Jak dbac o długie, falowane włosy?Nie mam siły do nich;( - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA WŁOSÓW » Jak dbac o długie, falowane włosy?Nie mam siły do nich;(

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

1 Ostatnio edytowany przez nirvanka34 (2009-12-17 18:51:38)

Temat: Jak dbac o długie, falowane włosy?Nie mam siły do nich;(

Moja wlosy sięgają obecnie do pasa, są falowane, ale nie od samej głowy. Jednak są przesuszone, żadne odżywki nie pomagają. Do tego grzywka(na bok) strasznie sie kreci...a to nieładnie wygląda..ogólnie mam z nimi wielki problem..Nie mam pojęcia jakich kosmetyków używac aby je odbudowac... Byłabym wdzięczna, gdybyscie podawali konkretne nazwy.

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Jak dbac o długie, falowane włosy?Nie mam siły do nich;(

masz piękne włosy, co Ty od niech chcesz?

może Avon, przeciw puszącym się włosom- ładnie wygładza to serum smile
maseczka WAX do włosów zniszczonych i suchych, o tak polecam, mi pomogła, włosy po niej są naprawdę wygładzone i miękkie wink

Doznawać uczuć, kochać, cierpieć, poświęcać się będzie zawsze istotą życia kobiet. 

3

Ja bym sie ogoliła na łyso big_smile:D

A tak poważnie to są preparaty do pięlegnacji takich włosów.

Kurcze ja mam mega proste włosy i marzą mi sie długie i kręcone smile

Nie trać wiary w marzenia, tylko dąż do ich spełnienia !!!
Reklama

4

albo jeszcze Sunsilk krem wygładzający bez spłukiwania (taki fioletowy) tongue

Doznawać uczuć, kochać, cierpieć, poświęcać się będzie zawsze istotą życia kobiet. 

5

mhm...ale taki krem daje efekt prostujący, czy podkresla skręty?

Reklama

6

włosy są gładsze, no bardziej wygładzone i ślicznie pachną; po prostu są ładniejsze, a czy prostsze to zależy jak umyjesz włosy, ja np. jak się położę z wilgotnymi to mam na drugi dzień ładnie pofalowane i wtedy np używam tego kremu tongue

7

nirvanka34 napisał/a:

Moja wlosy sięgają obecnie do pasa, są falowane, ale nie od samej głowy. Jednak są przesuszone, żadne odżywki nie pomagają. Do tego grzywka(na bok) strasznie sie kreci...a to nieładnie wygląda..ogólnie mam z nimi wielki problem..Nie mam pojęcia jakich kosmetyków używac aby je odbudowac... Byłabym wdzięczna, gdybyscie podawali konkretne nazwy.

mam dokladnie tą samą sytuację co Ty.
po myciu (ok co 2 dni) rozczesuje włosy,daję odżywkę i spray nabłyszczający.
fale mam ładne tylko przez 1 dzien a na drugi juz są takie nijakie.

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA WŁOSÓW » Jak dbac o długie, falowane włosy?Nie mam siły do nich;(

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016