Jaki lakier do wlosow??? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » PIELĘGNACJA WŁOSÓW » Jaki lakier do wlosow???

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 32 ]

1 Ostatnio edytowany przez karina85 (2009-04-02 18:46:39)

Temat: Jaki lakier do wlosow???

Po3buje DOBREGO lakieru do wlosow, ktory NIE SKLEJA wlosow a jest trwaaly/mocny......i ceny jezeli znacie.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Jaki lakier do wlosow???

ja używam lakieru do włosów z nivea
są super ! włosy są lekkie nie sklejają sie, po prostu poezja smile koszty hmm 11 zł? nie pamiętam dokładnie na prawdę warto wydać parę groszy więcej a mieć fajniste włoski smile mocne to są takie czarne co  fryzjerki mają ale one sklejają i tworzy sie taka skorupa i nie podoba mi sie to potem

3

Odp: Jaki lakier do wlosow???

taft - czarny.
rewelacja.

4

Odp: Jaki lakier do wlosow???

kupie oby 2. Dzieki wam dziewczyny.      a ten taft czarny nie skleja wlosow przypadkiem? bo mialam kiedys    pianke - czarna i mi sklejala =/ ale nie wiem...   moze lakier nie bd...  nie znam sie....    =/

5

Odp: Jaki lakier do wlosow???
oazuu napisał/a:

taft - czarny.
rewelacja.

Niestety, przy sztywnych włosach nie zdaje egzaminu, nie trzyma fryzury ale faktycznie nie klei włosów .

6

Odp: Jaki lakier do wlosow???

dokladniej  powiem to chodzi mi o grzywke mam na skos i wpada mi w oko i chce ja polakierowac zeby byla caly czas na skosno...


Chyba tak bardzo nie poplatalam...     i wiecie o co chodzi...

7

Odp: Jaki lakier do wlosow???

ja użwyam czarnego tafta po to, żeby mi się grzywka nie skręcała

w Twoi przypadku potrzebuejsz chyba czegoś mocniejszego...

8

Odp: Jaki lakier do wlosow???

Wiesz co ja używam żelu w sprayu OCHA jest bardzo dobry i tak nie skleja włosów.

9

Odp: Jaki lakier do wlosow???
karina85 napisał/a:

dokladniej  powiem to chodzi mi o grzywke mam na skos i wpada mi w oko i chce ja polakierowac zeby byla caly czas na skosno...


Chyba tak bardzo nie poplatalam...     i wiecie o co chodzi...

Spróbuj zatem pasty( nie gumy) modelującej( ja używam z Joanny, cena ko 7 zł). Stosuj ja oszczędnie , na wilgotne ale nie mokre włosy, po prostu wetrzyj w kosmyki które chcesz ułożyć. Potem możesz lekko polakierować jak wyschną.

10

Odp: Jaki lakier do wlosow???

Ja od samego początku używam produktów z linii wella(lakier ok.11zl;pianka ok.8zl). Nigdy nie narzekałam, dobrze utrwalają włosy, nie sklejają i nie niszczą ich.
Jeśli chodzi o wszelkie, gumy do włosów, żele itd. to ich nie używam,bo zbytnio obciążają moje włosy.

11

Odp: Jaki lakier do wlosow???

Taft czerowny.
Pozdrawiam.

12

Odp: Jaki lakier do wlosow???

ja używam lakieru z Nivea i muszę powiedzieć, ze jest świetny !! smile

13

Odp: Jaki lakier do wlosow???

ja, podobnie jak leemonka, stawiam na wellę.  w  o g ó l e nie skleja włosów, jest delikatny i trzyma fryzurę w bardzo naturalny sposób.
cena: od 9 (promocja) do 14.

14

Odp: Jaki lakier do wlosow???

Bardzo dobry jest lakier Loreal Infinium- nie obciąża i nie skleja włosów. Wcześniej używałam Taft niebieski...ale był fatalny.

15

Odp: Jaki lakier do wlosow???

zastanawiam mnie, czy pianka niszczy w jakiś sposób włosy?

16

Odp: Jaki lakier do wlosow???

Jeśli już używam lakieru do włosów to nivea.

17

Odp: Jaki lakier do wlosow???

Jak dla mnie najlepszy jest lakier tafta, tani, nie skleja włosów i wydajny! włosy nie wyglądają jak siano po tym.

18

Odp: Jaki lakier do wlosow???

Moje włosy reagują na taft tragicznie. Miałam i czerwony i czarny i każdy z tych kompletnie się nie sprawdził, do tego strasznie się klei, nawet jak przejechałam lekko dłońmi po włosach. Czarny pachnie do tego jak tanie męskie perfumy big_smile Ble ble ble. Polecam L'oreal Elnett. Jest lekki, łatwo się go rozczesuje i włosy nie wyglądają jak poczochrana peruka.

19

Odp: Jaki lakier do wlosow???

Ja używam(sporadycznie) taft lub nivea!!! Ale jeśli o moje zdanie to lepszy jest nivea roll

20

Odp: Jaki lakier do wlosow???

Zdecydowanie Nivea smile

21

Odp: Jaki lakier do wlosow???

Ja polecam Taft zielony. Sama używam i jest naprawdę świetny i trwały.

22 Ostatnio edytowany przez natalia1710 (2010-06-18 10:19:32)

Odp: Jaki lakier do wlosow???

Ja aktualnie używam taft ciemny niebieski nie skleja włosów. A cena coś koło 9zł.
A jak nie taft to nivea.

23

Odp: Jaki lakier do wlosow???

Ja również NIVEA taki na objętość włosów. Jest rewelacyjny! Cena co prawda waha się w granicach 9-12zł (zależy od promocji ;D), ale warto tyle za niego dać.
Długo się trzyma, super podnosi fryzurę, nie skleja włosów, no i przyjemnie pachnie smile
pozdrawiam

24

Odp: Jaki lakier do wlosow???

Według mnie świetny jest lakier len z evy, który jest supermocny i nabłyszczający, a dodatkowo nie obciąża włosów i ich nie skleja.

25

Odp: Jaki lakier do wlosow???

Też używam lakieru len i uważam że jak za tą cenę to naprawdę świetna jakość.

26 Ostatnio edytowany przez London69 (2010-08-16 17:08:41)

Odp: Jaki lakier do wlosow???

Jeszcze taft szary polecam smile

27

Odp: Jaki lakier do wlosow???

ja używam nivea diamond gloss, jest dobry, i dodatkowo , daje połysk.
jest też nie drogi, a skuteczny smile

28

Odp: Jaki lakier do wlosow???

Też nie polecam Tafta czarnego, strasznie skleja włosy. Za to teraz ten co mam czyli Osmo Extreme Extra jest naprawdę super. Ładnie powiększa objętość włosów, nie skleja i łatwo go potem wyczesać.  Pięknie też pachnie.

29

Odp: Jaki lakier do wlosow???

Dla mnie numer jest to lakier len od evy. Przede wszystkim nie skleja włosów i nie tworzy na głowie tzw kasku :-)

30 Ostatnio edytowany przez cslady (2015-12-27 22:37:59)

Odp: Jaki lakier do wlosow???

Ja kupuję różne i nie mogę stwierdzić numeru jeden, nie ma idealnych niestety. Mam miękkie włosy i fryzury niezbyt długo się trzymają, kiedyś kupowałam taki żel, trzymał dobrze, tylko taki hełm się robił wink teraz używam spam Nie skleja włosów, co do trwałości to pewnie zależy dużo od struktury włosa.

31

Odp: Jaki lakier do wlosow???

Wiem na pewno jakiego mogę nie polecić... syoss volume. Jest fatalny, cięzko go wyczesać, mocno skleja włosy i ma fatalny zapach.

32 Ostatnio edytowany przez Olinka (2017-09-24 00:13:26)

Odp: Jaki lakier do wlosow???

Ja polecam lakier i lotion do układania włosów Shake Your Head - jest dostępny w [spam], ale warto się wybrać. Oba produkty są idealne - nie sklejają włosów, nie obciążają ich, fryzura wygląda naturalnie, bez efektu hełmu. To autorska receptura.

Posty [ 32 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA WŁOSÓW » Jaki lakier do wlosow???

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024