Seks z obrzezanym mężczyzną - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Seks z obrzezanym mężczyzną

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

Temat: Seks z obrzezanym mężczyzną

Czy się seks różni z obrzezanym mężczyznem i nie? czy prawda ze seks z obrzezanym mężczyznem bywa przyjemniejszy i dluzszy?

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez piroman1981 (2015-05-30 22:14:48)

Odp: Seks z obrzezanym mężczyzną

Cholera właśnie, jako że na forum z tym problemem  są sami faceci i piszą przede wszystkim od medycznej strony związanej głównie z samym zabiegiem (tego jest aż za dużo), to też chciałem zapytać kobiety które mają, porównanie z partnerem przed i po" - bo niestety najprawdopodobniej będę zmuszony to sobie zrobić i szczerze to trochę się tego obawiam- co taki zabieg zmienia w życiu łóżkowym? Jest masa różnych niepotwierdzonych informacji, ale naukowo nie ma żadnych z tego pola, tylko spekulacje i opinie. Chętnie poczytam jak w praktyce jak płeć piękna odbiera taką zmianę i czy była ona na lepsze?

Faceci ze swoimi obserwacjami po zabiegu też niech piszą jak chcą wink jak to wpływa na "wydajność" i odczucia. (bo podobno je przytępia) - to prawda?

3

Odp: Seks z obrzezanym mężczyzną

chciałabym nie z medycznej strony a od kobiet ktore mieli obrzezanych mezczyzn

4

Odp: Seks z obrzezanym mężczyzną

No a co ja napisałem?

5

Odp: Seks z obrzezanym mężczyzną

W kwestii higieny nie ma różnicy o ile się myje codziennie. Co do seksualnych, penis bez napletka na pewno po jakimś czasie się z lekka uodparnia na bodźce ocierania także dłużej można uprawiać seks. Czy doznania są zmniejszone to nie wiem

6 Ostatnio edytowany przez ZrezygnowanaSky (2015-05-31 00:39:36)

Odp: Seks z obrzezanym mężczyzną

Obrzezanego bardziej  czuC wygodniejszy Oral,obrzezane ogolnie  bardziej  mi  sie podobaja :)

7

Odp: Seks z obrzezanym mężczyzną

Ja mialam partnera ktory był obrzezany, i z wyglądu na pewno ładniejszy, ale trudniejszy w obsłudze ręką hihi.
Pozdrawiam

8

Odp: Seks z obrzezanym mężczyzną

Ja to bym chyba nie mogła...

9

Odp: Seks z obrzezanym mężczyzną

Jestem obrzezany od 4rech lat. Przyczyną obrzezania było usunięcie stulejki.
Czym różni się seks przed obrzezaniem od tego teraz? Penis stał się zdecydowanie mniej czuły na dotyk. Połączenie penisa i prezerwatywy w moim wypadku powoduje niemal całkowite wyłączenie odczuwania przyjemności z pobudzania penisa. Mam wzwód ale niewiele czuję w gumce. Z jednej strony to fajnie, bo mogę się kochać tak długo jak długo chce kobieta, z drugiej, abym miał przyjemność ze stosunku konieczne są pieszczoty bez gumki, więc jeśli seks bez tego zabezpieczenia odpada, to pozostaje ręka lub usta partnerki...

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Seks z obrzezanym mężczyzną

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024