NIBY JESTEM ŁADNA A MIMO TO NIE MAM POWODZENIA... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » NIBY JESTEM ŁADNA A MIMO TO NIE MAM POWODZENIA...

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

Temat: NIBY JESTEM ŁADNA A MIMO TO NIE MAM POWODZENIA...

Witam
Chciałam opisać swój problem i być może zapytać czy coś ze mną nie tak, może pisanie o sobie, ze jest sie ładnym, nie jest zbyt skromne jednak obiektywnie jestem uważana za atrakcyjną. Widzę często jak koledzy ze studiów czy ogólnie nawet na ulicy na mnie zerkają ukradkiem więc teoretycznie powinnam mieć powodzenie a jednak mało który chłopak do mnie zagaduje. Najczęściej trafia się jakiś totalny palant co to myśli że jak zwróci na mnie uwagę to od razu pójdę z nim do łóżka; przelotne związki mnie nie interesują , chciałabym spotkać chłopaka na stałe; niestety jeśli nawet jakiś chłopak byłby wartościowy to najcześciej jest strasznie nieśmiały i chyba boi się do mnie zagadać... Nie wiem czy może to ja powinnam wykonać pierwszy ruch wobec nieśmiałego chłopaka ? I ogólnie chciałam zapytać czy nie macie wrażenia że trudno znaleźć porzadnego i jednocześnie męskiego partnera?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: NIBY JESTEM ŁADNA A MIMO TO NIE MAM POWODZENIA...

Wyglądasz pewnie na niedostępną, więc wielu fajnych facetów boi się do Ciebie zagadać.. zachowuj się jak normalna koleżanka, daj się poznać z takiej strony w towarzystwie. I dlaczego nie miałabyś zagadać do kogoś neutralnie pierwsza?

3

Odp: NIBY JESTEM ŁADNA A MIMO TO NIE MAM POWODZENIA...

Przecież to kolejna odsłona trolla widelca. Dajcie już spokój, no ileż można.

4

Odp: NIBY JESTEM ŁADNA A MIMO TO NIE MAM POWODZENIA...

Też pomyślałam o widelcu...

5

Odp: NIBY JESTEM ŁADNA A MIMO TO NIE MAM POWODZENIA...
evalougo napisał/a:

Też pomyślałam o widelcu...

I ja też - jak tylko zobaczyłam temat. Chyba próbuje ugryźć temat z drugiej strony big_smile

6

Odp: NIBY JESTEM ŁADNA A MIMO TO NIE MAM POWODZENIA...
evalougo napisał/a:

Też pomyślałam o widelcu...

NIE WIEM ZA BARDZO O CO CHODZI,

odnośnie pierwszego komentarza nie jestem raczej wyniosła, więc to raczej nie przyczyna

7

Odp: NIBY JESTEM ŁADNA A MIMO TO NIE MAM POWODZENIA...

Jeśli jesteś ładna i powściągliwa to tworzysz dystans, którzy brzmi   "Uważaj! Jestem ładna, mam tysiąc adoratorów, stu chłopaków, nie zbliżać się do mnie! Wrrrrrrrr...".

8

Odp: NIBY JESTEM ŁADNA A MIMO TO NIE MAM POWODZENIA...

Ludzie nie róbcie wiochy, bo w jakąś paranoję popadacie, każdy kto pisze o wyglądzie od razu musi być trollem widelca. A najlepsze, że wszyscy tak ochoczo uczestniczyliście w szopce widelca, w końcu 44 strony nie nabiły się same, a teraz narzekacie, że niby ten sam koleś zakłada kolejny wątek. Odejdźcie od komputera, przewietrzcie się i ochłońcie trochę, bo przeginacie tongue

Zosieńka, może sprawiasz wrażenie chłodnej i zdystansowanej, ja jak widzę ładną dziewczynę, która nie daje żadnych oznak jakiegokolwiek zainteresowania to daję sobie z nią spokój, coś na zasadzie "po co mam podbijać jak i tak jej się nie podobam".

Inna sprawa - może tak do końca nie zdajesz sobie sprawy czego chcesz? W sensie - nie zwracasz uwagi na porządnych, bo wydają Ci się nudni. Chodzisz na randki z palantami, bo tacy są pewniejsi siebie, bardziej przebojowi i potrafią walczyć o swoje?

9

Odp: NIBY JESTEM ŁADNA A MIMO TO NIE MAM POWODZENIA...

Ze względu na trolla temat zostaje zamknięty. Pozdrawiam, Cslady

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » NIBY JESTEM ŁADNA A MIMO TO NIE MAM POWODZENIA...

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024