz mu że ma rodzinę, żeby tego nie zapominał. Faceci lubią flirtować, ale myślę ze on nie traktuję Cię poważnie.

24 Ostatnio edytowany przez noelle (2010-08-26 16:33:49)

Odp: czy 20-latka moze się zwiazać z mężczyzną po 30?

no własnie tylko co ja mam dalej robić?? jezeli jestem naprawdę dla niego kimś wyjatkowym... moze powinnam coś zrobić??

women, kiedyś gdy zaprosil mnie na kolację rozmawialiśmy tam o jakimś wyjeździe jego żony to zapytałam go tak żartem czy niechciałaby jej stracić?? odpowiedział tylko ze niechce rozmawiać na jej temat...

25

Odp: czy 20-latka moze się zwiazać z mężczyzną po 30?

suzi, no własnie tylko co ja mam dalej robić?? jezeli jestem naprawdę dla niego kimś wyjatkowym... moze powinnam coś zrobić??

26 Ostatnio edytowany przez black1977 (2010-08-26 16:31:39)

Odp: czy 20-latka moze się zwiazać z mężczyzną po 30?

droga patii

piszesz tu żeby ci ktoś przytaknął, że dobrze robisz?
nie sądzę, aby się tu taki znalazł
bo zdrada jest koszmarna dla wszystkich, dla żony i dziecka od razu, a dla ciebie, później za rok dwa trzy, dla niego też gdy odkryje, że zniszczył tyle w koło, wierz mi za jakiś czas wszyscy będą cierpieć
poczytaj sobie wątki w dziale zdrada - rozstanie

myślę, że większość powie ci odpuść, jeśli masz dość siły i rozumu to to zrobisz,
jeśli się zakochałaś, jeśli cię to kręci, jeśli to nowe na ciebie działa (w jakiś sposób) nie ma sensu dyskutować,
bo zrozumiesz dopiero jak doświadczysz
jak się adrenalina skończy
a zacznie dzień zwykły z problemami, decyzjami itp.

z tytułu wnioskuję, że masz 20 lat, zdążysz jeszcze znaleźć fajnego faceta z którym warto poszaleć i iść przez życie, bez takiego bagażu na plecach

jednego nie potrafię zrozumieć, jak kobieta poczuje, że jest dla kogoś wyjątkowa to się zazwyczaj tak podpala, a nie pomyślałaś, że jego żona też kiedyś była dla niego wyjątkowa skoro ją ma?

życzę dobrych decyzji

27

Odp: czy 20-latka moze się zwiazać z mężczyzną po 30?

Nie wiem co Ci napisać, myślę tylko że on flirtuje i dobrze się bawi, nie liczyłabym na większe uczucie z jego strony. Wiem że i tak zrobisz po swojemu, ale uważaj żebyś nie płakała później. Nie powinnaś się z nim spotykać oprócz pracy, wiem że on daje Ci nadzieje, ale powinnaś być stanowcza i zakończyć to.

28

Odp: czy 20-latka moze się zwiazać z mężczyzną po 30?

najlepiej nic nie rób jeżeli będzie mu mocno zależeć to powinien sam coś zrobić .

29

Odp: czy 20-latka moze się zwiazać z mężczyzną po 30?

black1977, tak masz racje nie powiem sama bym też to mówiła innym. jak juz wspominałam nie jestem w stanie zrobic pierwszego kroku do niego bo go lubię... ale wiesz, on tak pisze obdarowywuje mnie prezentami, z tego co wiem to na moje ur coś planuje co mam zrobić?? jak powinnam w takim razie dać mu do zrozumienia ze chce sie tylkoz  nimprzyjaźnić?? a co ty sądzisz o tych smsach na dobranoc??

30

Odp: czy 20-latka moze się zwiazać z mężczyzną po 30?

wiesz ja nie wiem co powinnaś zrobić , nie wiem może daj mu do zrozumienia że jest dla ciebie kimś więcej niż kolegą i przyjacielem .

31

Odp: czy 20-latka moze się zwiazać z mężczyzną po 30?

suzi, jeśli powinnam mu to dac do zrozumienia że jest kimś wiecej dla mnie niz tylko przyjacielem to jak to zrobić??

32

Odp: czy 20-latka moze się zwiazać z mężczyzną po 30?
suzi napisał/a:

najlepiej nic nie rób jeżeli będzie mu mocno zależeć to powinien sam coś zrobić .

Suzi, widzę że myślisz podobnie jak Pati.
To się nie uda, nawet jeśli zaiskrzy to i tak z czasem to się zakończy. Pati pomyśl, nawet jeśli zostawi żonę dla Ciebie to jaką masz pewność że z czasem nie zostawi Ciebie dla innej, młodszej, wyjątkowej?

33

Odp: czy 20-latka moze się zwiazać z mężczyzną po 30?

women,własnie, to doradźcie mi co mam zrobic z tym wszystkim co on robi?? co z prezentami mam je odrzucić?? a mozę mam z nim o tym porozmawiać?

SZCZERZE  to masz rację.

34

Odp: czy 20-latka moze się zwiazać z mężczyzną po 30?

Jesteś dla niego kimś wyjątkowym? Szczerze wątpię. Jesteś młoda, więc naiwna. Tymi smskami i prezencikami Cię chce omotać. To nie jest wielki wysiłek z jego strony, ale już osiągnął swój cel.

35

Odp: czy 20-latka moze się zwiazać z mężczyzną po 30?

porozmawiaj z nim może to będzie jedyne wyjście , tylko nie wyznawaj mu miłości tylko dyskretnie go wypytaj co by zrobił żeby się dowiedział że nie jest dla ciebie kimś więcej niz przyjacielem .

36 Ostatnio edytowany przez patii20 (2010-08-26 16:55:23)

Odp: czy 20-latka moze się zwiazać z mężczyzną po 30?

ale już osiągnął swój cel. - co mam rozumieć?

37 Ostatnio edytowany przez women (2010-08-26 17:01:15)

Odp: czy 20-latka moze się zwiazać z mężczyzną po 30?

Kobieto, powiedz mu wprost żeby nie dawał Ci żadnych prezentów. Pokaż mu że mimo że jesteś młodsza od niego, to jesteś mądrzejsza niż on i nie dasz się złapać na haczyk.

Suzi a Ciebie proszę, masz 16 lat więc nic nie wiesz o życiu, proszę nic już nie doradzaj.

38

Odp: czy 20-latka moze się zwiazać z mężczyzną po 30?
patii20 napisał/a:

ale już osiągnął swój cel. - co mam rozumieć?

Myślisz o nim, wpadłaś w jego sidła. Już niewiele musi robić, bo Ty kombinujesz jak pójść z nim do łóżka. Wystarczy tylko, ze on skinie małym palcem u nogi.

39

Odp: czy 20-latka moze się zwiazać z mężczyzną po 30?

nie p[rawda nie myśle o tym jakby isć z nim do łóżka

40

Odp: czy 20-latka moze się zwiazać z mężczyzną po 30?

Tak? A kto założył temat "jak zaproponowac facetowi - delikatnie mówiac - sex?"

41

Odp: czy 20-latka moze się zwiazać z mężczyzną po 30?

to o czym myślisz o szczęśliwym i długim życiu, masz 20 lat  a oglądasz się za żonatym facetem  nikt ci nie powiedzial ze to złe!

42

Odp: czy 20-latka moze się zwiazać z mężczyzną po 30?

Pati Ty chyba już sama sobie odpowiedziałaś na swojego posta. Cokolwiek napiszemy i tak już zdecydowałaś. Chcesz go uwieść, ale czy Ty chcesz go na stały związek czy na romans? Oj dziewczyno, musisz być konsekwentna. Ale widzę że i tak nie odpuścisz.

43

Odp: czy 20-latka moze się zwiazać z mężczyzną po 30?

doszłam jednak do wniosku ze macie rację.  a najlepiej chyba będzie jeżeli wogole mu nie bd odpowiadała na smsy dzięki dziewczyny.

44

Odp: czy 20-latka moze się zwiazać z mężczyzną po 30?

ja ci napisze co ja bym zrobił

wziąłbym wszystkie prezenty i mu oddał, z informacją, że powinien je dać żonie i o nią dbać
wywalałbym sms wieczorne bez czytania

i poszedł poszukać wolnego chłopaka, jak z bajki
kurde dziewczyno masz 20 lat i chcesz rozbić małżeństwo, nieważne czy dobre czy złe
przecież nie żeni się z losowania
jeśli mu żona nie pasuje, nie dogadują się to przecież mogą się rozstać, to dzisiaj naprawdę nie jest trudne

jeśli facet ma ochotę na romans (a ma) w wieku 30 lat to ile może być żonaty 3 - 5 - 10 lat, i co zrobisz jak za 10 lat z tobą znajdzie sobie nową ?

z mojego doświadczenia nie ma złych związków, są tylko takie o które z lenistwa nie dbamy
bo z czasem oczekiwania rosną, a chęci dawania maleją
i dotyczy to każdego związku
tego w który się pakujesz też

wszystkim kochankom powinno się nakazać przeczytanie 100 historii zdrad i rozbitych związków, bo według mnie happy endów jest tam mniej niż 1 %

traktuj innych tak jak chciałabyś by ciebie traktowano (mówię tu o jego żonie)


zakończ to jak najszybciej bo z każdą sekundą masz mniejsze szanse,

czesc

45

Odp: czy 20-latka moze się zwiazać z mężczyzną po 30?

smsy na dobranoc dostawałam od wielu facetów. Dla nich to frajda, z czasem zacznie wypytywac w co jestes ubrana jak kładziesz sie spać. Nie bądz naiwna.

46

Odp: czy 20-latka moze się zwiazać z mężczyzną po 30?

black1977 bardzo mądrze napisałeś. Popieram :-)

47

Odp: czy 20-latka moze się zwiazać z mężczyzną po 30?

jesteś pustą idiotką chyba,skoro chcesz rozbić rodzinę.....i pamiętaj na cudzym nieszcześciu,szczęscia nie zbudujesz.......skąd wiesz jak naprawdę wygląda ich życie....jego żona Ci powiedziała................przeszłam niedawno taki dramat,że ktoś wtargną w moje życie,nie pytając mnie o zgodę................to bardzo boli...................więc wszystkie piękne panie zanim zostaniecie kochankami,pomyślcie,ze kiedyś mozecie zostać zonami:).......................a chleb będzie wam oddany w najmniej odpowiednim momencie

48

Odp: czy 20-latka moze się zwiazać z mężczyzną po 30?

black1977 jesteś zajebistym facetem....dziekuje Ci za te mądre słowa....pozdrawiam:)

49

Odp: czy 20-latka moze się zwiazać z mężczyzną po 30?

black1977 ma rację. laska jesteś po prostu naiwna, facet sie tobą bawi odpuść sobie!!

50

Odp: czy 20-latka moze się zwiazać z mężczyzną po 30?

Black 1977-baaaardzo mądry post.

Swoją drogą nie rozumiem dziewczyn, które mając 20 lat "szukają" facetów starszych od siebie o tyle lat i to jeszcze żonatych. ja mając 20 lat nawet o 30-latku nie pomyślałam, a gdzie jeszcze żonatym.
Patii20-przez takie "niewinne znajomości" cierpią rodziny, żony, dzieci.........pamiętaj-na cudzym nieszczęściu własnego szczęścia nie zbudujesz! Radzę rozejrzeć Ci się po facetach wolnych i w podobnym do Twojego wieku. Nie wyobrażam sobie mieć np. 20 lat i mieć o taki kawał czasu starszego od siebie faceta. Wszyscy dobrze Ci tu radzą-ten 30-latek kręci, chce Cię omotać, bo jesteś młoda i niedoświadczona i jesteś "łatwym" kąskiem. Pobawi się i ucieknie........

51

Odp: czy 20-latka moze się zwiazać z mężczyzną po 30?
patii20 napisał/a:

suzi, ma zonę ale między nimi nie układa sie dobrze...
lubie go i to bardzo... chciałabym dla niego jak najlepiej... ale czasami mam ochotę na coś wiecej...podoba mi się ale nie zrobie tego pierwszego kroku

A skąd wiesz że się nie układa??

52

Odp: czy 20-latka moze się zwiazać z mężczyzną po 30?

Tez bylam ksiezniczka, najlepsza, wspaniala, warta miliony itd. dla faceta..tez dostawalam smsy na mily poczatek dnia i słodkie wieczory..tyle, ze jak przez przypadek dowiedzialam sie,ze od wielu lat ma kobiete to odpisalam na kolejnego smsa dosadnie,choc z klasa i przez pewien moment byl spokoj..teraz sie "lekko" kolegujemy,ale jesli choc troche "przegnie" to zaraz ma "kubel zimnej wody na glowie"..przy okazji to stracilam szacunek do niego..
Przy spotkaniu lub po otrzymaniu prezentu czujesz sie wyjatkowa..w pewnym sensie rozumiem, bo pewnie jestes  spragniona uczucia wiec wtedy kazde slowo i gest to cos pieknego..tyle, ze sadze, ze on Cie tak nie postrzega, przykre ale prawdziwe.Odetnij sie od takiej znajomosci bo zabrniesz za daleko..a kiedys los Ci odplaci tym samym..pamietaj- kij ma dwa konce! Powodzenia

53 Ostatnio edytowany przez Batrix (2010-08-28 15:34:02)

Odp: czy 20-latka moze się zwiazać z mężczyzną po 30?

I proszę...następna chcaca po trupach iść do celu...
Mi taka 20-latka rozbiła rodzinę.Też jej wmawiał ponoć jak mu żle z zoną....a do mnie przychodził....i udawał wspaniałego mężą.Też pisał jej wieczorami sms...typu "ko ko"...a ona odpisywała "ja tez Cie ko ko..." Żałosne co???Dwa Usie się dobrały z Usiowa....tak sobie słodko pisali...
Dziewczyno......moze porozmawiaj z jego żoną czy żyja chociaz w separacji???To ,że zabiera dziecko nieraz sam na wyjazdy to tez nic dziwnego...moze zwyczajnie nie zbiegły im się urlopy wtedy....
Powiem Ci jedno....chcesz sie pobawić, nie zdając sobie sprawy jak mokra kiedys poduszkę od łez bedzie miało jego dziecko......przez Ciebie...Jestes w stanie to udzwignąć????
Czy jest debet na kawalerów??????.............

54

Odp: czy 20-latka moze się zwiazać z mężczyzną po 30?

Absolutnie odradzam 20letniej, czy nawet 20 paroletniej mlodej kobiecie bez zobowiazan zwiazki z zonatymi, dzieciatymi, po 30stce!!!!!!!!!!!!!!! Bedziesz miala zryta psychike i poczucie wartosci, kiedy wkoncu Cie rzuci, jak juz spelnisz swoja role pocieszacza!! Poza tym, to sa inne doswiadczenia zyciowe, inne zainteresowania. Czasem roznica wieku nie ma znaczenia, a czasem ma ogromne.
Przestan kontynuowac jego gierki, zapytaj co to ma wkoncu znaczyc i odmow. Nie wierz mu, ze mu zle z zona, nie wchodz na trzeciego, nie lituj sie nad takim i nie rozbijaj czyjegos zwiazku, bo tak naprawde nic o nim nie wiesz! Please, daj sobie spokoj! Jestes za mloda, zeby brac na swoje barki mezczyzne z takim doswiadczeniem i bagazem. Ja po 2,5 latach z takim podobnym przypadkiem czulam sie jak stara baba bo 10 latach malzenstwa. nie, nie i jezcze raz nie.

55

Odp: czy 20-latka moze się zwiazać z mężczyzną po 30?

Dokładnie tak! Nie wolno wiazać się z kimś kto ma żonę a do tego dziecko.To jest na krótką metę ekscytujace, dla niego jest to odskocznia od problemów, z żonką nawet jak sie nie układa, to mozę być chwilowe, z czasem dojdą do porozumienia a ciebie kopnie, do tego czasu zdązysz się zaangażować i poczujesz się wykorzystana emocjonalnie.Bo on ci sie podoba...no i co z tego? niech spada żonkoś jeden swoje małżenstwo ratować a nie zawracać głowę młodej dziewczynie.

56

Odp: czy 20-latka moze się zwiazać z mężczyzną po 30?
patii20 napisał/a:

suzi, ma zonę ale między nimi nie układa sie dobrze...
lubie go i to bardzo... chciałabym dla niego jak najlepiej... ale czasami mam ochotę na coś wiecej...podoba mi się ale nie zrobie tego pierwszego kroku

W ogóle takie myślenie jest złudne i prowadzi do błędnych decyzji... Czasami nam się tylko wydaje, że komuś się nie układa, a w rzeczywistości naprawdę się kochają i są ze sobą długie lata...

57

Odp: czy 20-latka moze się zwiazać z mężczyzną po 30?

Jaką masz w ogole pewność że miedzy nimi się nie układa ?  Skoro on chce z Tobą flirtować albo coś więcej to co innego by miał Ci powiedzieć na temat swojego małżeństwa? Uwierz mi że oni zawsze tak mówią że się nie układa, że są tylko z żonami dla dzieci itp. A to nie jest prawda... Przeżyłam raz taka historię i wiem co piszę.

58

Odp: czy 20-latka moze się zwiazać z mężczyzną po 30?

pati 20 - wyjdzmy z zalozenia ze kazdy czlowiek dazy do dobra. ty dazysz do zla.
ale oczywiscie masz wolny wybor. pomysl, ale jak sie dowiedza inne kobiety, przyjaciolki ze rozbijasz rodzine .... w wiekszosci je stracisz, chyba ze sa takie jak ty. Rodzice - kazdy porzadny rodzic to samo bedzie wstrzasniety ze robijasz rodzine. Poza tym, wiedz ze historia kolem sie toczy, i skoro robisz komus krzywde - ta krzywda cie dosiegnie w przyszlosci - byc moze za pare lat sie zakochasz, poslubisz, bedziesz miec dziecko i nagle taka podobna do ciebie tylko mlodsza zacznie sie wic kolo twojego meza, ktorego bardzo kochasz, co wtedy zrobisz?

59

Odp: czy 20-latka moze się zwiazać z mężczyzną po 30?

nie warto sie pakować w taki związek, to że on ma rodzine to swoja drogą a jak dla mnie to za duża różnica wieku nic z tego potem nie wychodzi

Posty [ 60 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » czy 20-latka moze się zwiazać z mężczyzną po 30?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024