Imprezowo w górach, wrzesień! - gdzie? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » KOBIECE MIEJSCA, IMPREZY, WYDARZENIA » Imprezowo w górach, wrzesień! - gdzie?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

Temat: Imprezowo w górach, wrzesień! - gdzie?

Witam!
Stwierdziłem że znajomym, że musimy się wyszaleć. Wybór padł na polskie góry. Pytanie teraz gdzie?
Pierwszy wybór padł na Zakopane.
Nasze wymagania. W dzień chcemy pochodzić po górach, a wieczorem w nocy po prostu się wyszaleć, imprezy, pić, tańczyć, no i żeby były dziewczęta big_smile bo bez dziewczyn też się można bawić, ale po co? big_smile

Dodatkowo z roznych przyczyn wyszlo ze jedziemy we wrzesniu, z jednej strony słabo z drugiej fajnie, że rodziny z dziećmi bedą już w domach, więc powinni być w zdecydowanej większości studenci jako turyści wink
Gdzie w górach są takie miejscowości które spełnią nasze potrzeby? smile

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez vinnga (2015-10-09 08:17:44)

Odp: Imprezowo w górach, wrzesień! - gdzie?

W Zakopanym jest mnostwo swietnych miejsc noclegowych - wiem cos o tym, bylam juz kilka razy wink Znalazlam taki fajny pobyt:niedozwolony link Czasem warto sprawdzac, czy nie pojawiaja sie jakies okazje.

3

Najlepiej do Zakopanego tam się dużo dzieje zawsze. Tylko, że np teraz jest tam pewnie tłoczno i trzeba myśleć o takim wyjeździe dużo wcześniej. Ale juz po Wielkanocy na w maju czy czerwcu, albo jak piszesz we wrześniu to najlepszy czas. Jest tam spokojniej napewno. Ja jak jeżdżę to nocujemy przeważnie (już kilka lat) w Hotelu Nosalowy Dwór - miejsce urocze. Piękne widoki, spokojnie, zimą wyciąg blisko. Super jedzenie mają! Ogólnie jest gdzie pospacerować, jest strefa SPA oczywiście, basen, a nie jest tłoczno. Ja pokochałam to miejsce

Reklama

4

we wrześniu zakopane staje się zdecydowanie spokojniejszym miejscem. też tak planuje się wtedy tam wybrać bo nie będzie aż tyle ludzi na szlakach jak i w centrum.

5

zakopane w morskim oku byłam - działa przez cały rok . smile

Reklama

6

na krupowkach masz tego mase wink

7

A może Beskidy? Ja bym celowała w Muszynę, blisko gór i jednocześnie wody, bo są baseny kryte i otwarte. Fajną opcją jest spływ pontonowy Popradem, możecie sobie też wypożyczyć quady. Wrzesień to jeszcze taki miesiąc, że jest sporo turystów (i turystek) ale nie ma szalonego tłoku. wink

8

Polecam Solinę w Bieszczadach. W dzień możecie podjechać nieco "niżej" i wyjść w góry, a przy dobrej pogodzie popluskać się w Zalewie Solińskim, no a wieczorem knajpa "Sztygarka" mieszcząca się nad samą wodą czeka z otwartymi ramionami wink Nie wiem jak to będzie wyglądało dokładnie we wrześniu, ale całe wakacje weekendy tam wyglądają imprezowo.

"Nie bój się, uwierz w siebie, masz już wszystko, poczuj więc, że przed tobą cała przyszłość, przecież wiesz"
"Trzeba przecież kochać coś, by żyć. Mieć gdzieś jakiś własny ląd choćby o te dziesięć godzin stąd"

9 Ostatnio edytowany przez Blue_bird (2016-08-03 08:57:40)

A może Beskidy? Ja bym celowała w Muszynę, blisko gór i jednocześnie wody, bo są baseny kryte i otwarte. Fajną opcją jest spływ pontonowy Popradem.  Jest to blisko Krynicy poza tym więc jest co robić. Ja byłam tam co prawda na imprezie integracyjnej. Było to zorganizowane w hotelu Klimek i dawno się tak nie bawiłam big_smile

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » KOBIECE MIEJSCA, IMPREZY, WYDARZENIA » Imprezowo w górach, wrzesień! - gdzie?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016