Alternatywa dla zwykłego pieczywa - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » MEDYCYNA NATURALNA - ZIOŁA, ZDROWE ODŻYWIANIE, DIETY » Alternatywa dla zwykłego pieczywa

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 14 ]

Temat: Alternatywa dla zwykłego pieczywa

Hej - staram się jakoś urozmaicić dietę (no i trochę obciąć na węglach big_smile), jakbyście miały do polecenia dobre alternatywy dla zwykłego chleba, to chętnie przyjmę wink Interesuje mnie coś takiego jak chleb proteinowy, cięższy, raczej sycący (pieczywo chrupkie raczej nie dla mnie). Nie jem dużo chleba, ale też nie chcę całkiem z niego rezygnować, to przynajmniej niech będzie w nim coś wartościowego wink

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Alternatywa dla zwykłego pieczywa

Mogę szczerze doradzić z perspektywy keto?
Po prostu całkowicie odrzucić pieczywko i zastąpić to większą ilością nabiału/mięsa/sałatki wink

3

Odp: Alternatywa dla zwykłego pieczywa

Jest coś takiego jak chleb z ziaren, jak wpiszesz w google "chleb życia" to wyświetli ci się pełno przepisów. Za dużo nie da się go zjeść bo jest bardzo sycący.

https://i.imgur.com/KTZNA6t.jpg

4

Odp: Alternatywa dla zwykłego pieczywa

ja lubie chlebek z kaszy gryczanej nie palonej. zalewasz kasze woda pozostawiasz na 48h potem miksujesz dodajesz przyprawy do piekarnika i gotowe smile bardzo smaczny

5

Odp: Alternatywa dla zwykłego pieczywa

Coś z diety keto,  żaden chleb czy bułki  temu nie  dorównują...  Wyszukaj  sobie przepis na keto  bułeczki,  dodaje trochę  cebulki.  Mega syci  i pyszne smile

6

Odp: Alternatywa dla zwykłego pieczywa

Własny chleb na zakwasie. Trudno go dużo zjeść, trawienie trwa wieki, a smak... Do tego jak masz go za dużo, to mrozisz. Robię sobie razowy bo mi smakuje, ale jak czasem mam smak to zdarzy się i bułeczka. Dodaje różne rzeczy wedle uznania, przez co unikam monotonii. No i świadomość że samemu się to zrobiło też jest coś warta.

7

Odp: Alternatywa dla zwykłego pieczywa

chleb z maki kukurydzianej ewentualnie bez glutenu. najlepsza rzecz na swiecie smile

8

Odp: Alternatywa dla zwykłego pieczywa

W sieci jest sporo przepisów na chleby z ograniczoną zawartością węgli. Wiem, że dziewczyny, które są na diecie Dukana takie chleby pieką. Sama robię chleb z otrąb owsianych i pszennych. Do tego jajka, jogurt, trochę sody i soli. Dla mnie smaczna alternatywa, ale wiem, że nie każdego przekona smak otrąb.

9

Odp: Alternatywa dla zwykłego pieczywa

Ja piekę chleb gryczany na drożdżach z dodatkiem mąki kukurydzianej, siemienia lnianego i z pestkami słonecznika + czarnuszka jako przyprawa.
Smaczny. Niestety dość mocno się kruszy, ale tak mają chyba wszystkie chleby bezglutenowe..

10

Odp: Alternatywa dla zwykłego pieczywa

Zaczęłam eksperymenty w kuchni i jak na razie mam taką strategię - piekę raz w tygodniu chlebek (na różnych mąkach - gryczana, jaglana, ryżowej czasem też dodaję) no i masę nasion. Jak wystygnie, to go sobie dogodnie porcjuję i wszystko ląduje bezpiecznie w zamrażarce. Jak zachce mi się dobrego chleba, to wyciągam po dwie kromeczki i jest jak znalazł na kolację albo śniadanie smile

11

Odp: Alternatywa dla zwykłego pieczywa

Chleb razowy albo bezglutenowy powinien zdać egzamin smile

12

Odp: Alternatywa dla zwykłego pieczywa

Chleb z samych ziaren jest super, bardzo polecam! Zdrowy i sycący wink

13

Odp: Alternatywa dla zwykłego pieczywa

a pieczywa typu vaza?

14

Odp: Alternatywa dla zwykłego pieczywa
Marta098 napisał/a:

a pieczywa typu vaza?

To trociny, a nie pieczywo.

Posty [ 14 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MEDYCYNA NATURALNA - ZIOŁA, ZDROWE ODŻYWIANIE, DIETY » Alternatywa dla zwykłego pieczywa

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024