Nr z Heyah w Holandii. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » EMIGRACJA I ŻYCIE ZA GRANICĄ » Nr z Heyah w Holandii.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: Nr z Heyah w Holandii.

Witam. Może któraś z Was poratowała by mnie informacją bo nie mam kogo zapytać. Czy ktoś się orientuję czy nr z heyah bedzie mi ściągał w Holandii czy będę musiała zmienić kartę sim? A jesli będzie ściągać to czy jak będe pisać do Polski to będzie mi brało jak w Polsce czy więcej? Dziękuję z góry big_smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Nr z Heyah w Holandii.

A nie prościej zmienić kartę sim ? Lebara  np, dzwonisz za naprawdę niskie stawki . Przy polskiej karcie roaming Cię utopi wink

3 Ostatnio edytowany przez Bullinka (2015-06-24 22:28:25)

Odp: Nr z Heyah w Holandii.

Jesli masz uruchomiony roaming to bedzie dzialala. Bedziesz placila za polaczenia przychodzace. Za wychodzace duzo drozej niz w PL. Sms-y wysylane takze drozsze-nie wiem czy odbior masz za darmo czy nie.
Jesli masz dobra taryfe w Heyah to za minute gadania z kims kto dzwoni do ciebie z PL zaplacisz od 25 groszy w gore. Jesli sama zadzwonisz to za minute polaczenia zaplacisz od 1,07 w gore.

Proponuje zakup startera z Lebary i doladowania Lebara One-dzwonisz do PL za kilke centow. Przy doladowaniu 10 euro 10=20 placisz 10 euro a dostajesz 20 + 20 pierwszych minut do Lebary za darmo. Minuta do Pl 20 centow, sms chyba 6 lub 7 centow. Przy doladowaniu jako uruchomiony pakiet za 30 euro-rozmowy no limit w Lebarze + internet.

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » EMIGRACJA I ŻYCIE ZA GRANICĄ » Nr z Heyah w Holandii.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024