Kobiety wybrzydzają? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Kobiety wybrzydzają?

Strony Poprzednia 1 21 22 23 24 25 26 27 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1,431 do 1,495 z 1,732 ]

1,431

Odp: Kobiety wybrzydzają?
lilly25 napisał/a:
Tom94 napisał/a:
lilly25 napisał/a:

A 168 cm u faceta to juz niski, czy jeszcze sredni? Pytam bo mialam takiego znajomego ktory mial kilka ladnych/dosc ladnych lasek.

Według społecznej normy to taki facet jest bardzo niski, wręcz karłowaty.
Ja sam mam opinię osoby o średnim wzroście a mam 185cm.

Nie wiem tylko czy jego mozna okreslic jako 'sredniego' z twarzy. Powiedzmy ze 'ladny' tez pasuje.

Wg mnie to Karolak jest średni z twarzy. On bardzo nadrabia wygadaniem i dowcipem.

Zobacz podobne tematy :

1,432

Odp: Kobiety wybrzydzają?
wilczysko napisał/a:
lilly25 napisał/a:
Tom94 napisał/a:

Według społecznej normy to taki facet jest bardzo niski, wręcz karłowaty.
Ja sam mam opinię osoby o średnim wzroście a mam 185cm.

Nie wiem tylko czy jego mozna okreslic jako 'sredniego' z twarzy. Powiedzmy ze 'ladny' tez pasuje.

Wg mnie to Karolak jest średni z twarzy. On bardzo nadrabia wygadaniem i dowcipem.

Mnie się nie podoba z zadnej strony.  Charakter też mi nie odpowiada, co wnioskuje z jego wywiadów.  Nie moja bajka.

1,433

Odp: Kobiety wybrzydzają?
kwejka22 napisał/a:
wideletz napisał/a:

Po raz kolejny piszę, na wygląd to nie zwracam uwagi

To dlaczego wrzucasz zdjęcia takich piękności? Pokaz nam taka normalna laske do ktorej byś zagadał na ulicy.

Pokazał ładną nastolatkę 1000 postów temu. Tyle, że dla niego była ona 3/10.

1,434

Odp: Kobiety wybrzydzają?
Makigigi napisał/a:
kwejka22 napisał/a:
wideletz napisał/a:

Po raz kolejny piszę, na wygląd to nie zwracam uwagi

To dlaczego wrzucasz zdjęcia takich piękności? Pokaz nam taka normalna laske do ktorej byś zagadał na ulicy.

Pokazał ładną nastolatkę 1000 postów temu. Tyle, że dla niego była ona 3/10.

Pamietam.  Autor ma 27 lat, a wkleja zdjęcia nastolatek.  Albo młodych chłopców 17-20letnich,

1,435

Odp: Kobiety wybrzydzają?
kwejka22 napisał/a:
Tom94 napisał/a:
kwejka22 napisał/a:

Dobre. No ale typowo, jak facet nie ma wyglądu to twierdzi, ze kobiety lecą na kase. Jak ma kase to twierdzi, ze lecą na wyglad. Btw ,,Ci" i ,,Tobie"piszemy wielka litera. Zamiast gromadzić zasoby na związek, zainwestuj w porządna książkę do nauki gramatyki.

Widać brak argumentów więc włączył się agresor, typowe zachowanie dla mizoandryczki smile

Ja tak tylko dla Twojego dobra smile w razie gdyby nie udało sie zgromadzić zasobów, moze oczarujesz kogoś swoją inteligencja i oczytaniem?

Mizoandryczka raczej nie jestem. Mam cudownego faceta, którego kocham. No ale rzeczywiście do pewnego typu mężczyzn mam ogromny wstręt ;]

Widzę że to co piszę koleżankę bardzo boli ale cóż.
W trosce o twoje zdrowie mogę polecić ci tylko jedno big_smile

https://4.allegroimg.com/s512/03c8fe/d193477e4dec9c4ee4569b0f9934

1,436

Odp: Kobiety wybrzydzają?
wilczysko napisał/a:
Makigigi napisał/a:

Boże jakie to słabe. Sam zwraca uwagę na wygląd i tylko o wyglądzie pisze, a ma wielkie pretensje, że kobiety same mają swoje preferencje. I że dla nich widelec jest tak nieatrakcyjny, że aż poza skalą.
I oczywiście wyciąga z kontekstu tylko to, co potwierdza jego dziwną wizję. Napisałam wyraźnie, że moim faworytem jest Bryan Adams, a on ma 172cm. Deal with it!

Za Mortensena i Adamsa masz u mnie bardzo duży plus. Obu lubię. Jeden to świetny aktor (idealny Aragorn), a drugi to po prostu super głos. Byłem na jego koncercie w Krakowie. W tym roku ma być w Warszawie. Jak ktoś nie był to bardzo polecam, bo Adams ma świetne muzycznie koncerty.

Dzięki :-)
Zazdroszczę koncertu. Adams gra w ogóle świetną muzykę. Szkoda, że nie będę mogła jechać do Wawy.
A Mortensen to taki człowiek renesansu: aktor, muzyk i poeta, ogólnie wszechstronnie uzdolniony twórca :-)

1,437

Odp: Kobiety wybrzydzają?

Szczerze mówiąc to troche współczuje Twojej potencjalnej partnerce Wideletz.
Ciagle bedziesz rozmyślam o tych piękniejszych, o tych 10 z instagrama. Mam nadzieje, ze dopóki nie zmienisz podejścia to z nikim sie nie zwiążesz.

1,438

Odp: Kobiety wybrzydzają?
rossanka napisał/a:
wilczysko napisał/a:
lilly25 napisał/a:

Nie wiem tylko czy jego mozna okreslic jako 'sredniego' z twarzy. Powiedzmy ze 'ladny' tez pasuje.

Wg mnie to Karolak jest średni z twarzy. On bardzo nadrabia wygadaniem i dowcipem.

Mnie się nie podoba z zadnej strony.  Charakter też mi nie odpowiada, co wnioskuje z jego wywiadów.  Nie moja bajka.

Mnie też się obiektywnie nie podoba, ani jego aktorstwo i dowcip. Czytałem też parę jego wywiadów i nie jest to facet z którym mógłbym się kumplować. W sumie to miałem już kiedyś takich kolegów w jego typie i wiem jak to jest.

1,439 Ostatnio edytowany przez vilkolakis (2018-01-21 16:17:55)

Odp: Kobiety wybrzydzają?
Makigigi napisał/a:
wilczysko napisał/a:
Makigigi napisał/a:

Boże jakie to słabe. Sam zwraca uwagę na wygląd i tylko o wyglądzie pisze, a ma wielkie pretensje, że kobiety same mają swoje preferencje. I że dla nich widelec jest tak nieatrakcyjny, że aż poza skalą.
I oczywiście wyciąga z kontekstu tylko to, co potwierdza jego dziwną wizję. Napisałam wyraźnie, że moim faworytem jest Bryan Adams, a on ma 172cm. Deal with it!

Za Mortensena i Adamsa masz u mnie bardzo duży plus. Obu lubię. Jeden to świetny aktor (idealny Aragorn), a drugi to po prostu super głos. Byłem na jego koncercie w Krakowie. W tym roku ma być w Warszawie. Jak ktoś nie był to bardzo polecam, bo Adams ma świetne muzycznie koncerty.

Dzięki :-)
Zazdroszczę koncertu. Adams gra w ogóle świetną muzykę. Szkoda, że nie będę mogła jechać do Wawy.
A Mortensen to taki człowiek renesansu: aktor, muzyk i poeta, ogólnie wszechstronnie uzdolniony twórca :-)

Adams ostatnio często przyjeżdża do Polski, więc pewnie będziesz miała jeszcze okazję go zobaczyć. Tak samo zresztą jak Sting. O, Sting to też taki mój typ męskiej urody.
Adamsa to nawet mój 16-letni syn bardzo lubi. Był ze mną na koncercie. Adams gra ponadczasową muzykę.

1,440 Ostatnio edytowany przez kwejka22 (2018-01-21 16:18:18)

Odp: Kobiety wybrzydzają?
Tom94 napisał/a:
kwejka22 napisał/a:
Tom94 napisał/a:

Widać brak argumentów więc włączył się agresor, typowe zachowanie dla mizoandryczki smile

Ja tak tylko dla Twojego dobra smile w razie gdyby nie udało sie zgromadzić zasobów, moze oczarujesz kogoś swoją inteligencja i oczytaniem?

Mizoandryczka raczej nie jestem. Mam cudownego faceta, którego kocham. No ale rzeczywiście do pewnego typu mężczyzn mam ogromny wstręt ;]

Widzę że to co piszę koleżankę bardzo boli ale cóż.
W trosce o twoje zdrowie mogę polecić ci tylko jedno big_smile

https://4.allegroimg.com/s512/03c8fe/d193477e4dec9c4ee4569b0f9934

Nic mnie nie boli, po prostu to co piszesz/ w realnym swiecie pewnie tez mówisz, brzmi bardzo negatywnie i nie jest dobrze postrzegane.
Popatrzyłam na to co piszesz na tym forum i wnioskuje, ze musisz byc kolejnym smutnym facetem. Akurat do takich nie mam wstrętu, jest mi Was troche zal. Dlatego to co pisze to po prostu życzliwe rady dla Ciebie.

1,441 Ostatnio edytowany przez lilly25 (2018-01-21 16:20:19)

Odp: Kobiety wybrzydzają?
rossanka napisał/a:

Pamietam.  Autor ma 27 lat, a wkleja zdjęcia nastolatek.  Albo młodych chłopców 17-20letnich,

Nie no, to nie byli chlopcy, tylko dorosli mezczyzni.


wilczysko napisał/a:
lilly25 napisał/a:

Nie wiem tylko czy jego mozna okreslic jako 'sredniego' z twarzy. Powiedzmy ze 'ladny' tez pasuje.

Wg mnie to Karolak jest średni z twarzy. On bardzo nadrabia wygadaniem i dowcipem.

Mi tam akurat chodzilo o mojego znajomego a nie Karolaka, ale jednak on (tj. dawny znajomy) jest ladny z twarzy (mysle ze to trafniejsze okreslenie).

1,442

Odp: Kobiety wybrzydzają?
wilczysko napisał/a:
rossanka napisał/a:
wilczysko napisał/a:

Wg mnie to Karolak jest średni z twarzy. On bardzo nadrabia wygadaniem i dowcipem.

Mnie się nie podoba z zadnej strony.  Charakter też mi nie odpowiada, co wnioskuje z jego wywiadów.  Nie moja bajka.

Mnie też się obiektywnie nie podoba, ani jego aktorstwo i dowcip. Czytałem też parę jego wywiadów i nie jest to facet z którym mógłbym się kumplować. W sumie to miałem już kiedyś takich kolegów w jego typie i wiem jak to jest.

Właśnie o tym pisałam. Głównie chodzi mi o te wywiady.

1,443 Ostatnio edytowany przez Tom94 (2018-01-21 16:28:42)

Odp: Kobiety wybrzydzają?
kwejka22 napisał/a:
Tom94 napisał/a:
kwejka22 napisał/a:

Ja tak tylko dla Twojego dobra smile w razie gdyby nie udało sie zgromadzić zasobów, moze oczarujesz kogoś swoją inteligencja i oczytaniem?

Mizoandryczka raczej nie jestem. Mam cudownego faceta, którego kocham. No ale rzeczywiście do pewnego typu mężczyzn mam ogromny wstręt ;]

Widzę że to co piszę koleżankę bardzo boli ale cóż.
W trosce o twoje zdrowie mogę polecić ci tylko jedno big_smile

https://4.allegroimg.com/s512/03c8fe/d193477e4dec9c4ee4569b0f9934

Nic mnie nie boli, po prostu to co piszesz/ w realnym swiecie pewnie tez mówisz, brzmi bardzo negatywnie i nie jest dobrze postrzegane.
Popatrzyłam na to co piszesz na tym forum i wnioskuje, ze musisz byc kolejnym smutnym facetem. Akurat do takich nie mam wstrętu, jest mi Was troche zal. Dlatego to co pisze to po prostu życzliwe rady dla Ciebie.

Jestem osobą która pisze wprost co uważa na dany temat, proponuje rozwiązania które wiem że mogą się sprawdzić ponieważ sam nie jednokrotnie widziałem je w praktyce.
Czy jestem smutny, sraki czy owaki według twojego mniemania mnie nie interesuje, dla ciebie mogę być nawet kosmitą smile

1,444

Odp: Kobiety wybrzydzają?
Tom94 napisał/a:
kwejka22 napisał/a:
Tom94 napisał/a:

Widzę że to co piszę koleżankę bardzo boli ale cóż.
W trosce o twoje zdrowie mogę polecić ci tylko jedno big_smile

https://4.allegroimg.com/s512/03c8fe/d193477e4dec9c4ee4569b0f9934

Nic mnie nie boli, po prostu to co piszesz/ w realnym swiecie pewnie tez mówisz, brzmi bardzo negatywnie i nie jest dobrze postrzegane.
Popatrzyłam na to co piszesz na tym forum i wnioskuje, ze musisz byc kolejnym smutnym facetem. Akurat do takich nie mam wstrętu, jest mi Was troche zal. Dlatego to co pisze to po prostu życzliwe rady dla Ciebie.

Jestem osobą która pisze wprost co uważa na dany temat, proponuje rozwiązania które wiem że mogą się sprawdzić ponieważ sam nie jednokrotnie widziałem je w praktyce.
Czy jestem smutny, sraki czy owaki według twojego mniemania mnie nie interesuje, dla ciebie mogę być nawet kosmitą smile

Z ciekawości, jak czułbyś sie z faktem, ze kobiete znalazłeś dopiero wtedy gdy uzbierałeś te swoje zasoby?
Dla mnie byłoby to poniżające.

1,445 Ostatnio edytowany przez lilly25 (2018-01-21 16:32:18)

Odp: Kobiety wybrzydzają?

Nie wydaje mi sie zeby sugestia Tom'a z tymi zasobami byla jakas obrazliwa, bo wiele kobiet sama przyznaje ze to ma dla nich znaczenie.

1,446

Odp: Kobiety wybrzydzają?
Tom94 napisał/a:
kwejka22 napisał/a:
Tom94 napisał/a:

Widzę że to co piszę koleżankę bardzo boli ale cóż.
W trosce o twoje zdrowie mogę polecić ci tylko jedno big_smile

https://4.allegroimg.com/s512/03c8fe/d193477e4dec9c4ee4569b0f9934

Nic mnie nie boli, po prostu to co piszesz/ w realnym swiecie pewnie tez mówisz, brzmi bardzo negatywnie i nie jest dobrze postrzegane.
Popatrzyłam na to co piszesz na tym forum i wnioskuje, ze musisz byc kolejnym smutnym facetem. Akurat do takich nie mam wstrętu, jest mi Was troche zal. Dlatego to co pisze to po prostu życzliwe rady dla Ciebie.

Jestem osobą która pisze wprost co uważa na dany temat, proponuje rozwiązania które wiem że mogą się sprawdzić ponieważ sam nie jednokrotnie widziałem je w praktyce.
Czy jestem smutny, sraki czy owaki według twojego mniemania mnie nie interesuje, dla ciebie mogę być nawet kosmitą smile

Podczytuje dyskusje , zrobiło się naprawdę uroczo.

1,447

Odp: Kobiety wybrzydzają?
Tom94 napisał/a:

A ja zaintrygowany tymi opiniami odnośnie Panów z poprzednich stron postanowiłem podzielić się tymi fotkami ze swoimi znajomymi koleżankami z neta.
I każda z nich powiedziała że ci Panowie są przystojni więc albo Panie z tego wątku mają spaczony gust albo specjalnie robią na złość autorowi tak aby mu dopiec i piszą zupełnie coś innego niż myślą tongue

Posłużę się twoją własną logiką - albo twoje internetowe koleżanki z neta mają spaczony gust, albo piszą coś innego niż myślą smile
Ja z kolei pokazałam tych gości moim kolegom gejom. I tak, byli zachwyceni smile


Mnie się podobają np.

http://cdn3.yoox.biz/cloud/missoniwp/gallery/snapchat-devendra/devendra-banhart73905.jpg

https://i.pinimg.com/564x/2c/f6/5f/2cf65f5848ba661d1d1a154151eecc23.jpg

http://www2.pictures.zimbio.com/gi/Harry+Styles+DUNKIRK+New+York+Premiere+N4Ip4hEZKtAl.jpg

https://scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/539445_375819225827647_156035691_n.jpg?oh=92c9e4fc58ef2c872f2e4f0a7ccc6bf0&oe=5AFBC62E

1,448

Odp: Kobiety wybrzydzają?

Mam 25 lat i ci trzej ze zdjęcia mi się ani trochę nie podobają. Podejrzewam, że spędzaliby na układaniu włosów więcej czasu niż ja big_smile
Tak jak już mówiono wcześniej- ładni. Ale niezbyt pociągający dla kobiety.

Moje typy to Filip Bobek, młody Depp był spoko, Ed Sheeran jest mega, a niski i w dodatku rudy big_smile

1,449

Odp: Kobiety wybrzydzają?

Ktoś tu pytał, co się podoba kobietom z forum?
Panowie wrzuceni tu parę stron wcześniej moim zdaniem są okropni. Nie piszę tego, żeby komuś dopiec, ale tam tyle sztuczności, że aż mnie odrzuca. Aktorzy, których lubię? Misha Collins, Karl Urban, Jensen Ackles (ale normalnie, a nie te wyfotoszopowane zdjęcia), Viggo Mortensen, Zach Quinto, dawniej jeszcze Arnold Vosloo, Tennant. Wszystko mi jedno jaki wzrost, w sumie w filmach tego nie widać, chyba że ktoś jest wyjątkowo wysoki lub niski.

1,450

Odp: Kobiety wybrzydzają?
kwejka22 napisał/a:
Tom94 napisał/a:
kwejka22 napisał/a:

Nic mnie nie boli, po prostu to co piszesz/ w realnym swiecie pewnie tez mówisz, brzmi bardzo negatywnie i nie jest dobrze postrzegane.
Popatrzyłam na to co piszesz na tym forum i wnioskuje, ze musisz byc kolejnym smutnym facetem. Akurat do takich nie mam wstrętu, jest mi Was troche zal. Dlatego to co pisze to po prostu życzliwe rady dla Ciebie.

Jestem osobą która pisze wprost co uważa na dany temat, proponuje rozwiązania które wiem że mogą się sprawdzić ponieważ sam nie jednokrotnie widziałem je w praktyce.
Czy jestem smutny, sraki czy owaki według twojego mniemania mnie nie interesuje, dla ciebie mogę być nawet kosmitą smile

Z ciekawości, jak czułbyś sie z faktem, ze kobiete znalazłeś dopiero wtedy gdy uzbierałeś te swoje zasoby?
Dla mnie byłoby to poniżające.

Wolałabyś wieczną samotność?
Ja tam za bardzo uczuciowy jestem wiec w takim układzie bym się nie sprawdził ale znam takie osoby które idealnie w tego typu sytuacjach się odnajdują.

1,451

Odp: Kobiety wybrzydzają?

Swoją drogą to jest genialny poziom dyskusji kiedy ludzie tutaj piszą, a widelec wyciąga jedno zdanie z dwóch stron i odnosi się do niego, bo to zdanie akurat pasuje do jego linii wypowiedzi. Kij z tym, że wycięte z kontekstu.

1,452

Odp: Kobiety wybrzydzają?
Nya napisał/a:

Posłużę się twoją własną logiką - albo twoje internetowe koleżanki z neta mają spaczony gust, albo piszą coś innego niż myślą smile
Ja z kolei pokazałam tych gości moim kolegom gejom. I tak, byli zachwyceni smile.

Słaba prowokacja, musisz się lepiej postarać wink

A tak swoją drogą to Panowie nr 2 i 3 moim zdaniem wyglądają strasznie lalusiowato.

1,453

Odp: Kobiety wybrzydzają?
kwejka22 napisał/a:

Z ciekawości, jak czułbyś sie z faktem, ze kobiete znalazłeś dopiero wtedy gdy uzbierałeś te swoje zasoby?
Dla mnie byłoby to poniżające.

w sumie co w tym poniżającego? To raczej duma, że skutek własnego rozwoju przyniósł oczekiwany efekt.

Przystojni wspólcześni Panowie? IMO Bradley Cooper, Ryan Gosling przykładowo. Jeżeli mężczyzna na loterii genowej nie wygrał miejsca "na pudle", musi postawić na inne sposoby, nic w tym dziwnego.

1,454

Odp: Kobiety wybrzydzają?

To była prowokacja? ;o Chodziło mi o pokazania jak bezsensowne jest twoje założenie.
Zarówno w dwójce jak i w trójce podoba mi się przede wszystkim twarz - kształt, rysy. Włosy i strój niekoniecznie, ale nie chciało mi się już szukać innych zdjęć.

1,455

Odp: Kobiety wybrzydzają?

Czyli zdobyłem kobiete, ktora jest ze mna tylko dla pieniędzy, a kiedy je stracę zaraz kopnie mnie w tyłek? No tak, to rzeczywiście powod do dumy xd

1,456

Odp: Kobiety wybrzydzają?
wideletz napisał/a:

Taaak, taaak, doktorat itp, gadałyście o jego wyglądzie .... a ciekawe czy jakby Kliczko miał 160 to czy byście pisały "interesujący  facet i wyszktałcony", nie byście o nim nie wspomniały, a jego papiery mialybyście gdzieś

tego nie znoszę u kobiet, zakłamania

kiedy facet jest przystojny i ma inne dokonania to mówią - on jest fajny bo zrobił X,Y,Z,

a jeśli facet nie jest przystojny, a ma identyczne dokonania, to żadna nawet na niego nie spojrzy

A Ty masz jakieś dokonania? Poza napisaniem 359 tak samo brzmiących, sparafrazowanych postów?

Jak kobiety są takie złe, to o co Ci chodzi? Po co szukasz? Zajmij się czymś innym, np hobby znajdź, albo zacznij gromadzić zasoby jak Tom - ale dla siebie to zrób, nie z myślą poderwania laski. Ty Widelec, masz problem na każde rozwiązanie. I setki przykładów z życia nie zmienią Twojego podejścia.

I tak, patrzysz na wygląd, bo wyszukujesz najładniejsze laski, dodajesz im etykiety jak krowom albo psom na wystawie - ta jest 3, ta 4, ta 8. To Ty masz w doopie jakie one są, jaki mają charakter, to Ty do normalnej dziewczyny - wg twojej klasyfikacji takiej 4-5 nie podejdziesz - bo nie jest ładna, do 8 nie podejdziesz, bo ma makijaż i pewnie jest brzydka, oszustka jedna. Nie da się tobie dogodzić. Nieważne czy dziewczyna jest 4, czy 8, czy dzięki makijażowi i siłowni, czy bez tego - Ciebie nic i nikt nie zadowoli.

Mimo to podam kolejny przykład: taki Stephen Hawking - mówi Ci to coś? Na wózku był, ale żone miał i dzieci spłodził. ALe on nie siedział na doopie i się nie użalał, tylko skupiał się na tym, w czym jest dobry. A jak ty wolisz jojczeć na damskim forum, to Twoja sprawa, ale to nic nie zmieni. Świat się nie dostosuje do ciebie, kobiety nie przestaną się malować, czesać i ładnie ubierać, faceci nie przestaną chodzić na siłownię ani nóg sobie nie obetną, by stać się niższymi od ciebie, byś miał szansę pociupciać. Jedyne, co mozesz zmienić to Ty sam, tylko nad sobą masz kontrolę. Nie mam na myśli stawania sie kimś innym ale możesz zostać najlepszą wersją siebie. Ale ty to rozwiązanie odrzuciłeś kilka stron temu, ty chcesz babrać się w swoim bajorku i beczeć, że świat jest zły, kobiety zakłamane itd.

1,457

Odp: Kobiety wybrzydzają?

Bradley Cooper jest spoko, ale fenomenu Gooslinga nie umiem zrozumieć big_smile dla mnie t facet jak każdy inny. Jak byłam młodsza to podobał mi się Jamie Campbell Bower, ale teraz to dla mnie półka tych z posta widelca.

1,458

Odp: Kobiety wybrzydzają?
Unreal napisał/a:
kwejka22 napisał/a:

Z ciekawości, jak czułbyś sie z faktem, ze kobiete znalazłeś dopiero wtedy gdy uzbierałeś te swoje zasoby?
Dla mnie byłoby to poniżające.

w sumie co w tym poniżającego? To raczej duma, że skutek własnego rozwoju przyniósł oczekiwany efekt.

Przystojni wspólcześni Panowie? IMO Bradley Cooper, Ryan Gosling przykładowo.

B. Cooper jest okej, ma coś w sobie (tak jak podobny do niego Scott Speedman), ale fenomenu Goslinga nie rozumiem. Ale to tylko kolejny dowód na to, że atrakcyjność jest względna wink

1,459

Odp: Kobiety wybrzydzają?
kwejka22 napisał/a:

Czyli zdobyłem kobiete, ktora jest ze mna tylko dla pieniędzy, a kiedy je stracę zaraz kopnie mnie w tyłek? No tak, to rzeczywiście powod do dumy xd

ale to zupełnie nie chodzi o zdobywanie gold diggerek smile Takie rzeczywiście nie mają sensu na dłuższą metę. Tu chodzi o coś zupełnie innego. Jeżeli randomowy Pan X ma w sobie mnóstwo kompleksów związanych z subiektywnym brakiem własnej urody, stawia na samorozwój. I w tym kontekście to, co udało mu się osiągnąć, a czego skutkiem są np. pieniądze pompuje w nim potężną pewność siebie, a to otoczenie dostrzega. Ot i tyle.

1,460

Odp: Kobiety wybrzydzają?

Lady Loka hahaha big_smile big_smile big_smile

1,461

Odp: Kobiety wybrzydzają?

Raz piszecie siłownia nie ma znaczenia, innym razem twierdzicie że jednak ma kluczowe. Zdecydujcie się.

A co do dziewczyn, to zwracają uwagę na wygląd znacznie bardziej od mężczyzn. Bo tym to wystarczy, aby kobieta była w miarę ok, czyli nie straszyła, a od mężczyzn wymaga się żeby był wysoki (na to nie ma wpływu), przystojny(makijaż w przypadku kobiet może sporo dodać, a u mężczyzn nie).

I wy mówicie że mniej zwracacie uwagę na wygląd?

Przecież wygagacie od mężczyzn cech, na które mężczyźnie nie mają wpływu - wzrost i twarz. No co ma zrobić facet jak nie urósł? Nic nie może.
A co może zrobić z twarzą nic?

A wy jednak zrzucić kilka kg możecie, a z twarzy .... makijaż



Irytuje mnie moda na bycie fit i makijaż, wiecie dlaczego?

Dawniej kobiety rzadko chodziły na siłownie. Dzisiaj co 2 regularnie odwiedza siłownię. Efekt? Skoro same wykonują ćwiczenia, to wymagają tego samego od mężczyzn. Problem w tym, że w ich przypadku efekty widać o wiele szybciej niż u mężczyzn.

Poza tym przez jutuby, instagramy, jest moda na makijaż mocniejszy. I tu nałożą na siebie sporo szpachli, są ładniejsze i wymagają wyższego poziomu u mężczyzn.

Wkurza mnie to że kilka lat temu średnia dziewczyna się aż tak nie malowała, nie chodziła na siłownię, przez to miałem u niej szansę, a obecnie to szans żadnych

1,462

Odp: Kobiety wybrzydzają?
Unreal napisał/a:
kwejka22 napisał/a:

Czyli zdobyłem kobiete, ktora jest ze mna tylko dla pieniędzy, a kiedy je stracę zaraz kopnie mnie w tyłek? No tak, to rzeczywiście powod do dumy xd

ale to zupełnie nie chodzi o zdobywanie gold diggerek smile Takie rzeczywiście nie mają sensu na dłuższą metę. Tu chodzi o coś zupełnie innego. Jeżeli randomowy Pan X ma w sobie mnóstwo kompleksów związanych z subiektywnym brakiem własnej urody, stawia na samorozwój. I w tym kontekście to, co udało mu się osiągnąć, a czego skutkiem są np. pieniądze pompuje w nim potężną pewność siebie, a to otoczenie dostrzega. Ot i tyle.

Obawiam sie, ze jednak niektórzy panowie na tym forum moga zrozumiec to gromadzenie zasobów zbyt dosłownie. Uznają, ze jak tylko zgromadzą odpowiednia ilość to kobiety beda walić drzwiami i oknami, ale tak to niestety nie działa.

1,463

Odp: Kobiety wybrzydzają?
Lady Loka napisał/a:

fenomenu Gooslinga nie umiem zrozumieć big_smile dla mnie t facet jak każdy inny.

Gosling jest spoko. To jest taki w sumie normalny chłopak z sąsiedztwa, który umiał o siebie zadbać, wydobyć co w nim dobre i to podkreślić. Ma dobrą fryzurę, fajne ciało - bo mu się chciało chodzić na siłownie. Jakby był rozczochrany ze sflaczałym brzuchem, to nic specjalnego - jak każdy.

1,464

Odp: Kobiety wybrzydzają?
Nya napisał/a:

Lady Loka hahaha big_smile big_smile big_smile

Brawo my!

1,465

Odp: Kobiety wybrzydzają?
Nya napisał/a:

To była prowokacja? ;o Chodziło mi o pokazania jak bezsensowne jest twoje założenie.
Zarówno w dwójce jak i w trójce podoba mi się przede wszystkim twarz - kształt, rysy. Włosy i strój niekoniecznie, ale nie chciało mi się już szukać innych zdjęć.

Przeczytaj sobie co oznacza słowo prowokacja i zobaczysz że twój poprzedni post idealnie wpisuje się w tą definicję.
Poza tym przedstawiłem tylko punkt widzenia innych dziewczyn odnośnie tamtych Panów i na upartego mógłbym chodzić po mieście i przeprowadzić ankietę czy owi Panowie rzeczywiście są przystojni i jestem pewien że 90% badanych kobiet byłoby na tak.

1,466

Odp: Kobiety wybrzydzają?
Wideletz napisał/a:

Wkurza mnie to że kilka lat temu średnia dziewczyna się aż tak nie malowała, nie chodziła na siłownię, przez to miałem u niej szansę, a obecnie to szans żadnych

To dlaczego nie masz dziewczyny? Dlaczego nie znalazłeś jak jeszcze miałeś szansę? Po co z tym czekałeś? Aż Ci miną najlepsze lata.

PS. znów parafrazujesz. to wszystko już mówiłeś. makijaż siłownia makijaż siłownia makijaż siłownia makijaż siłownia makijaż siłownia makijaż siłownia makijaż siłownia makijaż siłownia makijaż siłownia makijaż siłownia makijaż siłownia makijaż siłownia makijaż siłownia makijaż siłownia makijaż siłownia makijaż siłownia

Wymiotować sie chce jak się Ciebie czyta.

1,467

Odp: Kobiety wybrzydzają?

Napisałeś, że twoim koleżankom się podobali, więc my musimy mieć spaczony gust albo pisać nieprawdę. Pogratulować wyciągania wniosków.

1,468

Odp: Kobiety wybrzydzają?

Dobrze, najważniejszy jest dla kobiet , dziewczyn, wygląd,  ładne cialo, piekną twarz i wysOki wzrost.
I co z tym zrobić?

1,469

Odp: Kobiety wybrzydzają?
CatLady napisał/a:

Jak kobiety są takie złe, to o co Ci chodzi? Po co szukasz? Zajmij się czymś innym, np hobby znajdź, albo zacznij gromadzić zasoby jak Tom - ale dla siebie to zrób, nie z myślą poderwania laski. Ty Widelec, masz problem na każde rozwiązanie. I setki przykładów z życia nie zmienią Twojego podejścia.

taka historia mi się przypomniała, tak z półtorej dekady wstecz smile Wiele lat temu miałem takiego znajomego, który miał ok. dziesięcioletniego czarnego Mercedesa cabrio (Pan był w roli "zawód Syn" i często z tego z młodymi Paniami korzystał). Utrzymywaliśmy kontakty i byłem kiedyś świadkiem pewnej scenki w knajpie. Dosiedliśmy się do pewnych Pań, standardowa gadka szmatka, a znajomy mimochodem rzuca na stół te swoje sławne kluczyki z gwiazdą. Bo bez gwiazdy nie ma jazdy : )

Pani tak patrzy na to kątem oka i wypala "zapomnij chłopie, mój facet jest pilotem w Lufthansie" : D

Ot, morał z tego taki, że zasoby też trzeba umiejętnie wykorzystywać : ))

1,470

Odp: Kobiety wybrzydzają?
rossanka napisał/a:

Dobrze, najważniejszy jest dla kobiet , dziewczyn, wygląd,  ładne cialo, piekną twarz i wysOki wzrost.
I co z tym zrobić?

Nie zapominajmy o zasobach!

1,471

Odp: Kobiety wybrzydzają?
kwejka22 napisał/a:
rossanka napisał/a:

Dobrze, najważniejszy jest dla kobiet , dziewczyn, wygląd,  ładne cialo, piekną twarz i wysOki wzrost.
I co z tym zrobić?

Nie zapominajmy o zasobach!

A, no i pieniądze też.

1,472 Ostatnio edytowany przez wideletz (2018-01-21 17:06:22)

Odp: Kobiety wybrzydzają?

Waszą teorię obalę w minutę. Przystojny wysoki koleś narzekałby, że jest za niski, zbyt mało atrakcyjny. Efekt? I tak miałby zainteresowanie.

Niski, średni z twarzy koleś, jest pogodny ale i tak żadna go nie chce.

Wniosek, wina wyglądu

Wy kobiety wymagacie od mężczyzny cech wyglądu na które nie ma się wpływu

Narzekacie, że mężczyźni szukają ładnych kobiet i zgrabnych

A na dobrą sprawę wystarczy makijaż i unikania pewnych produktów i wymogi spełnione

Niski, ze średnią twarzą nic nie może zrobić

Kiedyś poznałem kolesia był łysy, z lekką nadwagą i miał może mniej niż 160, mówił że nienawidzi kobiet

I w sumie to rozumiem jego punkt widzenia

Odrzucały go z powodu na który nie miał wpływu

Przy czym on mi wprost mówił, że podrywał jedynie te brzydkie

I widzicie niski koleś ma przerąbane bo żadna się nim nie zainteresuje, bo jest niski

1,473

Odp: Kobiety wybrzydzają?
kwejka22 napisał/a:
rossanka napisał/a:

Dobrze, najważniejszy jest dla kobiet , dziewczyn, wygląd,  ładne cialo, piekną twarz i wysOki wzrost.
I co z tym zrobić?

Nie zapominajmy o zasobach!

Zasoby należy zgromadzić, żeby móc zoperować się plastycznie. Teraz to nawet kości się da wydłużyć, żeby być wyższym. I ot, rozwiązanie problemu pod ręką...

P.S. Cześć, Rossanko smile

1,474

Odp: Kobiety wybrzydzają?

Wideletz, powtarzasz się.

1,475

Odp: Kobiety wybrzydzają?
santapietruszka napisał/a:
kwejka22 napisał/a:
rossanka napisał/a:

Dobrze, najważniejszy jest dla kobiet , dziewczyn, wygląd,  ładne cialo, piekną twarz i wysOki wzrost.
I co z tym zrobić?

Nie zapominajmy o zasobach!

Zasoby należy zgromadzić, żeby móc zoperować się plastycznie. Teraz to nawet kości się da wydłużyć, żeby być wyższym. I ot, rozwiązanie problemu pod ręką...

P.S. Cześć, Rossanko smile

Pietruszko czesc,  co u Ciebie?Bo u mnie ostatnio ciągle coś się dzieje.

No przecież mówię,  potwierdzam, że liczy się tylko wygląd,  wzrost i pieniądze.  Zgadzam się z autorem.

1,476 Ostatnio edytowany przez Nya (2018-01-21 17:12:12)

Odp: Kobiety wybrzydzają?

Mnie jakiś czas temu dał kosza łysy, średniego wzrostu facet. Nie wiem, czy pamiętacie, ale jakiś czas temu pisałam, że poznałam świetnego, choć niskiego chłopaka, który miał niestety dziewczynę. I kto tu ma bardziej przerąbane neutral Też zaczynam nienawidzić, mężczyzn.

1,477

Odp: Kobiety wybrzydzają?

Nie masz argumentów to piszesz, że się powtarzam a na dobrą sprawę to mężczyźni mają znacznie mniejsze wymagania od kobiet

Dla faceta dziewczyna 5/10 jest ładna, faceci o 5 powiedzą że ładna

Dla kobiet facet 5/10 jest średni, kobiety między sobą powiedzą że mężczyzna jest średni

Laska 5 ma spore powodzenie, a koleś 5 żadne

Kobiety wymagają od mężczyzn cech, na które nie ma się wpływu

A mężczyźni cech zmiennych typu figura, czy twarz - makijaż

1,478

Odp: Kobiety wybrzydzają?
wideletz napisał/a:

(...) Wniosek, wina wyglądu

Wy kobiety wymagacie od mężczyzny cech wyglądu na które nie ma się wpływu

Narzekacie, że mężczyźni szukają ładnych kobiet i zgrabnych

A na dobrą sprawę wystarczy makijaż i unikania pewnych produktów i wymogi spełnione

Niski, ze średnią twarzą nic nie może zrobić

Kiedyś poznałem kolesia był łysy, z lekką nadwagą i miał może mniej niż 160, mówił że nienawidzi kobiet

I w sumie to rozumiem jego punkt widzenia

Odrzucały go z powodu na który nie miał wpływu

Przy czym on mi wprost mówił, że podrywał jedynie te brzydkie

I widzicie niski koleś ma przerąbane bo żadna się nim nie zainteresuje, bo jest niski

I co z tego wynika? O ile na łysinę i wzrost ma niewielki wpływ, nie biorąc oczywiście pod uwagę żadnych przeszczepów, o tyle na nadwagę już ma. Jednak jego podstawowy problem w relacjach z kobietami, to nienawiść do nich. My naprawdę nie jesteśmy masochistkami, aby zabiegać o kogoś, kto nas nienawidzi.

No dobrze, tak z ciekawości - Twoim zdaniem mężczyzna o wzroście 176 cm mieści się w widełkach naszego zainteresowania czy wypada poza nawias?

1,479

Odp: Kobiety wybrzydzają?
wideletz napisał/a:

Nie masz argumentów to piszesz, że się powtarzam a na dobrą sprawę to mężczyźni mają znacznie mniejsze wymagania od kobiet

Dla faceta dziewczyna 5/10 jest ładna, faceci o 5 powiedzą że ładna

Dla kobiet facet 5/10 jest średni, kobiety między sobą powiedzą że mężczyzna jest średni

Laska 5 ma spore powodzenie, a koleś 5 żadne

Kobiety wymagają od mężczyzn cech, na które nie ma się wpływu

A mężczyźni cech zmiennych typu figura, czy twarz - makijaż

Masz rację.  Myślę,  że mniej niź 8/10 nie ma szans na dziewczynę.
A jak już niski poniżej 170 cm to całkiem przekichane  i nigdy ale to nigdy nie znajdzie dziewczyny.

1,480

Odp: Kobiety wybrzydzają?
rossanka napisał/a:
kwejka22 napisał/a:
rossanka napisał/a:

Dobrze, najważniejszy jest dla kobiet , dziewczyn, wygląd,  ładne cialo, piekną twarz i wysOki wzrost.
I co z tym zrobić?

Nie zapominajmy o zasobach!

A, no i pieniądze też.


No i w końcu się przyznałyście, najwyższy czas......... tongue

1,481

Odp: Kobiety wybrzydzają?
Tom94 napisał/a:
rossanka napisał/a:
kwejka22 napisał/a:

Nie zapominajmy o zasobach!

A, no i pieniądze też.


No i w końcu się przyznałyście, najwyższy czas......... tongue

Oczywiście bardzo duże pieniądze.

1,482

Odp: Kobiety wybrzydzają?
Wideletz napisał/a:

Waszą teorię obalę w minutę. Przystojny wysoki koleś narzekałby, że jest za niski, zbyt mało atrakcyjny. Efekt? I tak miałby zainteresowanie.

Ale dlaczego wysoki przystojny koleś miałby narzekać, że jest brzydki i niski? Gdyby nawet to robił, to efekt było taki, że kobiety myślałyby, ze w głupi sposób próbuje zwrócić na siebie uwagę i że łowi komplementy - a to jest żenua tongue

Wideletz napisał/a:

Niski, średni z twarzy koleś, jest pogodny ale i tak żadna go nie chce.

Wniosek, wina wyglądu

A ja znam co najmniej kilku średnich z twarzy, niewysokich, ale żonatych. I co Ty na to? Pewnie znów powiesz, że to było dawno, a teraz siłownia makijaż siłownia makijaż siłownia makijaż siłownia makijaż siłownia makijaż

Kiedyś poznałem kolesia był łysy, z lekką nadwagą i miał może mniej niż 160, mówił że nienawidzi kobiet

podrywał jedynie te brzydkie

I widzicie niski koleś ma przerąbane bo żadna się nim nie zainteresuje, bo jest niski

Choćbym była nie wiem, jak brzydka, to nie chciałabym kolesia, który nienawidzi kobiet i który podrywa mnie, bo uważa, że jestem brzydka.

1,483

Odp: Kobiety wybrzydzają?

Kiedyś kobiety mialy niżśze wymagania i niski z przeciętną twarza mial szanse, a teraz to nie maja

1,484

Odp: Kobiety wybrzydzają?
santapietruszka napisał/a:
kwejka22 napisał/a:
rossanka napisał/a:

Dobrze, najważniejszy jest dla kobiet , dziewczyn, wygląd,  ładne cialo, piekną twarz i wysOki wzrost.
I co z tym zrobić?

Nie zapominajmy o zasobach!

Zasoby należy zgromadzić, żeby móc zoperować się plastycznie. Teraz to nawet kości się da wydłużyć, żeby być wyższym. I ot, rozwiązanie problemu pod ręką...

P.S. Cześć, Rossanko smile


A co z moją pracą którą miałaś załatwić? hmm

1,485

Odp: Kobiety wybrzydzają?
wideletz napisał/a:

Kiedyś kobiety mialy niżśze wymagania i niski z przeciętną twarza mial szanse, a teraz to nie maja

Racja. Kiedyś było bardzo łatwo.  A teraz jest trudno i bez urody żadna się nie zainteresuje,

1,486

Odp: Kobiety wybrzydzają?
rossanka napisał/a:

Masz rację.  Myślę,  że mniej niź 8/10 nie ma szans na dziewczynę.
A jak już niski poniżej 170 cm to całkiem przekichane  i nigdy ale to nigdy nie znajdzie dziewczyny.

Dokładnie. Jeszcze jak rudy albo łysy, chudy, gruby, z niesymetryczną twarzą, krzywymi nogami, za małym bicepsem, zbyt wielkim nosem, odstającymi uszami. W związki wchodzą sami idealni, a ci nieidealni, których widać na ulicach z dziewczynami, to nam się tylko przyśnili.

1,487

Odp: Kobiety wybrzydzają?
Olinka napisał/a:
rossanka napisał/a:

Masz rację.  Myślę,  że mniej niź 8/10 nie ma szans na dziewczynę.
A jak już niski poniżej 170 cm to całkiem przekichane  i nigdy ale to nigdy nie znajdzie dziewczyny.

Dokładnie. Jeszcze jak rudy albo łysy, chudy, gruby, z niesymetryczną twarzą, krzywymi nogami, za małym bicepsem, zbyt wielkim nosem, odstającymi uszami. W związki wchodzą sami idealni, a ci nieidealni, których widać na ulicach z dziewczynami, to nam się tylko przyśnili.

Jeszcze okulary odpadają i plaskostopie.

1,488

Odp: Kobiety wybrzydzają?
wideletz napisał/a:

Nie masz argumentów to piszesz, że się powtarzam a na dobrą sprawę to mężczyźni mają znacznie mniejsze wymagania od kobiet

Dla faceta dziewczyna 5/10 jest ładna, faceci o 5 powiedzą że ładna

Dla kobiet facet 5/10 jest średni, kobiety między sobą powiedzą że mężczyzna jest średni

Laska 5 ma spore powodzenie, a koleś 5 żadne

Kobiety wymagają od mężczyzn cech, na które nie ma się wpływu

A mężczyźni cech zmiennych typu figura, czy twarz - makijaż

Wypowiadaj się za siebie. Będzie prościej i wiarygodniej.

1,489

Odp: Kobiety wybrzydzają?

Wmawiacie że niski ze średnią twarzą ma szanse,a na prawdę takich ignorują kobiety

1,490

Odp: Kobiety wybrzydzają?
wideletz napisał/a:

Wmawiacie że niski ze średnią twarzą ma szanse,a na prawdę takich ignorują kobiety

Tak, nie ma szans. Tak,  będzie ignorowany.

1,491

Odp: Kobiety wybrzydzają?

Nie da się tego tak ocenić, znaleźć jednego wzoru... Będę się opierać na tej twojej skali ocen autorze dla uzmysłowienia o co mi chodzi, choć dla mnie jasnym jest, że te kategorie są bardzo umowne i płynne... Po pierwsze, każda kobieta ma inny gust i inny zakres tolerancji, jeden i ten sam facet dla różnych kobiet może mieć różne oceny, np. 5,6 i 7 jednocześnie...

Poza tym jak kobieta oceni faceta powiedzmy na 3 to może on akurat ma trafiające do niej poczucie humoru i zaplusuje tak, że już w jej oczach będzie ciekawszy, a jednocześnie jej koleżanka stwierdzi "o boże co za buc" i ten sam facet zaminusuje w jej oczach.

Ktoś ma więcej plusów w jednej cesze, w innej mniej... a jeśli niektórzy mają kompletne zero we wszystkim (raczej niemożliwe tak naprawdę, ale teoretycznie...), to niech ćwiczą te cechy, które są możliwe do ćwiczenia, by swój sumaryczny wynik mieć możliwie jak najwyższy i tyle filozofii.

1,492

Odp: Kobiety wybrzydzają?
rossanka napisał/a:

Jeszcze okulary odpadają i plaskostopie.

Blizny, choroby skóry, krzywe palce u dłoni. W sumie rzadkie włosy też dyskwalifikują delikwenta już na starcie.
O, i jeszcze nieproporcjonalne w stosunku do tułowia nogi.

Wideletz, zapytałam czy Twoim zdaniem mężczyzna o wzroście 176 cm jeszcze mieści się w granicach naszego zainteresowania czy już wypada poza nawias? Pytam nie bez przyczyny, ale odpowiedzi się nie doczekałam.

1,493

Odp: Kobiety wybrzydzają?
Olinka napisał/a:
rossanka napisał/a:

Jeszcze okulary odpadają i plaskostopie.

Blizny, choroby skóry, krzywe palce u dłoni. W sumie rzadkie włosy też dyskwalifikują delikwenta już na starcie.
O, i jeszcze nieproporcjonalne w stosunku do tułowia nogi.

Wideletz, zapytałam czy Twoim zdaniem mężczyzna o wzroście 176 cm jeszcze mieści się w granicach naszego zainteresowania czy już wypada poza nawias? Pytam nie bez przyczyny, ale odpowiedzi się nie doczekałam.

Każdy coś ma.
Ale jak się człowiek zakocha, ale tak naprawdę a nie tylko zauroczy, to nie widzi i krzywych zębów  i łysiny  a nawet braku palca w dłoni i to cały sekret.

1,494

Odp: Kobiety wybrzydzają?

Sporo kobiet umówi się z takim, lecz niektóre odrzucają od razu

1,495

Odp: Kobiety wybrzydzają?
Olinka napisał/a:
rossanka napisał/a:

Jeszcze okulary odpadają i plaskostopie.

Blizny, choroby skóry, krzywe palce u dłoni. W sumie rzadkie włosy też dyskwalifikują delikwenta już na starcie.

A co mają powiedzieć dziewczyny, które mają rzadkie włosy? Albo takie, które cierpią na łysienie?
Nie, nie, to wszystko to oczywiście bzdura i fraszka przy PRAWDZIWYM I JEDNYM problemie ludzkości jakim jest niski wzrost u faceta.

Posty [ 1,431 do 1,495 z 1,732 ]

Strony Poprzednia 1 21 22 23 24 25 26 27 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Kobiety wybrzydzają?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024