Pewne portale randkowe - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Pewne portale randkowe

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

Temat: Pewne portale randkowe

Witajcie, jestem na etapie poszukiwania tej jedynej, prawdziwej miłości. No i właśnie. Mam problem bo jestem typem nieśmiałej dziewczyny, która ma problem z rozpoczęciem rozmowy. Pomyślałam sobie, że dobrym rozwiązaniem może być tutaj Internet. Przez komunikatory czy też portale nie miałam nigdy problemów z wypowiedzeniem się, nawet w kontaktach z obcymi mężczyznami. Chciałam spróbować właśnie poprzez serwisy randkowe tylko, jak wiadomo Internet jest medium dość anonimowym i nie chciałabym się nadziać na jakieś nieprzyjemne sytuacje. Czy mogłybyście polecić mi drogie forumowiczki, z jakich portali korzystałyście/korzystacie? Gdzie jest weryfikacja zgłoszeń, a gdzie nie? Jakieś propozycje?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Pewne portale randkowe

Ja korzystałem z Sympatii, ale to było jakieś 8 lat temu. Teraz nie wiem co się tam pozmieniało, a pewnie dużo.

3

Odp: Pewne portale randkowe

Najlepsze są płatne portale. Bo jak trzeba płacić to większa jest nadzieja na to, że żartownisiom się nie będzie chciało. Na pewno radziłbym unikać Tindera smile

4

Odp: Pewne portale randkowe

Szczerze mówiąc każdy portal jest dobry, tylko trzeba przesiać tych, którzy do Ciebie piszą przez baaaardzo grube sito. Nie wierzyć we wszystkie dyrdymały które oni gadają, nie dać się złapać na tanie teksty, no i przede wszystkim dążyć do najszybszego spotkania się smile

5

Odp: Pewne portale randkowe

Na nieprzyjemne sytuacje możesz się nadziać wszędzie, zarówno w realu jak i w wirtualnym świecie.....żaden portal nie da Ci gwarancji na ich uniknięcie, znam osoby które od lat szukają miłości  w takiej formie i do tejpory nie udało im się trafić na uczciwa osobę a jakiedyś z czystej ciekawości zalogowalam się na zwyklym czacie i tam poznałam pewnego pana z którym jestem z którym 7 dni temu obchodziliśmy 5 rocznicę związku:)czasem trzeba troszkę szczęścia w tym temacie, ale chyba faktycznie najlepsze są płatne portale bo zartownisiom będzie szkoa kasy na założenie tam konta....ze swojej strony życzę powodzenia i przede wszystkim WYTRWAŁOŚCI;)

6

Odp: Pewne portale randkowe

Ciekawa jestem czy elwirkolabien znalazła miłość.
Osobiście mam podobny problem, ale na razie nie zamierzam korzystać z żadnych portali randkowych.
Niedługo kończę szkołę średnią i wybieram się na studia dziennikarskie. Może tam spotkam jakiegoś ciekawego chłopaka smile

7

Odp: Pewne portale randkowe

Tinder jest super. Poznałem tam swoją obecną partnerkę z którą jestem prawie rok. jak się do tego podejście z głową i określonymi celami to można poznać drugą połówkę smile. Oczywiście, trzeba też wziąć na klatę, że jest tam sporo "dziwnych" ludzi i zrobić odsiew smile

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Pewne portale randkowe

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024