Kupno samochodu używanego - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » OGŁOSZENIA » Kupno samochodu używanego

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Kupno samochodu używanego

Witajcie,

szukam samochodu używanego dla mojej rodziny 2+2. taki aby zapakować wszystkie bambetle 2 razy na wakacje.

Mam do wydanie max 20000. Samochód ma być tani i najlepiej w kombi.
Jakimi wy dziewczyny jeździcie samochodami ( rodzinnymi). Jakie znacie / Jakie polecacie?

Ja wybrałam sobie Skode Fabie, 4 letnia. Na zdjęciach prezentuje się całkiem ok. Co o niej myślicie?

niekrecone.pl/ogloszenia/32069?d=Skoda-Fabia-mazowieckie-2011-177139km-Kombi-Diesel-20899PLN

Jestem świeżo po przeczytaniu wątku o linkach. Wkleiłam link pomimo to z uwagi na:
- chciałabym dać możliwość obejrzenia zdjęć
- sprzedawca samochodów nie jest konkurencją forum
- a już na pewno nie chcę go reklamować na forum

Pozdrawiam

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Kupno samochodu używanego

Polecam mazde mpv 7 osobową. Bardzo pojemna i w miarę ekonomiczna.

3

Ja mam toyote avensis verso, też 7 osobową. Bardzo ekonomiczne autko, super się prowadzi i, przynajmniej moja, nie psuje więc polecam smile

Reklama

4

Poszukaj na otomoto w kategorii minivany. Ustaw maksymalna cene jaka mozesz zaplacic, wybierz inne parametry i zobaczysz
jak wiele masz opcji.

5

Jesli potrzebujesz kombi ale także spełniającego wymagania auta miejskiego to polecam Ci clio 3 kombi. U nas funkcjonuje jako 2 auto w rodzinie (mamy jeszcze fiata pande). Auto sprawuje się naprawdę świetnie.

Prawda Kole w Aureole
Jan Sztaudynger

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » OGŁOSZENIA » Kupno samochodu używanego

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016