Ciało po ciąży - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 18 ]

1

Temat: Ciało po ciąży

Poruszę temat który dotyczy pewnie wielu kobiet które po ciąży nie są zadowolone ze swojego wyglądu

Ciąża zostawia ślad niejednokrotnie. Jednym z nich jest i raczej najczęstszym brzydki brzuch który  nigdy nie wróci do normy. Jedynie co pomoże to skalpel.

Zachęcam do dyskusji kobiety których problem dotyczy. Wiadomo są operacje plastyczne ale one kosztują. Na  NFZ dostaną musisz spełnić pewne wymogi.
Z tego powodu niejedna ma kompleksy. Wstyd w sypialni itp.
Jak sobie radzicie? Co wasi partnerzy na to? Co w przypadku poznania nowego faceta?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Ciało po ciąży

Brzuch może wrócić do normy bez operacji plastycznych.

Kwestia priorytetów też trochę. Moje ciało się zmieniło po ciąży, tak. Z wiekiem też się zmienia. Jeżeli jakiś facet nie rozumie tego, to jest jego problem, a nie mój.
Ja nie mam kompleksów na punkcie mojego ciała. Ciąża to hiper wysiłek dla organizmu i nie wyobrażam sobie narzekać na ciało za to, że śmiało nosić w sobie dziecko.

3

Odp: Ciało po ciąży

Wcale nie musi rąk być. Mój brzuch po ciąży wrócił do normy, a nawet nieco go ubyło, bo zwyczajnie po ciąży schudłam. Nie wiem, czy masz już ten problem, ale jeśli nie- nie martw się na zapas.

4

Odp: Ciało po ciąży

Są brzuchy które sa sflaczale i tu już tylko skalpel. Tak mam taki problem.

5

Odp: Ciało po ciąży
Reni48 napisał/a:

Są brzuchy które sa sflaczale i tu już tylko skalpel. Tak mam taki problem.

Reni, u Ciebie, to (sorry) i ciąża i wiek. I prawda jest też taka, że jak się o brzuch zadba po ciąży, to brzuch wygląda inaczej. Jak się nie zadba, to wygląda inaczej.
Spróbuj może jakieś masaże, fizjoterapie, ćwiczenia, to zawsze lepsze niż skalpel. No i akceptacja. Urodziłaś dziecko, jak jakiś facet tego nie pojmuje, to naprawdę to on ma problem, a nie Ty.

6

Odp: Ciało po ciąży

moj brzuch nie wrocil. wyglada, jakby byl po operacji (o to mnie podejrzewalo pewne dziecko, ktore go zobaczylo). mimo to, nie poszlabym na zadna operacje. wolalabym juz zostac brzydka. co w przypadku nowego faceta? a to sie niebawem okaze, bo po wielu latach poznalam kogos, z kim zdecydowalam sie sprobowac.


a i nie mam na mysli flaka (jest, choc ujdzie). u mnie problemem sa rozstepy itd itp.

7

Odp: Ciało po ciąży
Lady Loka napisał/a:
Reni48 napisał/a:

Są brzuchy które sa sflaczale i tu już tylko skalpel. Tak mam taki problem.

Reni, u Ciebie, to (sorry) i ciąża i wiek. I prawda jest też taka, że jak się o brzuch zadba po ciąży, to brzuch wygląda inaczej. Jak się nie zadba, to wygląda inaczej.
Spróbuj może jakieś masaże, fizjoterapie, ćwiczenia, to zawsze lepsze niż skalpel. No i akceptacja. Urodziłaś dziecko, jak jakiś facet tego nie pojmuje, to naprawdę to on ma problem, a nie Ty.

Sorry ale nie rozumiesz.To nie jest kwestia zaniedbania. Luźna skóra z rozstępami tego nie zlikwidujesz. Brałam swego czasu zabiegi efekt zerowy i szkoda kasy.
Operacja kosztuje niestety.
Jest to problem wielu kobiet.
Bikini odpada.
No i kompleksy na tym tle

8

Odp: Ciało po ciąży
Reni48 napisał/a:
Lady Loka napisał/a:
Reni48 napisał/a:

Są brzuchy które sa sflaczale i tu już tylko skalpel. Tak mam taki problem.

Reni, u Ciebie, to (sorry) i ciąża i wiek. I prawda jest też taka, że jak się o brzuch zadba po ciąży, to brzuch wygląda inaczej. Jak się nie zadba, to wygląda inaczej.
Spróbuj może jakieś masaże, fizjoterapie, ćwiczenia, to zawsze lepsze niż skalpel. No i akceptacja. Urodziłaś dziecko, jak jakiś facet tego nie pojmuje, to naprawdę to on ma problem, a nie Ty.

Sorry ale nie rozumiesz.To nie jest kwestia zaniedbania. Luźna skóra z rozstępami tego nie zlikwidujesz. Brałam swego czasu zabiegi efekt zerowy i szkoda kasy.
Operacja kosztuje niestety.
Jest to problem wielu kobiet.
Bikini odpada.
No i kompleksy na tym tle

bikini odpada tylko w Twojej głowie, serio.

9 Ostatnio edytowany przez blueangel (2022-07-26 09:26:54)

Odp: Ciało po ciąży

To prawda, nie kwestia zaniedbania. Poza tam u mnie nie tylko brzuch, ale 2 rzeczy, o ktorych nawet anonimowo wstydze sie powiedziec.
Probowalam cos zrobic tzn bylam u lekarza, bo samemu goowno mozesz. Nie masz wplywu. Ale on tylko rozlozyl rece.

Tak naprawde nikt nas nie ostrzega przed ciaza, nie mamy wiedzy, jak moze zmenic cialo.
Wszedzie nawet od kobiet uslyszysz, ze to kwestia zaniedbania.. Sero? A na co masz wplyw? Bo chyba tylko na wage. A waze tyle samo, co przed ciaza.


A do autorki: buduj na milosci, a nie pozadaniu.

A jesli juz do czegos dojdzue i bedzie mu przeszkadzac to na meza i tak sie nie nadaje.
Moglabys byc modelka, bez porodu, a pasc ofiara wypadku czy choroby juz w trakcie zwiazku. I co? Taki tez by Cie zostawil dla zdrowej i pieknej. Taki mamy dzis 21 wiek.

10

Odp: Ciało po ciąży
Reni48 napisał/a:

Sorry ale nie rozumiesz.To nie jest kwestia zaniedbania. Luźna skóra z rozstępami tego nie zlikwidujesz. Brałam swego czasu zabiegi efekt zerowy i szkoda kasy.
Operacja kosztuje niestety.
Jest to problem wielu kobiet.
Bikini odpada.
No i kompleksy na tym tle

Mogę podpytać jakie zabiegi stosowałaś? Sama jestem niezadowolona ze skóry na brzuchu (rozstępy), czytam o zabiegach ale na żaden nie umiem się zdecydować.

11

Odp: Ciało po ciąży
R_ita2 napisał/a:
Reni48 napisał/a:

Sorry ale nie rozumiesz.To nie jest kwestia zaniedbania. Luźna skóra z rozstępami tego nie zlikwidujesz. Brałam swego czasu zabiegi efekt zerowy i szkoda kasy.
Operacja kosztuje niestety.
Jest to problem wielu kobiet.
Bikini odpada.
No i kompleksy na tym tle

Mogę podpytać jakie zabiegi stosowałaś? Sama jestem niezadowolona ze skóry na brzuchu (rozstępy), czytam o zabiegach ale na żaden nie umiem się zdecydować.

Laser Frakcyjny po konsultacjach w dobrym gabinecie. Pani widziała mój brzuch i stwierdziła że będzie pieknie. Pieknie to ona kasy wzięła. Ani drgnęło. Cóż luźna skóra to tylko pod skalpel.
Rozstępów calkowicie się nie zlikwiduje.
Jeżeli masz tylko rozstepy na brzuchu bez fałdów i luźnej skory mozesz spróbować. Będą ciut mniejsze

12

Odp: Ciało po ciąży

Dziękuję za odpowiedź. Jest bez fałdów i luźnej skóry, no tylko te rozstępy... Ja myślałam o dermapenie (mikronakłuwanie) ale boje się, że będzie podobnie jak u Ciebie, to znaczy, że naobiecują mi nie wiadomo jakich efektów, a okaże się, że efekt będzie mizerny i zostanę z wyrzutami sumienia, że wyrzuciłam tyle kasy w błoto. Gdzieś tam z głowy jest myśl "po prostu zaakceptuj" ale... no wiadomo. Kompleks to kompleks.

13

Odp: Ciało po ciąży
R_ita2 napisał/a:

Dziękuję za odpowiedź. Jest bez fałdów i luźnej skóry, no tylko te rozstępy... Ja myślałam o dermapenie (mikronakłuwanie) ale boje się, że będzie podobnie jak u Ciebie, to znaczy, że naobiecują mi nie wiadomo jakich efektów, a okaże się, że efekt będzie mizerny i zostanę z wyrzutami sumienia, że wyrzuciłam tyle kasy w błoto. Gdzieś tam z głowy jest myśl "po prostu zaakceptuj" ale... no wiadomo. Kompleks to kompleks.

Wiadomo nikt ci nie powie że nie zrobią bo to nic nie da. Rozstępu nie zlikwidujesz całkowicie w koncu to trwałe uszkodzenie skóry ale może trochę zmniejszyć.
Brzuch jak jest płaski w miarę to po zabiegach może się ujedrnic .u mnie jedyny efekt jaki byl to zmniejszenie w obwodzie, trochę schudłam bo laser zmniejszyl tkankę tłuszczową.

14

Odp: Ciało po ciąży

Cześć, u mnie po ciąży został brzuch i celulit na udach. A byłam bardzo szczupła przed ciążą i praktycznie musiałam wymienić garderobę.  Śmieję się z narzeczonym, że dobrze, ze mam duży brzuch jest gdzie małego trzymać i ręce się nie męczą:) Jemu to nie przeszkadza, w niczym, wręcz mam wrażenie, że bardziej mu się podobam i mnie pragnie. Kupiliśmy zestawy do ćwiczeń, które pięknie sobie leżą. Wiem, że to moja decyzja, ale na razie skupiam się na dziecku, na powrót do formy przyjdzie czas, a wcześniej byłam bardzo aktywna sportowo: półmaratony, ścianka wspinaczkowa, itd. Na wszystko jest w życiu czas, tak uważam. Jak długo jesteś po porodzie?

Proponuję, żebyś oprócz brzucha zrobiła sobie nos, usta i nie zaszkodzi liposukcja tyłka. A potem wymień jeszcze imię i nazwisko w dowodzie, bo nikt Cię nie pozna. Albo partnera.

15

Odp: Ciało po ciąży

Mnie poharatali podczas porodu, dziecko z reszta tez, ciezko mi zaakceptowac ze uszkodzili mnie tam... bylo minelo, i tak jak lubilam seks, tak teraz unikam...  ... nie udalo sie zaakceptowac z pomoca 4 psychologow, moze jeszcze kiedys podejde do tematu...brzuch lepszy jak przed ciaza, facetowi sie podoba - nie bardzo zmienia to moje wlasne postrzeganie i tyle...

16

Odp: Ciało po ciąży
Reni48 napisał/a:

Poruszę temat który dotyczy pewnie wielu kobiet które po ciąży nie są zadowolone ze swojego wyglądu

Ciąża zostawia ślad niejednokrotnie. Jednym z nich jest i raczej najczęstszym brzydki brzuch który  nigdy nie wróci do normy. Jedynie co pomoże to skalpel.

Zachęcam do dyskusji kobiety których problem dotyczy. Wiadomo są operacje plastyczne ale one kosztują. Na  NFZ dostaną musisz spełnić pewne wymogi.
Z tego powodu niejedna ma kompleksy. Wstyd w sypialni itp.
Jak sobie radzicie? Co wasi partnerzy na to? Co w przypadku poznania nowego faceta?

Wszystko zależy chyba od tego, jak się zachowujecie w ciązy. Jeśli kobieta leży na kanapie jak mops i tylko się objada, to na 110% utyje, a po porodzie będzie właśnie mieć problem do tego opisywanego. Jeśli natomiast do ciązy nie stroniła od wysiłku fizycznego, w ciązy nie robiła z siebie kanapowca i po prostu była aktywna do ostatnich tygodni, to szybko wraca do stanu sprzed ciązy i właściwie nie ma żadnego problemu z wyglądem. Ruch drogie panie, ruch i wysiłek fizyczny o ile ciąza nie jest zagrożona smile Ciąża to nie choroba i nie trzeba leżeć w łożku, choć  niektorym paniom trudno to zaakceptować.

17

Odp: Ciało po ciąży
Salomonka napisał/a:
Reni48 napisał/a:

Poruszę temat który dotyczy pewnie wielu kobiet które po ciąży nie są zadowolone ze swojego wyglądu

Ciąża zostawia ślad niejednokrotnie. Jednym z nich jest i raczej najczęstszym brzydki brzuch który  nigdy nie wróci do normy. Jedynie co pomoże to skalpel.

Zachęcam do dyskusji kobiety których problem dotyczy. Wiadomo są operacje plastyczne ale one kosztują. Na  NFZ dostaną musisz spełnić pewne wymogi.
Z tego powodu niejedna ma kompleksy. Wstyd w sypialni itp.
Jak sobie radzicie? Co wasi partnerzy na to? Co w przypadku poznania nowego faceta?

Wszystko zależy chyba od tego, jak się zachowujecie w ciązy. Jeśli kobieta leży na kanapie jak mops i tylko się objada, to na 110% utyje, a po porodzie będzie właśnie mieć problem do tego opisywanego. Jeśli natomiast do ciązy nie stroniła od wysiłku fizycznego, w ciązy nie robiła z siebie kanapowca i po prostu była aktywna do ostatnich tygodni, to szybko wraca do stanu sprzed ciązy i właściwie nie ma żadnego problemu z wyglądem. Ruch drogie panie, ruch i wysiłek fizyczny o ile ciąza nie jest zagrożona smile Ciąża to nie choroba i nie trzeba leżeć w łożku, choć  niektorym paniom trudno to zaakceptować.

Nie jest to wszystko takie proste smile
W ciąży chodziłam na ćwiczenia dla ciężarnych, na basen, a spacery to były każdego dnia plus obowiązki domowe. Przytyłam w ciąży 13 kg, niby nie dużo, nie mało, ale mimo ponad rocznego karmienia piersią, opieki nad dzieckiem i zajęć domowych nie wróciłam do.formy w sposób "naturalny", o którym się tak trąbi... Więc to chyba geny, wiek??

18

Odp: Ciało po ciąży

Choć w zasadzie nie został mi brzuch po ciąży mogę powiedzieć tylko tyle , byś nie wstydziła się swojego ciała które dokonało tak naprawdę czegoś pięknego,  czegoś co jesteśmy w stanie tylko my kobiety dokonać.  A ktoś kto naprawdę Cię kocha będzie z Tobą mimo Twojego wyglądu jaki by nie był bo każdego wygląd kiedyś przemija.
Pamiętaj że najważniejsze jest to co jest w Twoim sercu i Twojej duszy

Posty [ 18 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024