Spódnica, sukienka - dlaczego tak, dlaczego nie ? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » Spódnica, sukienka - dlaczego tak, dlaczego nie ?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

Temat: Spódnica, sukienka - dlaczego tak, dlaczego nie ?

plusy i minusy
jestem ciekawa Waszych opinii;-)

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez Cyngli (2018-12-01 16:40:49)

Odp: Spódnica, sukienka - dlaczego tak, dlaczego nie ?

Lubię sukienki/spódnice długie do ziemi.
Zawsze lubiłam. Pewnie jakiś kompleks księżniczki, czy coś.

Plus: zasłoni niezbyt zgrabne nogi
Minus: nie nadaje się na każdą pogodę

3

Odp: Spódnica, sukienka - dlaczego tak, dlaczego nie ?

Kompleks ksieżniczki super okreslone:)) Też lubie dlugie do ziemi.

4

Odp: Spódnica, sukienka - dlaczego tak, dlaczego nie ?

Zależy od sytuacji smile
Latem dużo plusów, nie jest tak gorąco jak w spodniach, nie wszędzie wypada założyć spodenki, wtedy spódnica/sukienka odpowiedniej długości będzie okej smile Minusy odczuwam głównie zimą, bo nie znoszę rajstop.

5

Odp: Spódnica, sukienka - dlaczego tak, dlaczego nie ?

Kiedyś się wstydziłam chodzić w kieckach, bo zawsze znalazł się ktoś, kto gapił się bardziej niż wypada. Teraz nie zwracam uwagi. Z tym, że nie lubię spódnic, bo trzeba do nich dobrze dobrać bluzkę i na mojej figurze nie podoba mi się ani bluzka upchnięta w nią ani wypuszczona na wierzch. Sukienka jest lepsza. Jedna rzecz + buty i już wygląda się tak, jak się chce, od stylu sportowego po elegancki.

6 Ostatnio edytowany przez tajemnicza75 (2019-03-18 18:25:45)

Odp: Spódnica, sukienka - dlaczego tak, dlaczego nie ?

Plusów widzę mało heh. Tak dla spódnicy, jak i sukienki, choć mniejszym złem jest sukienka.
Latem w upalne dni przewiewna, lekka sukienka jest wybawieniem.
W zasadzie żadnych więcej plusów nie widzę.

Więcej zalet widzę w noszeniu spodni. Tak wiem... temat nie dotyczy spodni.

Dlatego teraz polecą minusy dla spódnicy i sukienki:
- trzeba mieć wiecznie ogolone/wydepilowane nogi
- rajstopy się szybko drą i są niewygodne
- jest w nich zimniej niż w spodniach
- jest niekomfortowo, niewygodnie (np. wiatr podwiewa, trzeba się pilnować, aby się nie podwinęła i nie podsunęła za wysoko, często ogranicza ruchy itp)
- rzadko znajduje się taka, w której ładnie wyglądam
- do spódnicy trzeba dobierać bluzkę, co czasem jest niezwykle trudne

7

Odp: Spódnica, sukienka - dlaczego tak, dlaczego nie ?
aganowakowskaa napisał/a:

plusy i minusy
jestem ciekawa Waszych opinii;-)

Tylko sukienka i tylko długa.
Spódnica - ta jej guma - czuć ją na ciele; trzeba ja poprawiać bo się czasem zakręca, trzeba odpisać jakiś zamek gdy chce się na siusiu; podwija się do góry albo na dół, zawija, zwija,stanowi osobną, kolejną, część garderoby. Ogólnie jest mniej wygodna od sukienki.

8

Odp: Spódnica, sukienka - dlaczego tak, dlaczego nie ?

ja ostatnio się przestawiłam na spódniczki i sukienki midi, które jak się schylę to rąbka tajemnicy nie zdradzą wink zawsze jakoś tak bezpieczniej się czuję, nawet jak wiatr powieje. jeżeli już coś którszego, to lepiej by to było bardziej przylegającego do ciała.. nie jakoś mocno, ale dość sztywno się trzymało tych moich nóg.

9

Odp: Spódnica, sukienka - dlaczego tak, dlaczego nie ?

Zdecydowanie zależy od sytuacji - mam w szafie chyba tyle samo sukienek i spódniczek co spodni smile

10

Odp: Spódnica, sukienka - dlaczego tak, dlaczego nie ?

Zdecydowanie sukienki od kiedy jestem mamą. W ciąży strasznie przytyłam i mam trudność ze zrzuceniem nadprogramowych kilogramów. Co za tym idzie coraz trudniej mi łączyć spódnice z jakąkolwiek górą która będzie wyglądać dobrze. Ostatnio mój mąż wpadł na cudowny pomysł by zakupić mnie i naszej Julce takie same kreacje. Ale sprawa okazała się dość trudna patrząc, że wszędzie rozmiarówka damska kończyła się na rozmiarze 42. Mąż wygrzebał w internecie stronę polskiego producenta sukienek Ajso gdzie znalazł dla nas takie same sukienki. Jednak nie jestem przekonana czy zamówić czy nie, na modelkach wszystko wygląda super ale wiecie rozmiar 48 ma to do tego, że nie wszystko wygląda super. Jak myślicie warto zamówić ? Ktoś już może kupował tam rzeczy ?

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » Spódnica, sukienka - dlaczego tak, dlaczego nie ?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024