kochamy sie a jednak nasze wspołżycie jest oziębłe - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » kochamy sie a jednak nasze wspołżycie jest oziębłe

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: kochamy sie a jednak nasze wspołżycie jest oziębłe

jestem z partnerem juz 5 lat kochamy się juz 4 lata i nic sie nie zmienia, z naszych zblizen tylko on jest w pelni zadowolony, ja zawsze mam wrazenie ze czegos mi brakuje, czuje w partnerze brak zaangażowania mimo iz on twierdzi ze jest inaczej

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: kochamy sie a jednak nasze wspołżycie jest oziębłe

to mu powiedz ze czegos Ci brakuje ...
rozmowa jest wazna :*)

3

Odp: kochamy sie a jednak nasze wspołżycie jest oziębłe

ciągle mu mówie  i on twierdzi ze to sie zmieni a nic sie nie zmienia

4

Odp: kochamy sie a jednak nasze wspołżycie jest oziębłe

mam dokładnie ten sam problem co Ty.
5 lat razem, 4,5 się kochamy.
Również jej to powiedziałem to powiedziała, że się zmieni ale potrzebuje czasu, już tak czekam dobry rok.

5

Odp: kochamy sie a jednak nasze wspołżycie jest oziębłe

Wierzę w to, że młodziutka dziewczyna może zmienić swoje nastawienie do seksu, aczkolwiek na wampa w łóżku bym nie liczyła. Za to nie wierzę, że facet, który jest kiepski "w te klocki" dozna cudownego objawienia "jak to się robi". Rozmowami można trochę sytuację poprawić (jeśli jest dobra wola drugiej strony, ale to na pewno nie będzie radykalna zmiana, na jaką autorka wątku liczy.

Julia - Ty czujesz brak, nazwijmy to technicznego, zaangażowania w sprawy łóżkowe czy brak zaangażowania uczuciowego/emocjonalnego w seks?

Musisz odpowiedzieć sobie na pytanie na ile seks jest dla Ciebie ważny i czy jesteś skłonna z pewnych rzeczy zrezygnować na rzecz pozytywów Twojego partnera. Wbrew temu, co niektórzy mówią, że są ważniejsze rzeczy niż seks - jak dla mnie udany seks tak bardzo wpływa na pozostałe dziedziny życia, że bez odpowiedniego dopasowania partnerów w tej sferze - prędzej czy później w pozostałych relacjach też zacznie się psuć...

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » kochamy sie a jednak nasze wspołżycie jest oziębłe

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024