Prezenty - smakołyki dla zwierzaków - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » Prezenty - smakołyki dla zwierzaków

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 16 ]

Temat: Prezenty - smakołyki dla zwierzaków

Co kupujecie swoim pupilom w ramach prezentów świątecznych? Jakieś szczególnie smakołyki ? czy może macie jakieś inne propozycje?

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Prezenty - smakołyki dla zwierzaków

Nie,no bez przesadyzmu.Od razu kojarzy mi się to z paniusiami,które noszą swoje pieski w torebkach i gogusiam,co trzymają yorki z kokardkami na głowie, w wielkich kabrioletach.
I takie tiu,tiu,tiu...całowanie w pyszczek w "wogle".
Mój koteł załapie się na jakieś dobre mięsko,które mu spadnie z blatu,czy kawałek rybki...wsio.

A jedynym prezentem będzie dla niego to,że zostawię mu do nowego roku.... jajka....niech mu podyndaja jeszcze...jak bombki na choince big_smile big_smile

Stopki nie będzie big_smile

3 Ostatnio edytowany przez femte (2015-12-10 11:22:19)

Chce ostrzec przed wyrobami z prasowanej skory - produkcji najczesciej chinskiej. Skora jest konserwowana zeby nie zgnila, potem dzielona na warstwy, i wybielana wybielaczem. W efekcie tego zawiera mase chemikalii.
Bardzo dobre sa przysmaki firmy Chrisco. Kosci z mielonej i prasowanej skory wymagaja uzycia wszystkich zebow, doskonale czyszcza kamien.
Sea food zawierajacy glownie tunczyka.
Sa tez grenlandzkie suszone rybki. Ale to wszystko kupowalam w Danii.

Oczywiscie najlepsze sa naturalne kosci - tyle ze brudza wszystko i smierdza.

.
Reklama

4

Smakołyków nie kupuję, bo nie mam do nich zaufania. Sama piekę im smakołyki ze zdrowych dla psów rzeczy. Na święta dostają również nowe zabawki, ale to raczej przypadek niż jakieś zamierzone działanie. W tym roku w święta raczej nie będzie śniegu, więc kupimy kilka worów z lodem i wysypiemy psom do ich baseniku (uwielbiają chłód i tarzanie się w lodzie). A po świętach planujemy je zabrać gdzieś w góry, by nacieszyły się śniegiem.

"Kto chce się kiedyś nauczyć latać, musi się najpierw nauczyć stać, chodzić, biegać, skakać, wspinać i tańczyć."
REGULAMIN Forum Netkobiety.pl

5

prezentów swojemu pupilowi nie robię tylko co kilka dni dostaje jakiś smakołyk inny od karmy, jakaś kość czy ciasteczka dla psów

Ulotne są tylko dni
Reklama

6

majkaszpilka napisał/a:

Nie,no bez przesadyzmu.Od razu kojarzy mi się to z paniusiami,które noszą swoje pieski w torebkach i gogusiam,co trzymają yorki z kokardkami na głowie, w wielkich kabrioletach.
Mój koteł załapie się na jakieś dobre mięsko,które mu spadnie z blatu,czy kawałek rybki...wsio.

A jedynym prezentem będzie dla niego to,że zostawię mu do nowego roku.... jajka....niech mu podyndaja jeszcze...jak bombki na choince big_smile big_smile

To ja chyba zrobię identyczny prezent, bo miałam jechać na ucięcie jeszcze przed świętami ......

7

Mój psiak dostał paczuszkę ze smakołykami w lecznicy big_smile
A tak poza tym wszyscy coś mu kupują i podtykają bez okazji, tak, że ciągle muszę uważać na jego wagę smile

Czasem ratują nas prawdziwe drobiazgi : zmiana pogody, gest dziecka, filiżanka doskonałej kawy.
Jonathan Carroll "Dziecko na niebie".

Mój pies na pewno coś dostanie. To członek rodziny :-) Pewnie jakiś gryzak.

9

Nasza suka dostała naturalną, wędzoną kość i bardzo się cieszyła smile

10

majkaszpilka napisał/a:

A mi się tak nie kojarzą.Jako,że świąt nie obchodzę ale obchodzi je moja córka i mąż,paczkę ze smakołykami jak najbardziej robimy dla naszej jamnicy.
Jamnika raczej do torebki włożyć się nie da,kokardki też nie posiada.Ale córka jak najbardzje całuje go w pyszczek:)

''Wiem, że dla ciebie to forum, to terapia na nieudane życie emocjonalne, więc pisz sobie i fantazjuj o mnie lub o sobie" smile
autor-iryd

11

gojka102 napisał/a:
majkaszpilka napisał/a:

A mi się tak nie kojarzą.Jako,że świąt nie obchodzę ale obchodzi je moja córka i mąż,paczkę ze smakołykami jak najbardziej robimy dla naszej jamnicy.
Jamnika raczej do torebki włożyć się nie da,kokardki też nie posiada.Ale córka jak najbardzje całuje go w pyszczek:)

Gojka smile

Dużo ironii użyłam,to fakt.
Ale ogarnięta babka jesteś,wiesz jaki "przesadyzm" dotyka niektórych big_smile

12 Ostatnio edytowany przez gojka102 (2015-12-30 17:47:11)

Owszem,wiem smile
Sama jakiś czas temu słyszałam rozmowę pań po 50 w autobusie.Jedna z nich chciała kupić pieska.Druga radziła jej jorczka bo "yorków nie trzeba wyprowadzać". :)Sama miała kiedyś to wie smile
Aż się odwróciłam by sobie panią od jorczków obejrzeć.
Nastała era psów niewychodzących auuu...

''Wiem, że dla ciebie to forum, to terapia na nieudane życie emocjonalne, więc pisz sobie i fantazjuj o mnie lub o sobie" smile
autor-iryd

13

gojka102 napisał/a:

Owszem,wiem smile
Sama jakiś czas temu słyszałam rozmowę pań po 50 w autobusie.Jedna z nich chciała kupić pieska.Druga radziła jej jorczka bo "yorków nie trzeba wyprowadzać". :)Sama miała kiedyś to wie smile

Hahhahah...mam nadzeję,że  to śmianie nie wyjdzie jako off top.

Ja widizłam yorka w cabrio z Panem...no jakby tu powiedzieć taki mężczyznopodobny był,żelek,rurkarz i "wogle"... picuiś galancuś w pisdeczkę.

No... ale piesa o sercu LWA miał,i zapewne to czyniło go wielkim hłe,hłe

14

Ech,a propos jorczków i offów-to popełnię jeszcze jeden:)
Jakaś czas temu spotkałam gościa na spacerku z jorczkiem.A że ślepa jestem po nocy to wzięłam go za mojego znajomego.Puściłam więc jamnicę,podeszłam do gościa,przywitałam się.A potem...skumałam,że to nie mój znajomy.Ale było za późno.Pan zaczął mi o jorczku opowiadać,jakie to ma z nim kłopoty.Ja,współczującym głosem pytam czy pewnie nie reaguje na przywołanie a pan na to,że nie o to chodzi.Chodzi o to,że jego pies jest ZA INTELIGENTNY.
Mało się gumą do zucia nie udławiłam ale drążę temat.Na to pan,że jego pies doskonale wie,że jak on idzie do szafki gdzie trzyma psią karmę to piesek tę karmę dostanie.I czeka.
A jak ktoś dzwoni do drzwi to pies szczeka bo wie,że to obcy człowiek i trzeba swojego pana bronić smile
Nosz,też bym miała problemy jakby miała takiego inteligentnego psa.Dobrze więc,że mi się taki nie trafił smile

autor-iryd

15

Ale my, psiarze specjanie prowokujemy - ogloszenia typu -"moj pies  jest uczulony, szukam dobrego wlascicela dla  dziecka..."

.

16

gojka102 napisał/a:

Owszem,wiem smile

Gojka...  sama całkiem niedawno i przypadkiem dowiedziałam się, że niektóre yorki załatwiają swoje potrzeby fizjologiczne do kocich kuwet. Zapewne nie z własnej woli... Nie ukrywam, że ową nową modą na niewychodzące psy jestem przerażona. Pomijam, że wiele osób kompletnie nie nadaje się na właścicieli tej rasy. Yoreczki wprawdzie wyglądają słodko, ale swój "charakterek" mają, jak na teriery przystało.

Co do smakołyków, to sama takowe piekę dla zaprzyjaźnionych czworonogów. Nie spotkałam jeszcze psa, który by na ich punkcie nie szalał. U niektórych woń tych ciastek wywołuje opętanie  wink Dość regularnie każdy z moich czworonożnych przyjaciół otrzymuje po kilka elegancko opakowanych  ciasteczek w kształcie kostek. Szczególnie  w okresach świątecznych smile

"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia,  nie obleka tego faktu w słowa"

Posty [ 16 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » Prezenty - smakołyki dla zwierzaków

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016