ja kontra ja - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

1 Ostatnio edytowany przez eturetschek (2015-12-13 18:20:48)

Temat: ja kontra ja

jest on
i jestem ja , tyle ze polowa mnie chce juz dac sobie spokoj , lub juz dala , a nastepna polowka boi sie lub obawia , raczej o niego ze zlamie mu serce, czuje jak wewnatrz mnie wszystko jest w strzepach, cos mi brakuje
to normalne czy raczej nie ?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: ja kontra ja

Pewnie, że normalne. Obawy przed rozstaniem ma każdy. Że druga strona będzie cierpiała, że my sami będziemy cierpieli, że poczujemy się samotni...
Wiele tego może być. Lecz trzeba postawić sobie pytanie, czy jest szansa coś zmienić na lepsze? Czy może jeszcze powrócić to co było?
Jeśli nie da się już nic naprawić, to rozstanie czasami bywa najlepszym wyjściem. Pomimo początkowego bólu, uczucia pustki, samotności, obie strony dostają jednak nową szansę. Szansę na inne, lepsze życie, na inny lepszy związek i na szczęście.

3

Odp: ja kontra ja

szansa na dalszy ciag jest  , ale ja juz sie chyba wypalilam , poddalam sie, nie mam juz szczescia, a on tak bardzo sie stara . jejciu jakie to wszystko jest skomplikowane ;(

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024