Oryginalne prezenty dla podróżników - nasze pomysły :) - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PODRÓŻE MARZEŃ » Oryginalne prezenty dla podróżników - nasze pomysły :)

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 13 ]

1 Ostatnio edytowany przez Nemezys (2014-12-18 17:33:55)

Temat: Oryginalne prezenty dla podróżników - nasze pomysły :)

Wraz ze zbliżającymi się świętami pojawia się odwieczne pytanie ? jaki prezent kupić bliskiej osobie? Wrzućmy do tego wątku pomysły na prezent dla osoby, która uwielbia podróżować! Zawsze można podarować coś praktycznego, ułatwiającego życie podczas wypraw, jak np.. gniotąca się mapa, plecak, kompas. A co powiecie na inne gadżety, niekoniecznie związane z samymi wycieczkami, ale przede wszystkim z ideą podróżowania. Szukając inspiracji natrafiłam na portfel paper plane, mający w sobie miejsce na paszport, długopis, notatki. Oczywiście ozdobiony wzorkami z motywem podróżniczym. Podobnym gadżetem może być notes w stylu vintage, gdzie można prowadzić dziennik z podróży. Łatwo trafić także na ogromny wybór rozmaitych wzorów, również z pocztówką ulubionego miejsca na świecie. Trafiłam kiedyś też na pokrowiec na paszport ? z fajnymi obrazkami smile A może coś zabawnego (ale i użytecznego) jak np. piersiówka z motywem podróżniczym, czy zegarek z mapą ? to pierwsze dla mężczyzn, drugie dla kobiet. Uroczy i klasyczny zegarek, ciekawe zdobienia, a w tle ? mapa świata. Gorąco polecam ? bo sama posiadam ? mapę zdrapkę , pozwalającą zaznaczać odwiedzone przez nas miejsca poprzez zdrapanie górnej folii.
A może jakaś podróżnicza książka? Przedstawcie swoje propozycje, które widzieliście lub chcielibyście dostać? smile

http://www.fly4free.pl/wp-content/gallery/prezenty_dla_podroznikow/1-meamoore_com.jpg
http://www.fly4free.pl/wp-content/gallery/prezenty_dla_podroznikow/1a.jpg
http://www.fly4free.pl/wp-content/gallery/prezenty_dla_podroznikow/2-yego.jpg
http://www.fly4free.pl/wp-content/gallery/prezenty_dla_podroznikow/4-urbanoutfitters.jpg

źródło: fly4free.pl

"Nie bój się, uwierz w siebie, masz już wszystko, poczuj więc, że przed tobą cała przyszłość, przecież wiesz"
"Trzeba przecież kochać coś, by żyć. Mieć gdzieś jakiś własny ląd choćby o te dziesięć godzin stąd"
Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Oryginalne prezenty dla podróżników - nasze pomysły :)

Bardzo często podróżuję pociągami - a jakie są pociągi w Polsce, każdy wie wink Uwielbiam dostawać rzeczy praktyczne, dzięki którym PKP mi nie straszne:
-power bank - w większości pociągów nie ma gniazdek, dzięki power bank nie zostajemy odcięci od świata (telefon) i nałogów wink (e-papieros)
-przybornik na przyprawy big_smile
-kieszonkowy termofor big_smile i kocoszlafrok
-malutki wiatraczek na upały i duchotę.

Marzy mi się jeszcze jakaś malutka, wygodna poduszka, ale nie widziałam niczego ciekawego hmm

3

Ten zegarek z mapą - to mi się bardziej kojarzy jako prezent dla osoby, która nie podróżuje big_smile, potem przeczytałam wypowiedź BabaOsiadłej, no i pomyślałam sobie - zależy jak i gdzie się podróżuje.

Ja raczej preferuje mały bagaż, nie brałabym pięknego notesu, bo bałabym się, że zniszczy się w plecaku, czy, że będzie zabierał za dużo miejsca, ale
power bank - zdecydowanie tak, polecam!
Lubię lekkie klapki, bo po całym dniu fajnie jest dać odpocząć nogom,
lubię takie leciutkie, cieniutkie ręczniczki, które szybko schną (w sklepach sportowych można kupić).
Bardzo fajne są pokrowce zabezpieczające przed zmoczeniem mapy czy notesu (czyli tego, co powinno być pod ręką w podróży).

Reklama

4

Ooooo taki power bank muszę sobie zakupić albo zażyczyć pod choinkę! big_smile Rzeczywiście bardzo przydatna sprawa, niezależnie od tego jakie podróże mamy na myśli.
Averyl, a taki ręcznik, o którym piszesz drogi? Szczerze nie wiedziałam, że jest coś takiego, chociaż w sumie mogłam się spodziewać big_smile

"Nie bój się, uwierz w siebie, masz już wszystko, poczuj więc, że przed tobą cała przyszłość, przecież wiesz"
"Trzeba przecież kochać coś, by żyć. Mieć gdzieś jakiś własny ląd choćby o te dziesięć godzin stąd"

5

Wow świetne:) Ale to takie gadżety smile Mi bardziej spodobałoby się wykupienie jakieś wycieczki:D:d a Co:P:P

Reklama

6

ja nie mam takiej pomysłowej głowy do wymyslenia prezentu..

7

Ja też nie mam głowy do prezentów, ale  lubię przeglądać różne pomysły smile Wtedy sobie myślę, jak mogłam na to wcześniej nie wpaść. Ja sama sobie kupiłam prezent lekko podróżniczy, chociaż bardziej przypominający podróże, nich przydatny w nich - mapkę zdrapkę smile Zrobię wam zdjęcie

8

Dla podróżników jest parę pomysłów, między innymi książki podróżnicze, przewodniki różnego rodzaju, mapa podróżnika, ogromna, do powieszenia na ścianie bądź suficie :-) sprzęt techniczny, termosy, torby i plecaki podróżnicze, itp :-) jest tego troszkę w wyspecjalizowanych sklepach turystycznych, można spokojnie wybrać coś fajnego :-)

9

Ja jak już pisałam chciałabym mieć power bank, porządny plecak podróżny, porządny termos, kijki do wspinaczek górskich, latarkę czołówkę, malutką turystyczną kuchenkę i wiele innych, ale nie ma mi kto kupić lol

10

Może być też walizka z nadrukowanym zdjęciem. Nie trzeba wtedy nic do walizki przywiązywać bo zawsze rozpoznamy nasza. Trochę martwi wysoka cena, ale zawsze można zrzucić się w kilka osób.

11

Moim zdaniem osobie która podróżuje przyda się kompas, mapa, przewodnik, notatnik itp wink

12

taka koszulka z symbolami, za pomocą których potrafisz się dogadać, świetny wynalazek

13

Ja kupiłam ostatnio mapę zdrapkę. Dla osoby lubiącej podróżować to naprawdę super pomysł na super prezent.

Posty [ 13 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PODRÓŻE MARZEŃ » Oryginalne prezenty dla podróżników - nasze pomysły :)

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016