Mój facet, pomimo młodego wieku nie chce schudnąć. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Mój facet, pomimo młodego wieku nie chce schudnąć.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

Temat: Mój facet, pomimo młodego wieku nie chce schudnąć.

Witajcie.
Zacznę od początku. A mianowicie od prawie 3 lat jestem w związku. Mój facet zawsze był otyły. Jednak dobrze się trzymał i był bardzo aktywny w łóżku. Mamy niespełna po 21 lat, a on przy wzroście 183 cm waży około 115 kg. Ja jestem osobą szczupłą, dbająca o zdrowie ; trenuje na siłowni, zdrowo się odżywiam. A on ciągle je fast-foody, pije cole i browary. Na seks już też prawie nie ma ochoty i obraża się, gdy zwracam mu uwagę. Choćby dla zdrowia mógł by coś zmienić. Jak na. niego wpłynąć?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Mój facet, pomimo młodego wieku nie chce schudnąć.

Skoro odpowiada mu tryb życia Kiepskiego, to Twoje zrzędzenie tu nic nie wskóra. Takie nawyki żywieniowe i tryb życia już miał i takiego sobie wybrałaś. Nagle zauważyłaś, że wasz tryb życia znacząco się różni? Teraz zamiast bycia partnerką stajesz się osobistą motywatorką i trenerką. Przy czym on tego wyraźnie nie chce i dopóki sam nie zechce się zmienić, to nic nie wskórasz.
Seksu jest mniej, bo otyłość przekłada się na niski poziom testosteronu i generalnie na mniejszą aktywność w każdej dziedzinie. Plus: pierwsza faza zauroczenia i zakochania za wami, więc to, że seksu mniej jest niejako naturalne. Tylko, że proces ten powinien przebiegać o wiele wolniej, zwłaszcza, że macie dopiero 21 lat.
Jedyne co możesz zrobić to wyraźnie powiedzieć mu, że wasze życie seksualne Ci nie odpowiada i że dostrzegasz, że jego tryb życia ma na to wpływ. Jeżeli nie będzie chciał nic z tym zrobić to pożegnaj się z życiem seksualnym, albo z nim.

3

Odp: Mój facet, pomimo młodego wieku nie chce schudnąć.
Klio napisał/a:

Seksu jest mniej, bo otyłość przekłada się na niski poziom testosteronu i generalnie na mniejszą aktywność w każdej dziedzinie.

Nie jestem otyły ale znam dobrze sytuacje (a może i bardzo dobrze) i nie powiedział bym, że otyłość może mieć związek na coś więcej aniżeli zdrowie (układ krążenia)
On jest przyzwyczajony do tego ile waży bo od dziecka był pulchniutki smile Jeżeli wzięłaś go takim to raczej nie próbuj go zmieniać bo te próby raczej nie przyniosą efektów a facet dodatkowo będzie się złościł.
Jak to się mówi - widziały gały co brały.

4

Odp: Mój facet, pomimo młodego wieku nie chce schudnąć.

Jeżeli jak sam zauważyłeś otyłość ma wpływ na zdrowie, to tak naprawdę ma wpływ na wszystko, na każdy aspekt funkcjonowania organizmu, a przez to na każdy aspekt życia i funkcjonowania generalnie.
Otyłość spowalnia nie tylko pod względem ruchowym, ale i umysłowym. U otyłych wykazano znaczne ubytki istoty białej w porównaniu do osób o standardowym wskaźniku BMI. Mózg podlega szybszemu procesowi starzenia, co przekłada się również na ryzyko wczesnej demencji (i demencji w ogóle). Badań na ten temat jest pełno i to cud, że osoba bardzo dobrze znająca sytuację, na nie nie trafiła. Jeśli chodzi o hormony, to im więcej tkanki tłuszczowej, tym większa aktywność aromatazy, przekształcającej androgeny w estrogeny.
Układ krążenia to nie wszystko do czego sprowadza się zdrowie człowieka.

5

Odp: Mój facet, pomimo młodego wieku nie chce schudnąć.

Oczywiście, że  otyłość ma wpływ na ilość i jakość seksu. Oraz, jak dobrze zauważyła  Klio, na ilość testosteronu.  Dlatego też mężczyźni otyli od dziecka w wieku lat 20+ wciaz mogą wyglądać jak przerośnięci chłopcy, a nie mężczyźni.

Jak nadwaga wplywa na seks? No wystarczy sobie 20-kg plecak założyć i spróbować poszaleć w łóżku big_smile

6 Ostatnio edytowany przez PawelK_1988 (2016-09-23 13:28:54)

Odp: Mój facet, pomimo młodego wieku nie chce schudnąć.

To też kwestia charakteru.
Ja jakiś czas temu sam sobie założyłem jakiś plan ćwiczeń i tak się tego trzymam. Efektem ubocznym jest -2-3kg na tydz. I to, że po 200 brzuszkach, czy 150 przysiadach zaczyna mi sie nudzić.

7

Odp: Mój facet, pomimo młodego wieku nie chce schudnąć.

Ide o zakład ,ze pewnie j est bogaty ten twoj facet 115 kilowy. smile

8 Ostatnio edytowany przez authority (2016-09-23 19:20:16)

Odp: Mój facet, pomimo młodego wieku nie chce schudnąć.

Postaw sprawę na ostrzu noża albo schudniesz albo żegnaj. Inaczej wasz związek będzie powoli usychał a szkoda nerwów bo życie jest krótkie i co najgorsze jest jedno.

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Mój facet, pomimo młodego wieku nie chce schudnąć.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024