Po porodzie - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: Po porodzie

Witajcie. Niedawno urodziłam syna, poród drogami natury. Okropne przeżycie, zawsze byłam tam ciasna ale teraz jest coś okropnego. Więc od początku... Od początku czułam ból podczas stosunku, mało kiedy było mi dobrze, czułam dokładnie wszystko ... Zaszłam w ciążę urodził się mój syn. Nie wielki bo 2.800g zostałam rozcięta. Ok no trzebabylo no trudno. Do tego zostało pęknięte krocze

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Po porodzie
Aaaalsma napisał/a:

Witajcie. Niedawno urodziłam syna, poród drogami natury. Okropne przeżycie, zawsze byłam tam ciasna ale teraz jest coś okropnego. Więc od początku... Od początku czułam ból podczas stosunku, mało kiedy było mi dobrze, czułam dokładnie wszystko ... Zaszłam w ciążę urodził się mój syn. Nie wielki bo 2.800g zostałam rozcięta. Ok no trzebabylo no trudno. Do tego zostało pęknięte krocze

Pierwszy krok to ginekokog.
Jak gin nie widzi problemów to fizjoterapeuta uroginekologiczny.

3 Ostatnio edytowany przez Julia Vilia (2023-03-08 10:57:18)

Odp: Po porodzie

When my sister gave birth, she got depression for a short time. Luckily, she found smash karts which helps her relax and be more comfortable at that time.

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024