bole krocza w 11 ts, czy to przesilenie? - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2010-07-07 23:38:12

lola123
Niewinne początki

bole krocza w 11 ts, czy to przesilenie?

cześć Dziewczyny,
na roznych forach znlazlam wiele info o bolach krocza, ale przwaznie pojawialy sie one w koncowym etapie ciazy, a ja jestem na samym poczatku w 11 tc i od wczoraj boli, ciagnie mnie krocze. skurcze czsami pojawiaja sie kilka razy na minute, czasami zadziej, potrafia ustac na pol dnia po to by pojawic sie znowu ze zdwojona sila.
nie jest to bol nie do wytrzymania, norlalnie funkcjonuje i chodze, ale uczucie napiecia krocza i skurczy mnie niepokoi.
Dodatkowo jesterm teraz na wakacjach w obcym miescie, gdzie zdazyl mi sie jeden ciezki dzien z kilkugodziinnym spacerem, boje sie ze moglam sie przemeczyc, przeciazyc i stad te bole. co o tym myslicie? szukac jakiegos gina na miejscu czy przeczekac jeszcze tydzien do wizyty u mojego lekarza prowadzacego? czy to normalne bole a ja przesadzam? poradzcie cos.
pozdrawiam,

#2 2010-07-08 23:40:41

Kamila89
Przyjaciółka Forum

Re: bole krocza w 11 ts, czy to przesilenie?

lola123 polez, odpocznij a niech twoj partner spokojnie poszuka ginka smile i idz na wizyte - bedziesz spokojniejsza... to poczatek, trzeba dmuchac na zimne:) ja nie mialam takich bólów wiec nie wiem czy to normalne:/
Mam nadzieje ze bedzie dobrze...

Julia Zofia ur. cc 7 stycznia 2011 r., godz. 00:21 ; 3650 g. 52 cm 

"Każdą sekundę mojego życia nazywam Twoim imieniem, bez Ciebie moja dziecino świat dla mnie nie istnieje."

#3 2010-07-09 10:29:07

iziaaaaak
100% Netkobieta

lepiej idz sie skolsultować z lekarzem, każde skurcze są niebezpieczne dla maleństwa

Nie trać wiary w marzenia, tylko dąż do ich spełnienia !!!

#4 2010-07-09 10:49:01

hortenska
Przyjaciółka Forum

lola123 dziewczyny maj racje idź do ginekologa i to jak najszybciej! bo to nie ma żartów z takimi bólami ...
ja osobiście nie miałam takich boli ale lepiej dmuchać na zimne ...

pozdrawm i trzymam kciuki za ciebie i twoja fasolkę żeby wszystko było ok smile

Stopka forum