Braak jakiegokolwiek zaangażowania - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » Braak jakiegokolwiek zaangażowania

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Braak jakiegokolwiek zaangażowania

Na samym początku zaznaczę ze jestem facetem wink wiele się słyszy ze to facet nie angażuje się w związek .. w moim przypadku jest kompletnie inaczej hmm

No to od początku smile Oboje z moja dziewczyna mamy po 20 lat , jestem ze sobą już od 3 miesięcy ( wiem krótko ) .. od pewnego czasu coraz bardziej dostrzegam brak zainteresowania z jej strony ... Chodzi mi o to ze to zawsze ja musze proponować jej spotkania , ona nigdy nie wyszła z inicjatywą .. przeważnie zawsze ja musze do niej pisać pierwszy i to przeważnie ja musze całą rozmowę prowadzić.. jeśli mi zdarzy się nie mieć pomysły na temat możemy odrazę przestać pisać wink tak samo nie wyczuwam z jej strony zainteresowania moim życiem .. tam wiadomo zapyta "co tam ? " i na tym się kończy wink wgl moja najlepsza przyjaciółka ( przez nią poznałem moja dziewczynę ) wie więcej o mnie i bardziej się interesuje moim życiem niz moja dziewczyna hmm .. Bywa to męczące bo czuję się jak zabawka .. Dodam że przeprowadziłem z nią szczera rozmowę .. przeprosiła mnie ale oprócz tego że do mnie pisze pierwsza to dalej brak jakiejś inicjatywy .. Nie chce żeby wyszło ze jest jakaś okropna czy coś , bo jest naprawdę świetna dziewczyna , jedyna taka na świecie wink zawsze uśmiechnięta i nie przestajaca się śmiać ale .. no nie wiem co mam robić .. zapewniła mnie ze jej na mnie zależy ale ze nie należy do osób które się interesują czyimś życiem , i to ze nie poświęca mi każdej wolnej chwili i ze mnie cały czas nie wychwala to nie oznacza ze mnie nie kocha ..  ale ja się czuje jakby tylko mi zależało .. i na samiutenki koniec dodam że nie jestem jakimś typem , który musi wiedzieć wszystko i cały czas spędzać z dziewczyną bo mi nie przeszkadza jak czasami nie piszemy dzień może dwa .. ze nie piszemy sobie co chwile " kocham cie " i ze ona nie może iść na imprezę czy gdzieś z kim bezemnie wink

Jak komuś się chciało czytać to proszę o rady wink

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Braak jakiegokolwiek zaangażowania

Przepraszam za błędy - autokorekta

3

Odp: Braak jakiegokolwiek zaangażowania

Daj jej się wykazać i nic nie inicjuj. Nie zapraszać, choćbyś bardzo chciał. Zobaczysz czy w końcu będzie chciała się spotkać czy nie.

4 Ostatnio edytowany przez licho (2015-11-11 21:10:02)

Odp: Braak jakiegokolwiek zaangażowania

Autorze, pytasz co możesz zrobić? Możesz wyróżnić się jakoś w Waszym środowisku, jeśli macie jakieś wspólne, na dziewczyny to działa smile
Wygrać konkurs na karaoke ;p jakiś sportowy konkurs, albo jakiś naukowy albo artystyczny, zależy co Cię interesuje... Naucz się tańczyć jeśli chodzicie razem na imprezy... krótko mówiąc zaimponuj jej czymś... Wtedy powinno jej zacząć zależeć bardziej smile

No ale cóż, jesteście młodzi, jeśli ona jest młoda i ładna, może tak już ma, że nie bardzo się interesuje innymi, a bardziej sobą... a Ty nie jesteś wyjątkiem.. Może z czasem się to zmieni u niej, a może nie... Nic dziwnego, że przyjaciółka lepiej Cię zna, zna Cię zapewne znacznie dłużej?

A może zaproponujesz swojej dziewczynie jakieś wspólne zajęcia? Tak, żebyście mieli więcej tematów do rozmów i lepiej się poznali... Może jakiś sport albo gry? Kurs fotografii, kreatywnego pisania (może napiszecie razem Harlekina? ;p), paintball, wyścigi rowerowe, łyżwy (zaczyna się sezon powoli...), hodowanie ptaków albo owadów, RPG, teatr, a może wolontariat w jakiejś organizacji charytatywnej? No cokolwiek, co by Was połączyło bardziej i było w miarę oryginalne wink

5

Odp: Braak jakiegokolwiek zaangażowania

Dosyć często się zdarza że na skutek braku asertywności ludzie są ze sobą z rozpędu i to nawet przez wiele lat. Nie potrafią sobie powiedzieć że nic ich nie łączy. Może dziewczyna zaczyna się wycofywać bo to widzi? Nie wiem co na to można poradzić, bo jeżeli tak jest, to żadna atrakcja jej nie zadowoli. Szczera rozmowa powinna wiele wyjaśnić. 90% ludzi żyje ze sobą tylko dla seksu i to też jest powodem tego że się nie układa miedzy nimi ale są razem.

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » Braak jakiegokolwiek zaangażowania

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024