Anons dla dziewczyn/kobiet - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Anons dla dziewczyn/kobiet

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 19 ]

1

Temat: Anons dla dziewczyn/kobiet

To co napiszę jest prawdą obiektywną, tu na forum nie będę rozwijał tematu ani tłumaczył dlaczego jest tak a nie inaczej. Za to bardzo chętnie odpisze każdej z Was jeżeli tylko napiszesz do mnie. a oto treść anonsu: Prawie 50 letni Tomek (czyli ja) pozna nieśmiałą dziewczynę/kobietę, która nie miała bliższych relacji z płcią przeciwną (albo miała to nie paradygmat) od dłuższego czasu albo w ogóle unikała takich kontaktów a teraz chce to zmienić, ponieważ w tym względzie będziemy na tym samym levelu. Gdyż od nastu lat również takiej bliższej relacji nie miałem. Aby anons wypełnił swoje znaczenie to opiszę "towar": bezdzietny kawaler (aby było jasne) mający 180 cm z ponad 10 kg nadwagą, mieszkający w stolicy ale nie w W-wie z wyższym wykształceniem, lubiący wiele rzeczy w rozsądnych proporcjach i abstynent prawie 100% bo jest kierowcą (ale nie ciężarówki). Po więcej szczegółów zapraszam pod w/w adres.
P.S.
Gdyby nie noc to tego tekstu bym nie napisał, czyli noc sama w sobie jest nieprzewidywalna (chociaż dzień też). Moja sugestia do innych Osób nie piszcie tu nic bo będziecie się niezdrowo nakręcać a może ten tekst jest dla jednej konkretnej osoby napisany.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Anons dla dziewczyn/kobiet

Szkoda, że nie jesteś kobietą, miałabym dla Ciebie kandydata tongue big_smile
Stolica, ale nie Warszawa, to co, Kraków? Gniezno? big_smile

3

Odp: Anons dla dziewczyn/kobiet
Tylwyth Teg napisał/a:

Szkoda, że nie jesteś kobietą, miałabym dla Ciebie kandydata tongue big_smile
Stolica, ale nie Warszawa, to co, Kraków? Gniezno? big_smile

Zagranica?

4 Ostatnio edytowany przez Ela210 (2022-10-10 16:51:01)

Odp: Anons dla dziewczyn/kobiet

Nie musisz odpowiadać  jak nie chcesz, ale po tylu latach ulozonego singielskiego  życia co Cię skłania do takiego anonsu?

5

Odp: Anons dla dziewczyn/kobiet
Tylwyth Teg napisał/a:

Szkoda, że nie jesteś kobietą, miałabym dla Ciebie kandydata tongue big_smile
Stolica, ale nie Warszawa, to co, Kraków? Gniezno? big_smile

Jak Kraków to tam ze dwie babki z forum co najmniej mieszkają smile
Ech Tomasz pokaż gdzie Ty to masz >

6

Odp: Anons dla dziewczyn/kobiet
paslawek napisał/a:
Tylwyth Teg napisał/a:

Szkoda, że nie jesteś kobietą, miałabym dla Ciebie kandydata tongue big_smile
Stolica, ale nie Warszawa, to co, Kraków? Gniezno? big_smile

Jak Kraków to tam ze dwie babki z forum co najmniej mieszkają smile
Ech Tomasz pokaż gdzie Ty to masz >

no i czemu Pasławek od razu gościa straszysz? Przecież napisał że chce dziewicę, a w Krakowie wszystkie smok zeżarł wink

7

Odp: Anons dla dziewczyn/kobiet
Ela210 napisał/a:
paslawek napisał/a:
Tylwyth Teg napisał/a:

Szkoda, że nie jesteś kobietą, miałabym dla Ciebie kandydata tongue big_smile
Stolica, ale nie Warszawa, to co, Kraków? Gniezno? big_smile

Jak Kraków to tam ze dwie babki z forum co najmniej mieszkają smile
Ech Tomasz pokaż gdzie Ty to masz >

no i czemu Pasławek od razu gościa straszysz? Przecież napisał że chce dziewicę, a w Krakowie wszystkie smok zeżarł wink

Z dziewicami z kolonii Staszica też jest pewien problem smile

8

Odp: Anons dla dziewczyn/kobiet
Ela210 napisał/a:

Nie musisz odpowiadać  jak nie chcesz, ale po tylu latach ulozonego singielskiego  życia co Cię skłania do takiego anonsu?

Obawiam się, Elu, że Twoja ciekawość nie zostanie zaspokojona, chyba że napiszesz do chłopa na priv.
Ale przyznam, że też miałam zadać to pytanie.

9

Odp: Anons dla dziewczyn/kobiet

Ty go też nie strasz big_smile

10

Odp: Anons dla dziewczyn/kobiet
paslawek napisał/a:
Ela210 napisał/a:
paslawek napisał/a:

Jak Kraków to tam ze dwie babki z forum co najmniej mieszkają smile
Ech Tomasz pokaż gdzie Ty to masz >

no i czemu Pasławek od razu gościa straszysz? Przecież napisał że chce dziewicę, a w Krakowie wszystkie smok zeżarł wink

Z dziewicami z kolonii Staszica też jest pewien problem smile

A to niby jaki? tongue

11

Odp: Anons dla dziewczyn/kobiet
KoralinaJones napisał/a:
paslawek napisał/a:
Ela210 napisał/a:

no i czemu Pasławek od razu gościa straszysz? Przecież napisał że chce dziewicę, a w Krakowie wszystkie smok zeżarł wink

Z dziewicami z kolonii Staszica też jest pewien problem smile

A to niby jaki? tongue

Zniknęły - nawet ta ostatnia
nie wiadomo jak,nie wiadomo gdzie,nie wiadomo po co smile

12

Odp: Anons dla dziewczyn/kobiet
Ela210 napisał/a:

Nie musisz odpowiadać  jak nie chcesz, ale po tylu latach ulozonego singielskiego  życia co Cię skłania do takiego anonsu?

Koszty ogrzewania znacznie wzrosły lol

13

Odp: Anons dla dziewczyn/kobiet

Tak na poważnie, jak autor chce nieśmiałą,  to taka sama z siebie nie napisze
Pozostaje wejść na dział: samotność tutaj na forum i czytanie wpisów kobiet, czasem coś o sobie piszą  I możesz stwierdzić czy były w związku, czy życie układało się im tak jak Tobie, dla chcącego nic trudnego.:)
Chyba w wieku 50 lat nie jesteś  aż tak nieśmiały, by do takiej nie napisać, ani tak nierozgarnięty, by takiej tam nie wyczaić.
Zawsze to jednak jakieś punkty dla mężczyzny na plus że napisze pierwszy.
Tym bardziej że  właściwie nic o Tobie nie wiadomo, bo przez te kilkanaście lat bez związku  mogłeś prowadzić spokojne życie, jak i szaleć,  wybierać i przebierać o nie ma nawet  pewności, że rzeczywiście jesteś bezdzietny wink
Zapewne  Ci Panowie, którzy dostają e-maile od kobiet  tutaj,  w jakikolwiek sposób dali się  poznać. 
Do kompletnie nieznajomego, który nie wiadomo gdzie mieszka nawet, to piszą desperatki, albo poszukiwaczki przygód .

14

Odp: Anons dla dziewczyn/kobiet
Tylwyth Teg napisał/a:

Koszty ogrzewania znacznie wzrosły lol

Razem będzie cieplej, jak się przytulą do siebie smile

15

Odp: Anons dla dziewczyn/kobiet

Przecież tu nawet  niektóre otwarcie piszą, że wolą kogoś za kim nie ciągnie się była żona..

16

Odp: Anons dla dziewczyn/kobiet

Właśnie, niewiele tu takich jest, więc od razu można się domyśleć, komu jest dedykowany ten anons. Aczkolwiek przyznają, że zdjęcie w awatarze mogłoby bardziej rozjaśnić i usprawnić tę "akcje";)

17

Odp: Anons dla dziewczyn/kobiet

Q&D
Oczywiście na wszystkie pytania nie odpowiem, tu publicznie i jeszcze jedna uwaga nie warto tego czytać - ja doszedłem już do ostatniej kropki i przestrzegam aby nie tracić czasu smile
Dzień dobry Wszystkim - którzy to czytacie, jestem zaskoczony, że aż 7 osób przeczytało/komentowało to co mi pewnej nocy zrodziło się w głowie, po przeczytaniu kilku postów. Dziś tu zawitałem po tamtej nocy, pierwszy raz a to dlatego, że aż jedna Osoba miała na tyle odwagi i ciekawości i napisała do mnie z kilkoma pytaniami a jedno z nich brzmiało: “co to za stolica ?”
Jak się okazało nie tylko Ona jest tego ciekawa dla tego, tu wróciłem (nawet nie sprawdzałem czy to co napisałem zostało zamieszczone).
Tak, macie racje są w Polsce różne stolice (te wymienione) ale są też i inne np stolica gór (góralem nie jestem) ja mieszkam od urodzenia w stolicy Dolnego Śląska czyli Wrocław się kłania. To co w anonsie zamieściłem, chciałem aby nie było komentowane ale jak widać niektórzy nie wytrzymali ale za to zrobili to w subtelny i kulturalny sposób - dziękuję Wam. Tak na marginesie, jeżeli byłby tu typowy hejt też by mnie nie ruszył po kilku latach pracy w szkole nie jedno się słyszało na swój temat - od gimbazy (gimnazjaliści). Ale za to Eli chcę odpowiedzieć, bo napisała długi tekst i byłoby nie elegancko tak to zostawić. Od razu zaznaczam tekst pisany można różnie czytać, z mojej strony żadnej kąśliwości nie ma i nie będzie, jeżeli kogoś urażę to z góry przepraszam ale to nie mój cel. Jeżeli napisałem bez dzietny to znaczy. że dzieci nie mam. O szczegółach dlaczego taki stan był i chcę go zmienić to również napisałem, że opiszę każdej zainteresowanej osobie (na razie jedna napisała jak wspomniałem - i nie jest desperatką) Aha wyjaśniam księdzem nie byłem i nie jestem (infantylny argument) ani w żadnej długotrwałej śpiączce nie byłem albo zachibernowany smile
Była sugestia abym dał awatara, tak to lepsze rozwiązania zamiast mojego zdjęcia haha

—- Jeżeli Moderator uzna, że to co niżej jest niestosowne, proszę to skasować —--

To teraz dla podkręcenia temperatury, która z Was dziewczyn/kobiet pokona mnie w takiej konkurencji: Kiedy ostatni raz współżyłaś ? Jeżeli było to 2 m-ce temu - to wygrałem, 6 - też wygrałem. Więcej nie będę pisał bo wyjdę na czuba (macie ochotę pohejtować zapraszam dajcie swój upust) W swoim anonsie napisałem dla kogo to piszę - Dla tej, która mając np 30 -35 lat uważa, że życie i perspektywy (tu bym dał kilka przymiotników) przyszłości są po za Tobą. Nie daj się okradać z marzeń ! Ten świat wariuje nie Ty ! Bo masz swoje wartości i przekonania, ja jak wspomniałem będę określony “czubem” i dobrze ale nie zdradziłem siebie i jestem sobą. Koniec, przepraszam, że czytałaś to do końca ale to był Twój wybór smile

18

Odp: Anons dla dziewczyn/kobiet

Chociaż  nie jestem w Twoim targecie, m.in. ze względu na miasto zamieszkania, ale pragnę tylko zaznaczyć, że podoba mi się ta wypowiedź smile. Zachęcam jadnakowoż inne kandydatki do napisania do użytkownika Tom74. I powodzenia.

W związku z niewpisaniem się na listę kandydatek, zastrzegam sobie prawo do nieudzielania odpowiedzi na to bezpośrednie pytanie. Zastanawiam się jednak czy ktokolwiek Ci odpowie big_smile. No, ale nie przesądzam, poczekamy, zobaczymy.

P.S. Moderacji nie ma, zaginęła w odmętach, więc nikt Cię tu za nic ganiać nie będzie wink. Chyba, że okażesz się niegrzecznym użytkownikiem, to może inni użytkownicy powieszą na Tobie jednego lub dwa psy big_smile

19

Odp: Anons dla dziewczyn/kobiet

Pfff... Co to jest 6 miesięcy wink No, ale ciekawie piszesz. Powodzenia smile

Posty [ 19 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Anons dla dziewczyn/kobiet

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024