Naprawa paznokci, jakiś skuteczny lakier - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Naprawa paznokci, jakiś skuteczny lakier

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 11 ]

Temat: Naprawa paznokci, jakiś skuteczny lakier

Witam drogie Panie, mam nadzieję że kolegom również pomagacie big_smile. Mam problem z paznokciami, są bardzo brzydkie i krótkie. Przez długi okres obgryzałem paznokcie i przez to mi się zniszczyły. Od jakiegoś okresu staram się nie obgryzać, ale same się łamią, kiedy tylko troszkę urosną. Tak naprawdę całe paznokcie są do odbudowania, bo są zniszczone zarówno końcówki (które obgryzałem), jak i początek paznokcie (bliżej dłoni).
Byłem ostatnio w Rossmanie kupić jakiś lakier/preparat na ich odbudowę, ale tamtejszy wybór mnie przeraził. Było około 100 różnych rodzajów, spędziłem tam z pół godziny czasu i czytałem opisy tamtejszych opakowań, ale każde niby ma napisane to samo, ale tak naprawdę różnią się jakimiś rzeczami, chociażby składem i w końcu nic nie kupiłem.

Polecicie mi coś uniwersalnego? Najlepiej nie coś zbyt drogiego, ale jak mam kupić jakiś chłam, to zapłacę za coś skutecznego. Ogólnie chodzi mi o dobre i skuteczne działanie, ogólną odbudowę i żeby lepiej rosły, no i najlepiej z Rossmana.

Z góry dziękuję. smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Naprawa paznokci, jakiś skuteczny lakier

Moja dziewczyna uzywa z ewelinu czy jakoś tak ;P 8 w jednym i się zachwyca, że paznokcie twarde wiec coś w tym musi być tongue

3

Odp: Naprawa paznokci, jakiś skuteczny lakier

Autorze, a jaki tryb życia prowadzisz? (Co jesz i jaką pracę wykonujesz)

4

Odp: Naprawa paznokci, jakiś skuteczny lakier
krolewicz111 napisał/a:

Witam drogie Panie, mam nadzieję że kolegom również pomagacie big_smile. Mam problem z paznokciami, są bardzo brzydkie i krótkie. Przez długi okres obgryzałem paznokcie i przez to mi się zniszczyły. Od jakiegoś okresu staram się nie obgryzać, ale same się łamią, kiedy tylko troszkę urosną. Tak naprawdę całe paznokcie są do odbudowania, bo są zniszczone zarówno końcówki (które obgryzałem), jak i początek paznokcie (bliżej dłoni).
Byłem ostatnio w Rossmanie kupić jakiś lakier/preparat na ich odbudowę, ale tamtejszy wybór mnie przeraził. Było około 100 różnych rodzajów, spędziłem tam z pół godziny czasu i czytałem opisy tamtejszych opakowań, ale każde niby ma napisane to samo, ale tak naprawdę różnią się jakimiś rzeczami, chociażby składem i w końcu nic nie kupiłem.

Polecicie mi coś uniwersalnego? Najlepiej nie coś zbyt drogiego, ale jak mam kupić jakiś chłam, to zapłacę za coś skutecznego. Ogólnie chodzi mi o dobre i skuteczne działanie, ogólną odbudowę i żeby lepiej rosły, no i najlepiej z Rossmana.

Z góry dziękuję. smile


Pierwsza rada - nie obgryzaj, to bardzo brzydki nałóg, a po drugie udaj się do najbliższej apteki, tam mają różne preparaty na odbudowę paznokci. W Aptece doradzą ,w Rossmanie nie koniecznie, tam nie zawsze Panie są wolne, albo wtedy kiedy są potrzebne nigdy ich nie ma. Dobrze też byłoby gdybyś poszedł chociaż raz do kosmetyczki, tam też wiedzą jak poradzić na Twój problem. smile

5

Odp: Naprawa paznokci, jakiś skuteczny lakier
chuda99 napisał/a:

Autorze, a jaki tryb życia prowadzisz? (Co jesz i jaką pracę wykonujesz)

Jestem programistą, dbam raczej o siebie. Prowadzę aktywny tryb życia.

natolinka napisał/a:

Pierwsza rada - nie obgryzaj, to bardzo brzydki nałóg, a po drugie udaj się do najbliższej apteki, tam mają różne preparaty na odbudowę paznokci. W Aptece doradzą ,w Rossmanie nie koniecznie, tam nie zawsze Panie są wolne, albo wtedy kiedy są potrzebne nigdy ich nie ma. Dobrze też byłoby gdybyś poszedł chociaż raz do kosmetyczki, tam też wiedzą jak poradzić na Twój problem. smile

No nie obgryzam, ale nic się nie polepszyło. Jak są minimalnie dłuższe, to po prostu się łamią albo robią się takie 'zacięcia'. Ok, spróbuję w aptece. A ta kosmetyczka to w ostateczności. smile

6

Odp: Naprawa paznokci, jakiś skuteczny lakier

Odżywka "Eveline 8w1"  może zadziałać różnie, nie dla każdego z korzyścią.Z apteki zwyczajny olejek rycynowy i np.regenerum. Ważne, jest to,żeby wspomóc paznokcie również od wewnątrz - suplementacja. Samo smarowanie z wierzchu niewiele pomoże.I przede wszystkim czas,daj im dorosnąć a to co odnośnie ścinać na krótko. I najważniejsze... Nie obgryzaj!  wink

7

Odp: Naprawa paznokci, jakiś skuteczny lakier

Witam.Pękł mi paznokieć,myslałam że zejdzie,ale znalazłam preparat przyspieszający wzrost paznokci. Doczytalam  na  jakimś forum o zastosowaniu,i paznokieć dało się uratować.Preparat jest w butelecze takiej jak lakier do paznokci,kolor różowy.

8 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2018-08-29 08:52:08)

Odp: Naprawa paznokci, jakiś skuteczny lakier
krolewicz111 napisał/a:

Witam drogie Panie, mam nadzieję że kolegom również pomagacie big_smile. Mam problem z paznokciami, są bardzo brzydkie i krótkie. Przez długi okres obgryzałem paznokcie i przez to mi się zniszczyły. Od jakiegoś okresu staram się nie obgryzać, ale same się łamią, kiedy tylko troszkę urosną. Tak naprawdę całe paznokcie są do odbudowania, bo są zniszczone zarówno końcówki (które obgryzałem), jak i początek paznokcie (bliżej dłoni).
Byłem ostatnio w Rossmanie kupić jakiś lakier/preparat na ich odbudowę, ale tamtejszy wybór mnie przeraził. Było około 100 różnych rodzajów, spędziłem tam z pół godziny czasu i czytałem opisy tamtejszych opakowań, ale każde niby ma napisane to samo, ale tak naprawdę różnią się jakimiś rzeczami, chociażby składem i w końcu nic nie kupiłem.

Polecicie mi coś uniwersalnego? Najlepiej nie coś zbyt drogiego, ale jak mam kupić jakiś chłam, to zapłacę za coś skutecznego. Ogólnie chodzi mi o dobre i skuteczne działanie, ogólną odbudowę i żeby lepiej rosły, no i najlepiej z Rossmana.

Z góry dziękuję. smile

Kochana wyprobuj sobie lakiery z serii spam albospam sa to nowe lakiery ale dobre bo probowalam, duzo odzywek i baz odbudowujacych, warto sprobowac czegos nowego tymbardziej ze ceny przystepne!

9

Odp: Naprawa paznokci, jakiś skuteczny lakier

Nie kupowałabym tych eveline, mają a przynajmniej kiedyś miały w składzie formaldehyd. On może dawać efekt odwrotny do zamierzonego.
W ogóle może zacznij od naturalnych olejków np. z pestek moreli. Wcieramy w płytkę i tak siedzimy. Powinny wzmocnić cały paznokieć.

10

Odp: Naprawa paznokci, jakiś skuteczny lakier

Co prawda nie z Rossmanna, ale łatwo je kupisz na stronie albo na wyspach Semilaca. Kupiłam mojemu mężowi zestaw Spa for men i jest zachwycony. W ten sposób kompleksowo zadbasz o paznokcie, wg mnie to dużo lepszy zestaw niż te dostępne w drogeriach.

11 Ostatnio edytowany przez jjbp (2019-03-07 16:35:15)

Odp: Naprawa paznokci, jakiś skuteczny lakier

Polecam tabletki vitrum paznokcie. Z natury mam bardzo lamliwe i słabe, po raz źle zrobiony akrylu była tragedia - nie mogłam jeansów założyć bez polamanych do krwi paznokci. Parę miesięcy vitrum i odstawienia kawy i stan się znacznie polepszyl smile

Posty [ 11 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Naprawa paznokci, jakiś skuteczny lakier

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024