Jak nie wrzucać wszystkich facetów do worka przyjaciol - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Jak nie wrzucać wszystkich facetów do worka przyjaciol

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

1 Ostatnio edytowany przez Tbt8289 (2017-10-20 22:10:32)

Temat: Jak nie wrzucać wszystkich facetów do worka przyjaciol

Mam problem o ktorym coraz czesciej mysle, dlatego prosze o poradę. Mam 24 lata, nigdy nie bylam w dlugotrwalym zwiazku, jednak chcialabym to zmienić. Większość mojego otoczenia to faceci (studia, praca - zazwyczaj jestem jedyna dziewczyna albo jedną z nielicznych) i spedzam z nimi wiecej czasu niz z dziewczynami. Jednak wszystkich traktuje tak samo, rzadko mi sie ktos podoba, traktuje wszystkich jak kumpli i nie zauwazam jak podobam sie im (dowiaduje sie o tym potem). Do tej pory nie zalezalo mi aż tak na wejsciu w zwiazek, bylam zajeta wlasnymi sprawami, nie mialam czasu na chlopaka. Jednak teraz chce to zmienic. Tylko nie wiem jak sobie pomoc, jak nie traktowac wszystkich tak samo. Kiedys bylam bardzo kochliwa, szybko sie zakochiwalam, ale potem bardzo zrazilam sie do facetów. I moze stąd wynika moja ostrożność, ale w efekcie wszystkich traktuje jak kumpli. Prosze o rade i z góry dziekuje

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Jak nie wrzucać wszystkich facetów do worka przyjaciol
Tbt8289 napisał/a:

Mam problem o ktorym coraz czesciej mysle, dlatego prosze o poradę. Mam 24 lata, nigdy nie bylam w dlugotrwalym zwiazku, jednak chcialabym to zmienić. Większość mojego otoczenia to faceci (studia, praca - zazwyczaj jestem jedyna dziewczyna albo jedną z nielicznych) i spedzam z nimi wiecej czasu niz z dziewczynami. Jednak wszystkich traktuje tak samo, rzadko mi sie ktos podoba, traktuje wszystkich jak kumpli i nie zauwazam jak podobam sie im (dowiaduje sie o tym potem). Do tej pory nie zalezalo mi aż tak na wejsciu w zwiazek, bylam zajeta wlasnymi sprawami, nie mialam czasu na chlopaka. Jednak teraz chce to zmienic. Tylko nie wiem jak sobie pomoc, jak nie traktowac wszystkich tak samo. Kiedys bylam bardzo kochliwa, szybko sie zakochiwalam, ale potem bardzo zrazilam sie do facetów. I moze stąd wynika moja ostrożność, ale w efekcie wszystkich traktuje jak kumpli. Prosze o rade i z góry dziekuje


Jak traktujesz facetów jak kumpli, to oni cię też będą tak traktowali.  Nie patrzą na ciebie jako na potencjalną dziewczynę, bo swoim zachowaniem ich do tego zniechęcasz.  Faceci lubią gdy kobieta ma koleżanki, a kolegów niech lepiej nie ma.  Gdy chcesz się zakręcić przy jednym chłopaku, to niech lepiej nie widzi cię z innymi, nawet przyjaciółmi.  To chyba działa w dwie strony.  Dziewczyny, z którymi chodziłem, też jakoś dobrze nie czuły się, gdy zadawałem się z innymi paniami, nawet gdy łączyła nas tylko przyjaźń

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Jak nie wrzucać wszystkich facetów do worka przyjaciol

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024