Co wam się najbardziej podoba w waszych partnerach? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Co wam się najbardziej podoba w waszych partnerach?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 13 ]

1

Temat: Co wam się najbardziej podoba w waszych partnerach?

Co wam się najbardziej podoba w waszych partnerach? Za co ich cenicie?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Co wam się najbardziej podoba w waszych partnerach?

Ścisły umysł. Potrafi w 30 sekund przeliczyć ile czego trzeba w czymś rozpuścić żeby wyszedł prawidłowo nasycony roztwór <3 Serio, zakochałam się w nim jak zrobił to dla mnie pierwszy raz big_smile

3

Odp: Co wam się najbardziej podoba w waszych partnerach?

Domnieto, też mam wrażenie, że zakochanie tkwi między innymi właśnie w takich drobiazgach wink

4

Odp: Co wam się najbardziej podoba w waszych partnerach?

Ja w moim to że potraf mnie rozśmieszyć do łez i że w ogóle bardzo dużo się śmiejemy razem.
Że mnie słucha. Że możemy porozmawiać na tematy które mnie fascynują, jak np. fizyka.
Ma zdolności których ja nie mam i to mi imponuje.
I za Nieziemski seks.

5

Odp: Co wam się najbardziej podoba w waszych partnerach?

Ja  -miedzy innymi- podobnie jak Domnieto. Mój potrafi policzyć w pamięci działanie, zanim ja wyjmę kalkulator z szuflady big_smile .

6 Ostatnio edytowany przez Maymayka (2017-12-22 13:54:01)

Odp: Co wam się najbardziej podoba w waszych partnerach?

to jak na mnie patrzy smile  i to, że jak śpimy to zawsze całą noc trzyma mnie za rękę smile

7

Odp: Co wam się najbardziej podoba w waszych partnerach?

Długo, by wymieniać. Też mam fetysz na umysł ścisły i w ogóle na inteligentnych mężczyzn, z którymi można porozmawiać praktycznie o wszystkim. big_smile W moim mężu chyba najbardziej cenię umiejętność rozwiązywania problemów, bez stresu, bez emocji, czyste szukanie najlepszego rozwiązania. Podziwiam go za to, bo o ile sama raczej nie płaczę nad rozlanym mlekiem, to jednak do problemów podchodzę bardziej emocjonalnie i najczęściej w jakiś sposób mnie one stresują. Bardzo cenię również inteligencję emocjonalną męża i jego poczucie humoru - to chyba jest u nas gwarantem dobrego związku, bo wówczas, gdy pojawiają się napięcia i atmosfera robi się ciężka, rozładowujemy ją śmiechem zanim dojdzie do kłótni. Później rozmawiamy już na spokojnie i staramy się wzajemnie zrozumieć oraz znaleźć najlepsze rozwiązanie. Jak dla mnie takie cechy to skarb, bo zamęczyłabym się walcząc z wiatrakami.

Bardzo ważna jest lojalność, zaufanie i szacunek, ale to wydaje mi się tak oczywiste, że nie warto się rozpisywać. Podobnie jak dobry seks. Nie wyobrażam sobie dobrego związku z kiepskim kochankiem.

8

Odp: Co wam się najbardziej podoba w waszych partnerach?

Poczucie humoru, inteligencja, spokój i opanowanie.

9

Odp: Co wam się najbardziej podoba w waszych partnerach?

Sama sobie zadaję to pytanie momentami hmm np dzisiaj.

10

Odp: Co wam się najbardziej podoba w waszych partnerach?
CatLady napisał/a:

Sama sobie zadaję to pytanie momentami hmm np dzisiaj.

Uuu, ktoś chyba podpadł...

11

Odp: Co wam się najbardziej podoba w waszych partnerach?
CatLady napisał/a:

Sama sobie zadaję to pytanie momentami hmm np dzisiaj.

Też o tym pomyślałam po tytułowym poście wink .

12

Odp: Co wam się najbardziej podoba w waszych partnerach?
Cyngli napisał/a:
CatLady napisał/a:

Sama sobie zadaję to pytanie momentami hmm np dzisiaj.

Uuu, ktoś chyba podpadł...

Czasem tak mnie wkurza, że mogłabym jedną ręką... wrrr tongue

13

Odp: Co wam się najbardziej podoba w waszych partnerach?

Okazuje mi duzo bliskości, przytula często. Liczy sie z moim zdaniem, potrafi słuchać, nie sprawia mi przykrości. Jest męski chociażby z racji wykonywania zawodu (wojsko) a zarazem bardzo czuły. Czuje sie najważniejsza w jego życiu. I Że w seksie myśli w większej mierze o mojej przyjemności i potrafi baaaardzo długo sie kochać smile jeszcze wiele innych bym mogła wymienić , ale o tych pomyslałam jako o pierwszych

Posty [ 13 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Co wam się najbardziej podoba w waszych partnerach?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024