Fotka, Sympatia i podobne portale randkowe - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2009-01-28 18:03:31

sueno6
100% Netkobieta

Fotka, Sympatia i podobne portale randkowe

Witam!

Jestem ciekawa Waszych opinii na temat tych wymienionych portali...
Czy można tam znaleźć swoją "drugą połówkę"???
W jakim te portale kierunku zmierzają...

Przyznaję, że ja 2lata temu zalogowałam się na "Sympatii"...
dzięki temu poznałam mojego kochanego chłopaka...
I dzięki Bogu byłam tam bardzo krótko, bo to co się tam dzieje teraz...ehhh

Ostatnio młodsza siostra mojego chłopaka pokazywała nam swoje i swoich koleżanek profile na "Fotce"...byłam przerażona...dziewczyny po 14 lat w wyzywających ciuszkach, pozach...
i to nie że niektóre osoby dodały takie zdjęcia, większość osób tak robi...
Podobno teraz w gimnazjum każdy ma swój profil na "Fotce"...

Ale do czego to zmierza???

Ja nie wiem, jak to możliwe, żeby świat tak się zmienił???
Gdzie jest ta granica???

Być jak płynąca rzeka...

#2 2009-01-28 18:31:15

Danusia
Zbanowany

Re: Fotka, Sympatia i podobne portale randkowe

Dzięki potralom randkowym poznałam wiele fajnych osób.... ale głównie koleżanki.Mimo,że ze mną jest w porządku - tak jakoś wyszło.Jeśli chodzi o facetów- to Nikogo osobistego- jednak paru kolegów - tak.Utrzymujemy kontakty głównie meilowe.Jednak stwierdziłam ,że takie profile to nie jest to o co mi chodzi- i zrezygnowałam.Czułam się tam troszkę - jak klacz na targuA ja właściwie szukałam kontaktów czysto towarzyskich a nie matrymonialnych - lecz też nie na chwilę - jako odskocznia od  żony.Jednak czytałam ,że tam właśnie znalazły się  drugie połówki.Czyli...... wszystko jest możliwe.

#3 2009-01-28 18:54:48

ikaa
100% Netkobieta

mialam keidys konto na sympatii i fotce- na sympatii szybko skasowalam, bo pislay do mnei dziwne osoby myslace tylko o jednym.

na fotce mialam dluzej, poznalam tam kilku facetow, nawet fajnych, spotkalam sie z kikoma, i nawte byli wartosciowi smile do czasu- raz poznalam faceta fajnego, podobal mi sie, pozniej jzu pisalismy na gg, pozniej tel.. wiecie jak to jest z internetowymi zjaomosciami.. zapowiadalo sie super. sie w koncu spotkalismy i co? okazalo sie, ze to wcale nei byly jego zdj, tylko podszyl sie pod kuzyna, a sam byl hm jakby to pow.. zuupelnie inny niz ten za ktorego sie podawal, w ogole nei w moim typie.. zakompleksiony.. itd..

zrazilam sie bardzo od tego momentu do fotki, i skasowalam tam profil.
bylo to dawno temu, od tego czasu nei zalozylam jzu nigdzie zadnego konta. czasem jak wchodze na fotke, to przeraza mnie to co sie tam dzieje.. te wyzywajace zdj malolat .

zgadzam sie ze Sueno- keidys bylo inaczej na tych portalach, oczywiscie tez zalezy na kogo sie trafilo, ale teraz mam wraznie ze na takich portalach wazne jets tylko to, zeby pokazac jak bardzo jest sie sexownym, jakie sie ma super ciuszki, i wsyztsko krazy wokol sexu..

porąbana jak łajno w tartaku

#4 2009-02-01 19:27:38

sueno6
100% Netkobieta

ikaa napisał:

teraz mam wraznie ze na takich portalach wazne jets tylko to, zeby pokazac jak bardzo jest sie sexownym, jakie sie ma super ciuszki, i wsyztsko krazy wokol sexu..

Ehhh...niestety, tylko ciekawe do czego to dąży?
Niedawno widziałam fragment "Rozmowy w toku", gdzie 14-latka mówiła z wielką radością i dumą, że jest SEXY...a na pytanie co to oznacza być SEXY...ona odpowiedziała, że jest się wtedy FAJNYM ;P
Ratunku!

A ostatnio 15-letnia siostra mojego chłopaka powiedziała nam, że ma koleżankę z klasy, która spotyka się z 40-latkiem, bo kupuje jej ciągle nowe tel.komórkowe i ma fajny samochód;D

Heheee...chyba w tych czasach małe dziewczynki nie mają autorytetów...
każda chce być teraz jak DODA - różowa, wulgarna, wyzywająca i sztuczna...

Być jak płynąca rzeka...

#5 2009-02-01 19:32:55

CookieBitch
100% Netkobieta

Kiedyś miałam konto na fotka.pl kiedyś. jak widzę co tam sie teraz dzieje.... 15latki rozbierają się do zdjęć a napaleni 17latkowie zapraszają je do znajomych... jedni drugich warci.

Świat to potwór zębaty, gotowy gryźć, gdy tylko zechce.

#6 2009-02-01 19:37:48

sueno6
100% Netkobieta

Hehehe...podobno teraz na fotce najbardziej trendy są zdjęcia w strojach kąpielowych - bikini...nieważne, że w pokoju wśród zabawek lub w łazience przy lustrze...
trzeba być trendy;))

Być jak płynąca rzeka...

#7 2009-02-01 19:39:31

CookieBitch
100% Netkobieta

Noo.. moja 15 latenia koleżanka napisała, że ma lat 16 i mieszka we wrocławiu a mieszka w legnicy... a zdjęcia? w biustonoszu i stringach i oczywiście robione tak by pokazać tyłek..

#8 2009-02-01 19:50:39

sueno6
100% Netkobieta

o jaaa.....
dziwi mnie tylko, że nikt w tym portalu na to nie zwraca uwagi???
Chyba powinien ktoś takie zdjęcia od razu usuwać!
Dzięki takiej Fotce pewnie najbardziej pedofile korzystają!

Być jak płynąca rzeka...

#9 2009-02-01 20:01:45

CookieBitch
100% Netkobieta

Pewnie tak... moja siostra tez nie lepsza hmm krótkie spódniczki, dekolty.. cyk cyk i na fotke hmm

#10 2009-02-01 20:11:33

Emilia
100% Netkobieta

Ja się zarejestrowałam niedawno z czystej ciekawości (a także by zobaczyć na czym polega swoisty "fenomen" takich portali) na kilku takich portalach radnkowych; nieumieściłam oczywiście żadnego swojego zdjęcia, a i info podałam raczej niezbyt pradwziwe he he... Po 15 minutach miałam w skrzynkach pełno wiadomości od różnych dziwnych facetów, którzy mieli ochotę tylko na jedno... Jeszcze tego samego dnia skasowałam te konta. 

Nie będę się wypowiadać na temat 15-letnich panienek pokazujących się w stringach, bo to co robią jest niedojrzał i żenujące. Ale ludzie "w moim wieku" starają się pokazać siebie od najlepszej z możliwych stron... Zawsze mi się zdawało, że przypomina to jakiś koszmarny plac targowy, po którym ludzie się przechadzają i wołają: "patrzcie na mnie, jaki/jaka jestem super!!! Kto chce???"...

Najśmieszniejsze, że znalazłam tam profile moich autentycznych znajomych, koleżanek z liceum... Oczyswiście większość z nich na każdym zdjęciu wyszczerzona od ucha do ucha, poubierana w sexowne fatałaszki... Tylko że taką drogą to nikogo naprawdę wartościowego nie znajdą, nie czarujmy się...

Nie boję się pisać, co myślę, choć najczęściej źle się to dla mnie kończy wink.

#11 2009-02-02 09:41:25

oazuu
100% Netkobieta

CookieBitch napisał:

Kiedyś miałam konto na fotka.pl kiedyś. jak widzę co tam sie teraz dzieje.... 15latki rozbierają się do zdjęć a napaleni 17latkowie zapraszają je do znajomych... jedni drugich warci.

dla mnie to jest jedna wielka patologia.
kiedyś miałam tez na fotce konto, jednak bardzo szybko zwątpiłam i usunęłam, bo pełno tam napalonych kretynów,a  i dziewczynek ( inaczej nazwać 13 latki nie umiem), które za wszelka cenę chcą być bardziej sexy niż Ala z II a. 

rodzice o tych wyczynach swoich dzieci i półnagich fotkach nie mają pojęcia, a wielka szkoda.

jeśli chcesz wiedzieć coś o mnie, to coś Ci zdradzę.
miłość dla mnie to huśtawka, która stoi w równowadze.
bo chcę Cię z każdą wadą. Nic nie zmienię.

mój narkotyku, mój tlenie. < 3

#12 2009-02-02 11:08:26

beatkam63
Netbabeczka

Też miałam konto na fotka.pl , ale nie nadaję się do latania po krzakach,więc dałam dyla. Jedyne co pamiętam to zaproszenia do spacerów za miasto od lubiących naturę panów. A na dworze było minus 10 stopni.

Al chiaro di luna-w swietle ksiezyca

#13 2009-02-02 17:15:14

Danusia
Zbanowany

beatkam63 napisał:

Też miałam konto na fotka.pl , ale nie nadaję się do latania po krzakach,więc dałam dyla. Jedyne co pamiętam to zaproszenia do spacerów za miasto od lubiących naturę panów. A na dworze było minus 10 stopni.

Eeeeeeeee  bo zamiast natury- Ci Panowie pewnie woleli ...... naturystki.

#14 2009-02-02 18:32:45

impresja
100% Netkobieta

A powiem wam jeszcze, że na Naszej-Klasie ostatnimi czasy widzę tez takie podobne zdjęcia 'małolat'. Mój R ma o 5 lat młodszego brata (ma teraz 20 lat) i wiadomo... profil mojego R co chwila odwiedzają jakieś małolaty. A ostatnio wchodzę na zdjęcie takiej jednej- patrzę na fotki- wymalowana i porozbierana- ale naprawde wyglądała na jakies 30 lat! A miała 17! Eh

'Każdą sekundę mojego życia nazywam Twoim imieniem, bez Ciebie moja dziecino świat dla mnie nie istnieje.'

#15 2009-02-02 18:44:23

beatkam63
Netbabeczka

"A ostatnio wchodzę na zdjęcie takiej jednej- patrzę na fotki- wymalowana i porozbierana- ale naprawde wyglądała na jakies 30 lat! A miała 17! Eh"
Jak będzie miała 50 lat zrobi wszystko by wyglądac na 17.Takie to czasy.Najważniejsze ciało,ciałko. A może zawsze było ważne tylko wcześniej nie zwracałam na to uwagi?

Al chiaro di luna-w swietle ksiezyca

#16 2009-02-02 20:10:03

CookieBitch
100% Netkobieta

impresja masz rację, nasza-klasa także powoli przesyca się "sexy" małolatami. "Inni tak robią to ja też.. w końcu musze być modna.." ehh takie czasy hmm

#17 2009-02-03 00:01:57

oazuu
100% Netkobieta

z naszej klasy to się zrobił epuls dla dorosłych.

#18 2009-02-03 13:55:26

impresja
100% Netkobieta

No dokładnie- a szkoda, bo kiedyś naprawdę uważałam to za trafiony pomysł... a teraz to już nawet nie chce mi sie tam wchodzić (choć czasem wejdę)

'Każdą sekundę mojego życia nazywam Twoim imieniem, bez Ciebie moja dziecino świat dla mnie nie istnieje.'

#19 2009-02-03 17:06:21

kaja216
Cioteczka Dobra Rada

powiem Ci ze nie kazda osoba ma swoj profil na takich portalach takie jest moje zdanie ze dziewczyny ktore robia sobie zdj w bieliznie czy wyzywajaco umalowane lub ubrane to tylko szukaja jednego ja bynajmniej nie rozumiem jak mozna swooje cialo tak wystawiac i szykanowac

#20 2009-02-03 21:30:15

sueno6
100% Netkobieta

A wiecie co mnie najbardziej rozbawia:P
Jak takie małolaty dodają takie "FAJNE" zdjęcia, a ciocia lub wujek podpisuję "Ładne zdjęcie"...buehehhe
Fotka - rozumiem, niektórzy czują się jakby "anonimowi", hamulce puszczają;)
ale na nk??? heheh....wśród znajomych cała familia, nauczyciele, itp...zero skrępowania;P

Być jak płynąca rzeka...

#21 2009-02-03 21:32:22

CookieBitch
100% Netkobieta

impresja napisał:

No dokładnie- a szkoda, bo kiedyś naprawdę uważałam to za trafiony pomysł... a teraz to już nawet nie chce mi sie tam wchodzić (choć czasem wejdę)

dokładnie. kiedyś to była mania. milion razy w ciągu dnia sprawdzałam czy ktoś nie napisał czy coś a teraz? fakt wchodze codziennie ale sama nie wiem po co.. zdjęcia dodane przez znajomych pooglądac..

#22 2009-02-04 09:21:02

oazuu
100% Netkobieta

sueno6 napisał:

ale na nk??? heheh....wśród znajomych cała familia, nauczyciele, itp...zero skrępowania;P

mnie tez to dziwi.
rodzice maja do tego dostęp i tego nie potępiaja najwidoczniej.

#23 2010-01-08 11:59:34

pmz
Na razie czysta sympatia

mam dylemat.facet nie chce dac mi odpowiedzi (kreci) wiec moze mi cos zasugerujecie. moj chlopak od kilku tyg wchodzi na rozne portale randkowe, sex portale z ogloszeniami,nie jestem pewna ale chyba nie ma zalozonego konta.zaczelo sie od tego ze dowiedzial sie od kolegow o jakiejs stronce i przy mnie ja sprawdzil-byl zdziwiony bo to byla strona z sex ogloszeniami. i od tamtej pory wchodzi na podobne strony gdy mnie nie ma,potrafi nawet 30min przed praca ogladac takie rzeczy bo akurat wtedy mnie nie ma.zlapalam go na tym wiec teraz skutecznie kasuje historie.pytalam dlaczego to robi to jego odp typu 1.zrobilem to specjalnie bo chcialem sprawdzic czy mnie szpiegujesz,2.niechcacy wlaczyla mi sie ta stronka z innej strony ktora przegladalem,3.robie to czasem z ciekawosci 4.ja tego nie wlaczylem i nie potrzebuje cie zdradzac (chociaz slad wchodzenia na strony byl). martwie sie ze cos lego sie dzieje bo gdyby ogladal gole laski czy filmiki z laskami to nic nie martwilabym sie ale takie sex ogloszenia czy randki sa zastanawiajace. nigdy wczesniej tego nie robil

#24 2010-01-10 13:26:01

!#Piotrek89
Gość Netkobiet

Także, jak poprzednicy miałem konto na jednym z tych portali. Niestety nie udało mi się znaleźć wartościowej, ładnej dziewczyny. Nie było również takich, które chociaż spojrzałyby na mój profil, więc zrezygnowałem z tego typu przedsięwzięć. Nie tylko z powodu, że nikt do mnie nie pisał, ale również przez zmieniający się charakter tych portali. Zauważyłem, że zaczynają one zmierzać ku internetowym domom publicznym, a mnie coś w ogóle nie odpowiada. Czasami mam wrażenie, że nie ma już samotnych kobiet, które nie dość, że są ładne to mają bogate wnętrze. Być może na nie nie zasługuje. ;(

Ostatnio edytowany przez !#Piotrek89 (2010-01-10 13:28:35)

#25 2010-01-10 13:58:47

apoteoza
Moderator

teraz liczy się tylko lans. Im więcej pokarzesz tym bardziej możesz"przebierać" (?) w potencjalnych kandydatach....

Co do NK to ten portal zaczyna podupadać, zrobił się podobny do fotki.... Odnosze wrażenie, że to ma na celu podbudowanie własnego ego.
W ogóle zabawne jest to, że ten portal miał służycz na odzyskanie utraconych kontaktów a dzis nawet pierwszoklasiści mają założone konta na NK... bez sensowne...

=>REGULAMIN FORUM<= =>INSTRUKCJA FORUM<= =>WYGLĄD KOMENTARZA<=
Jeśli masz pytania dotyczące forum netkobiety,  skontaktuj się ze mną
apoteoza@netkobiety.pl

#26 2010-01-23 01:55:09

bittersweet
Netchłopak

Wiecie co.....
www.randki.o2.pl
www.sympatia.pl
www.fotoflirt.pl

Na pierwszym serwisie mam profil od ok 6 lat. Poznałem parę naprawdę ciekawych ludzi.
Na drugim miałem kiedyś profil, potem usunąłem i niedawno założyłem ponownie, licząc na to że znajdę kogoś (nie udało się sad ),. ale stwierdzam (że mimo, konieczności płatności za pewne przywileje, ten portal ma poziom)
Trzeci - tzn. fotoflirt - też sobie z ciekawości ostatnio założyłem i że tak w uproszczeniu powiem, mentalność (zbiorowa) tego portalu pozostawia troszkę do życzenia.

gje gje 19646841

#27 2010-01-25 20:43:01

Yvette
100% Netkobieta

Post przeniesiony:

tamola28 napisał:

Hej!

Widzę, że wiele osób tutaj ma ten sam problem, co ja kiedyś. Ja też przez ładnych parę miesięcy szukałam chłopaka, w końcu udało mi się spotkać tego odpowiedniego:) Koleżanka dała mi namiar na portal, gdzie mogę znaleźć kogoś interesującego. I faktycznie, wypełniłam tylko test, który miał sprawdzić moją facetów, którzy mogliby spełnić moje oczekiwania. Po 3 spotkaniach z różnymi mężczyznami, więcej spotkań nie potrzebowałam:) Już 4 miesiące jesteśmy ze sobą i nie zanosi się na to, żeby coś się zmieniło:) Teraz zgodnie z nazwą portalu, możemy śmiało nazywać się „My Dwoje”smile Myślę, że takie portale to dobra sprawa dla samotnych serc:p Teraz mogę śmiało polecić:) Więc skoro taki mróz na zewnątrz, można póki co działać w ciepłej sieci;)

Powodzenia Wam życzę!smile

... Mam serce w ogniu i niewiele mam w tym życiu czasu, by żałować czegoś...

REGULAMIN Forum Netkobiety.pl - przeczytaj smile

#28 2010-01-25 20:51:24

myszkaa__18
Woman In Red

Zgadzam się z wami , dziwna 'moda' panuje na portalach ! Nie rozumiem jak można zrobić sobie zdjęcie , w majtkach i lansować nim !! Dziewczyny tracą do siebie szacunek.

A co do naszej-klasy , również na początku byłam bardzo zadowolona, a teraz ? Wiecznie jakieś zaproszenia od jakiś starych napalonych typów.. Dno totalne... ;[

#29 2010-01-25 21:08:27

Kachaaa
Tajemnicza Lady

ja tam wole facebooka.

nk mam ale rzadko wchodze.

innych nie mam.
fotki wstawiam normalne

Musimy popełniać własne błędy.
Musimy sami się na nich uczyć, dopóki sami nie zrozumiemy, że wiedza jest lepsza niż domysły,
że nawet najgorszy, najbardziej nieodwracalny błąd jest sto razy lepszy niż niepodjęcie próby..

#30 2010-03-05 16:35:00

tamola28
Mój jest ten kawałek podłogi

No tak, tylko nk czy facebook pełnią inną funkcję (przynajmniej z założenia). To są portale społecznościowe, a temat dotyczy portali randkowych, z tego co widzę:) Ostatnio faktycznie portale społecznościowe zmieniają się powoli w portale randkowe, jednak, moim zdaniem, zupełnie niepotrzebnie. Śmieszą mnie, tak jak Was, zdjęcia dziewczyn w majtkach czy w mini i prężących się do aparatu... Ale to chyba tylko młode dziewczyny tak robią, nie? No nieważne, wracając do tematu, sympatia i tego typu strony są już znacznie bardziej nastawione na poszukiwanie partnera. I uważam, że takie portale są skuteczne. Jednak akurat do sympatii nie miałabym zaufania, moim zdaniem lepsze są portale tzw. "matrymonialne", pod warunkiem, że szuka się kogoś na dłużej i na poważnie. Ja sama z takiego korzystałam i udało się:) A na nk też już od dawna mam usunięty profil- nie warto się męczyć z odrzucaniem zaproszeń od nieznajomych i usuwania komentarzy (chociaż nie mam porozbieranych zdjęć:p ).

Ostatnie tematy :

Stopka forum