Prostownica- jaka polecacie ? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA WŁOSÓW » Prostownica- jaka polecacie ?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

Temat: Prostownica- jaka polecacie ?

Jestem na etapie kupienia nowej prostownicy, gdyż stara uległa zniszczeniu (pewnie przez zbyt częste używanie a miała już parę lat) i w związku z tym zwracam się do kobiet, jaką prostownicę polecacie ? Potrzebuję na gwałt, ale chce już kupić dobrą a nie jakiś badziew wink z góry dziękuję smile

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Prostownica- jaka polecacie ?

Ja posiadam z babyliss i polecam. Kupiona w media expert.

Pamietaj aby nigdy nie zatracić siebie.Wszystko co masz pewnego w życiu to Ty sam.

3

A ja polecam szczotkę do prostowania włosów z R, i suszarkę do włosów smile Koszt szczotki około 25 zł.

"Mądrego widać, głupiego słychać."
Reklama

4

Babyliss ma dobry sprzęt, osobiście zamawiałam tą http://www.fryzomania.pl/prostownica-ba … 4nte.html, bardzo mi odpowiada, nie szarpie włosów i dobrze prostuje nawet jak ma niską temperaturę, a to wazne zwłaszcza jak się często używa takiego sprzętu

5

miałam już w swoim życiu sporo prostownic, od jakiegoś czasu używam Remingtona - jednym slowem - rewelacja! mam ją od kilku lat, jest naprawdę solidna i jeszcze nigdy mnie nie zawiodła. naprawdę dobrze prostuje, polecam wszystkim

[tu był nieregulaminowy link - usunięte przez moderację]
Reklama

6

Ja również jestem wierna marce Remington aktualnie używam prostownicy Remington Keratin Therapy oczywiście i tym razem się nie zawiodłam. Mam długie włosy, które pod wpływem wilgoci lubią się puszyć a po wyprostowaniu prostownicą wszystko pieknie wygląda i mam ślniące prościutkie włosy.

7

Prostownica to jeden z tych sprzętów, które trzeb  dopasować do naszych potrzeb i włosów. Zwykłą prostownicę można kupić już za ok. 50 zł, ale tutaj nie warto oszczędzać i lepiej postawić na taką co nie niszczy włosów co najmniej z funkcją pary, a bybylissa owszem jest jak najbardziej ok

8

ja mam prostownice babyliss i to jest chyba najlepsza jaką miałam.

9 Ostatnio edytowany przez ladyyy (2017-06-19 10:31:13)

Babyliss to marka sama w sobie, robią bardzo doby sprzęt. Miała któraś z Was do czynienia z tą nową prostownicą, taką stalową, ma kolor różowego złota ? Można nią też kręcić włosy

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA WŁOSÓW » Prostownica- jaka polecacie ?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016