Cięcie się - czy chłopak powinien wiedzieć - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Cięcie się - czy chłopak powinien wiedzieć

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 16 ]

Temat: Cięcie się - czy chłopak powinien wiedzieć

Tak jak w temacie czy chłopak powinien wiedzieć o tym że się tnę. Czy powinnam mu o tym powiedzieć boje się że niedługo sam to odkryje jesteśmy ze sobą ponad 2 lata i coraz częściej dochodzi do sytuacji w których jesteśmy bardzo blisko. Co mam robić powiedzieć czy nic nie mówić a gdyby sam coś zobaczył to kłamać? Co chłopak  może sobie o mnie pomyśleć po takiej informacji? Czy może mnie zostawić przez to ?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Cięcie się - czy chłopak powinien wiedzieć

Przede wszystkim powinnas udac sie do psychologa i poszukac przyczyny tego co robisz. Jesli chlopak cie kocha, to zrozumie, ale to i tak nie zmienia tego ze natychmiast potrzebujesz fachowej pomocy.

3

Odp: Cięcie się - czy chłopak powinien wiedzieć

Najpierw powiedz o wszystkim rodzicom i idź na terapię.

4

Odp: Cięcie się - czy chłopak powinien wiedzieć

może na początek: dlaczego się tniesz?

5

Odp: Cięcie się - czy chłopak powinien wiedzieć

To są potencjalnie niebezpieczne zabawy. Powinnaś iść do specjalisty. Na początek dobrze by było zwierzyć się rodzicom.

Chłopakowi na razie bym nie mówiła. Chyba, że masz dużo śladów.

Odp: Cięcie się - czy chłopak powinien wiedzieć
dymitrop napisał/a:

może na początek: dlaczego się tniesz?

   
Po prostu gdy mam jakiś problem czy coś się wydarzy to tak zagłuszam ból wewnętrzny. I nie chciała bym rozmawiać o tym dlaczego konkretnie

7

Odp: Cięcie się - czy chłopak powinien wiedzieć
///13natka13/// napisał/a:
dymitrop napisał/a:

może na początek: dlaczego się tniesz?

   
Po prostu gdy mam jakiś problem czy coś się wydarzy to tak zagłuszam ból wewnętrzny. I nie chciała bym rozmawiać o tym dlaczego konkretnie

Ale zdajesz sobie sprawę z tego, że to nie jest żadna metoda? Są inne sposoby radzenia sobie ze stresem.

Odp: Cięcie się - czy chłopak powinien wiedzieć
Cyngli napisał/a:

Ale zdajesz sobie sprawę z tego, że to nie jest żadna metoda? Są inne sposoby radzenia sobie ze stresem.


Zdaje sobie z tego sprawę ale jakoś to mi pomaga

9

Odp: Cięcie się - czy chłopak powinien wiedzieć
///13natka13/// napisał/a:
Cyngli napisał/a:

Ale zdajesz sobie sprawę z tego, że to nie jest żadna metoda? Są inne sposoby radzenia sobie ze stresem.


Zdaje sobie z tego sprawę ale jakoś to mi pomaga

To nie pomaga, ale daje złudzenie ulgi.
Nie znasz innych metod radzenia sobie ze stresem i dlatego ta wydaje Ci się dobra.

Na prawdę powinnaś o tym z kimś porozmawiać.

10

Odp: Cięcie się - czy chłopak powinien wiedzieć

Ja chcę wiedzieć czy powinnam powiedzieć o tym chłopakowi ponieważ boje się że może zauważyć sam a wtedy nie wiem jak zareaguje może uznać że go okłamywałam ? Czy może mnie przez to zostawić ?

11

Odp: Cięcie się - czy chłopak powinien wiedzieć
///13natka13/// napisał/a:

Ja chcę wiedzieć czy powinnam powiedzieć o tym chłopakowi ponieważ boje się że może zauważyć sam a wtedy nie wiem jak zareaguje może uznać że go okłamywałam ? Czy może mnie przez to zostawić ?

Nie wiem, jak zareaguje.
Ja bym nie chciała mieć dziewczyny niestabilnej emocjonalnie, która się samookalecza.

12

Odp: Cięcie się - czy chłopak powinien wiedzieć

Doradzi mi jeszcze ktoś co zrobić??

13

Odp: Cięcie się - czy chłopak powinien wiedzieć
///13natka13/// napisał/a:

Doradzi mi jeszcze ktoś co zrobić??

Nie dostaniesz tutaj innej rady, jak zgłoszenie się o pomoc gdziekolwiek. To, co robisz, jest złe, niebezpieczne i szkodliwe.

14

Odp: Cięcie się - czy chłopak powinien wiedzieć

Potwierdzam i popieram. Ile Ty masz lat tak wgl? Bo u dorosłej kobiety to byłby naprawdę ostro niezdrowy objaw.

15

Odp: Cięcie się - czy chłopak powinien wiedzieć
///13natka13/// napisał/a:
Cyngli napisał/a:
///13natka13/// napisał/a:

   
Po prostu gdy mam jakiś problem czy coś się wyaży to tak zagłuszam ból wewnętrzny. I nie chciała bym rozmawiać o tym dlaczego konkretnie

Ale zdajesz sobie sprawę z tego, że to nie jest żadna metoda? Są inne sposoby radzenia sobie ze stresem.


Zdaje sobie z tego sprawę ale jakoś to mi pomaga


Proszę Cię, porozmawiaj z rodzicami i zwróć się po fachową pomoc do psychologa.
A z chłopakiem należy być szczerym. Ty także byś chciała, aby on był szczery z Tobą, prawda?

16

Odp: Cięcie się - czy chłopak powinien wiedzieć

Ma 19 lat, nie musi gadać z rodzicami.
Może od razu z lekarzem.

Posty [ 16 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Cięcie się - czy chłopak powinien wiedzieć

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024