Powiekszenie piersi - porada - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » NIEŚMIAŁOŚĆ, NISKA SAMOOCENA, KOMPLEKSY » Powiekszenie piersi - porada

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 14 ]

Temat: Powiekszenie piersi - porada

Cześć,
Chętnie porozmawiam z jakąś dziewczyną, która jest po lub przed operacją powiekszenia piersi. Najlepiej w moim wieku ok 20 lat, chce znaleźć kogoś z kim mógłabym o tym otwarcie pogadać, wymienić sie poglądami itp, bo bardzo sie zastanawiam nad tym a koleżanki mi to odradzają sad

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Powiekszenie piersi - porada
katie12 napisał/a:

Cześć,
Chętnie porozmawiam z jakąś dziewczyną, która jest po lub przed operacją powiekszenia piersi. Najlepiej w moim wieku ok 20 lat, chce znaleźć kogoś z kim mógłabym o tym otwarcie pogadać, wymienić sie poglądami itp, bo bardzo sie zastanawiam nad tym a koleżanki mi to odradzają sad

Mam pytanie. Dlaczego chcesz powiększyć piersi ?

3

Odp: Powiekszenie piersi - porada

hej kochana.
przede wszystkim nikogo nie słuchaj tylko idź swoją drogą i za glosem serca.

ja powiększyłam piersi w wieku 31 lat a myslalam o tym od jakiś 10 lat. jestem teraz przeszczęśliwa, chociaż powinnam zrobić to wcześniej. mam kilka koleżanek, które tez powiekszyly oraz sa przed operacją smile
ja oczywiście polecam, bardzo tego chcialm i jestem najszczęśliwszą posiadaczką pięknego biustu.

4

Odp: Powiekszenie piersi - porada
Mordimer napisał/a:
katie12 napisał/a:

Cześć,
Chętnie porozmawiam z jakąś dziewczyną, która jest po lub przed operacją powiekszenia piersi. Najlepiej w moim wieku ok 20 lat, chce znaleźć kogoś z kim mógłabym o tym otwarcie pogadać, wymienić sie poglądami itp, bo bardzo sie zastanawiam nad tym a koleżanki mi to odradzają sad

Mam pytanie. Dlaczego chcesz powiększyć piersi ?

Bo ich nie mam, nawet nie że malo, dosłownie same sutki hmm nie łapie sie nawet w miseczke A sad

5

Odp: Powiekszenie piersi - porada
takaja87 napisał/a:

hej kochana.
przede wszystkim nikogo nie słuchaj tylko idź swoją drogą i za glosem serca.

ja powiększyłam piersi w wieku 31 lat a myslalam o tym od jakiś 10 lat. jestem teraz przeszczęśliwa, chociaż powinnam zrobić to wcześniej. mam kilka koleżanek, które tez powiekszyly oraz sa przed operacją smile
ja oczywiście polecam, bardzo tego chcialm i jestem najszczęśliwszą posiadaczką pięknego biustu.

I jak sama operacja i po niej? Bardzo boli i długo rany sie goja? Wyglądają naturalnie? Ja sie strasznie boję ze efekt mi sie nie spodoba hmm i bd żałować sad

6

Odp: Powiekszenie piersi - porada

skoro się wahasz to poczekaj jeszcze trochę, aż będziesz miała pewność, że tego chcesz smile

7

Odp: Powiekszenie piersi - porada
katie12 napisał/a:

Cześć,
Chętnie porozmawiam z jakąś dziewczyną, która jest po lub przed operacją powiekszenia piersi. Najlepiej w moim wieku ok 20 lat, chce znaleźć kogoś z kim mógłabym o tym otwarcie pogadać, wymienić sie poglądami itp, bo bardzo sie zastanawiam nad tym a koleżanki mi to odradzają sad

Ten wiek, jest złym na to czasem. Jeszcze naturalnie może się u Ciebie to zmienić. Poczekaj kilka lat.

8 Ostatnio edytowany przez Averyl (2018-08-12 21:57:26)

Odp: Powiekszenie piersi - porada
Miłycham napisał/a:
katie12 napisał/a:

Cześć,
Chętnie porozmawiam z jakąś dziewczyną, która jest po lub przed operacją powiekszenia piersi. Najlepiej w moim wieku ok 20 lat, chce znaleźć kogoś z kim mógłabym o tym otwarcie pogadać, wymienić sie poglądami itp, bo bardzo sie zastanawiam nad tym a koleżanki mi to odradzają sad

Ten wiek, jest złym na to czasem. Jeszcze naturalnie może się u Ciebie to zmienić. Poczekaj kilka lat.

ale ona jest już kobietą,  nie chłopięciem 20 letnim,  który jeszcze być może  fizycznie dojrzewa (?) .  Chciałeś napisać że jest w takim wieku,  że może się utuczyć i jej naturalnie cycki urosną? czy że może w głowie jej się coś naturalnie zmieni?

9 Ostatnio edytowany przez Miłycham (2018-08-12 22:08:45)

Odp: Powiekszenie piersi - porada
Averyl napisał/a:
Miłycham napisał/a:
katie12 napisał/a:

Cześć,
Chętnie porozmawiam z jakąś dziewczyną, która jest po lub przed operacją powiekszenia piersi. Najlepiej w moim wieku ok 20 lat, chce znaleźć kogoś z kim mógłabym o tym otwarcie pogadać, wymienić sie poglądami itp, bo bardzo sie zastanawiam nad tym a koleżanki mi to odradzają sad

Ten wiek, jest złym na to czasem. Jeszcze naturalnie może się u Ciebie to zmienić. Poczekaj kilka lat.

ale ona jest już kobietą,  nie chłopięciem 20 letnim,  który jeszcze być może  fizycznie dojrzewa (?) .  Chciałeś napisać że jest w takim wieku,  że może się utuczyć i jej naturalnie cycki urosną? czy że może w głowie jej się coś naturalnie zmieni?

Mogą jej urosnąć, w szczególności jeśli jest bardzo szczupła. Co do wieku i rozwoju psychicznego to jeszcze wiele przed nią.

10

Odp: Powiekszenie piersi - porada
Miłycham napisał/a:
Averyl napisał/a:
Miłycham napisał/a:

Ten wiek, jest złym na to czasem. Jeszcze naturalnie może się u Ciebie to zmienić. Poczekaj kilka lat.

ale ona jest już kobietą,  nie chłopięciem 20 letnim,  który jeszcze być może  fizycznie dojrzewa (?) .  Chciałeś napisać że jest w takim wieku,  że może się utuczyć i jej naturalnie cycki urosną? czy że może w głowie jej się coś naturalnie zmieni?

Mogą jej urosnąć, w szczególności jeśli jest bardzo szczupła. Co do wieku i rozwoju psychicznego to jeszcze wiele przed nią.

Miłychamie zgaduje, że tobie cycki rosły nawet po 20 roku życia, ale o ile się domyślam ty jesteś facetem, a chłopcy fizycznie później dojrzewają. Dziewczynki zaczynają w wieku 13 lat i po 7 latach raczej to, co miało urosnąć, to urosło do właściwych rozmiarów. Oczywiście zdarzają się przypadki zwłaszcza u celebrytów, że od samej diety rozsną im cycki, tyłki, wary, itp. W pozostałych przypadkach - to raczej są jakieś biustonosze dające złudzenie większego rozmiaru albo zaburzenia np. otyłość, czy zaburzenia hormonalne (ale chyba nawet wtedy piersi nie rosną, tylko np. są obrzmiałe, opuchnięte), ciąża.
Oczywiście mogę się mylić, ale ani nie pamiętam, aby jakiejkolwiek mojej koleżance w wieku 20 lat znowu zaczęły rosnąć piersi tak same z siebie, dla idei tongue

11 Ostatnio edytowany przez Miłycham (2018-08-13 09:53:16)

Odp: Powiekszenie piersi - porada

Nie muszę być kobietą, by wiedzieć, że to możliwe. To nie średniowiecze wink
Co do faz dojrzewania to zarówno u chłopców, jak i u dziewczynek, mogą rozpocząć się między 9, a 14 rokiem życia. Sam rozwój mózgu, kończy się znacznie później. Według wcześniejszych stanowisk do ok. 25 roku życia. Obecnie kwestionuje się tak wczesne zakończenie rozwoju.

12

Odp: Powiekszenie piersi - porada

no ale nie rozmawiamy o rozwoju mózgu, tylko wzroście cycków. Jeśli masz jakiś trik na wzrost, to napisz dziewczynie - zaoszczędzi sporo kasy, a przede wszystkim zaoszczędzisz jej bólu.
Skąd czerpiesz swoją nieśredniowieczną wiedzę? bo ja mogę od biedy powołać się na własne doświadczenie big_smile

13 Ostatnio edytowany przez Miłycham (2018-08-15 09:12:10)

Odp: Powiekszenie piersi - porada

Poruszyłaś temat rzekomego, szybszego rozwoju to Tobie odpowiedziałem. Nieprawdaż? Nie trzeba się obrażać czy próbować dogryźć z tego powodu. Informacja nie robi krzywdy, a w złym świetle siebie stawiasz. Nie ma żadnych trików, nie ma też pewności czy akurat u danej osoby piersi przestaną rosnąć do 18 roku czy i po dwudziestym urosną. Choć wiąże się to również z początkowym etapem dojrzewania. Zależne jest często również od ogólnej masy ciała. Twoje własne doświadczenia to najgorszy doradca w opiniach wyrażanych względem całej populacji. Jeśli poszukasz, obecny stan nauki udzieli Ci odpowiedzi na więcej pytań, niż własne doświadczenia.

14

Odp: Powiekszenie piersi - porada

Też chętnie dowiem się coś więcej od dziewczyn które miały korektę piersi.
Interesuje mnie nie tyle powiększenie co zmiana kształtu, podniesienie - może ktos po takim zabiegu się tu znajdzie?
Ja raczej się do tego nie zabieram na poważnie (uważam że nie tedy droga do leczenia kompleksów) ale przyznam że przemknelo mi to przez myśl więc kto wie czy w przyszłości zdania nie zmienię big_smile

Posty [ 14 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NIEŚMIAŁOŚĆ, NISKA SAMOOCENA, KOMPLEKSY » Powiekszenie piersi - porada

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024