Mężczyzna a przytulanie - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Mężczyzna a przytulanie

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 14 ]

Temat: Mężczyzna a przytulanie

Witam, mam trudność w określeniu intencji znajomego. Złożyłam mu życzenia świąteczne i chciałam podać rękę, żeby nie było tak "sucho", a on wtedy jakby w przypływie emocji przytulił mnie i to było bardzo miłe. Znamy się już jakiś czas i od początku znajomości wydaje mi się, że mu się podobam. Jednak jest bardzo powściągliwy i "chłodny" w swoim zachowaniu na co dzień. Odkąd się poznaliśmy sukcesywnie skraca dystans między nami, zapoznaje się ze mną, zaprzyjaźnia, zbliża, chociaż idzie to powoli. To dość trudny przypadek i 100%-męski. Czy mogło być tak, że on po prostu wykorzystał okazję, żeby się przytulić, czy raczej tylko mnie lubi?
Jak to z nimi jest, facetami? Zawsze wydawało mi się, że mężczyźni nie mają przyjaciółek na każdym kroku i że takiej bliskości oczekują raczej od ukochanych kobiet. Ale patrząc na obecne czasy, może się mylę... Podpowiecie coś?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Mężczyzna a przytulanie

Wiesz, znajomą też przytulić można, szczególnie składając życzenia. Wcale to nie musi oznaczać czegoś poważniejszego..
Zależy czy ten znajomy dalej będzie szukał jakieś bliskości z Tobą. Jeśli tak to masz jasną sytuację wink

3

Odp: Mężczyzna a przytulanie

No właśnie chodzi o to, że od długiego czasu widzę te podchody - praktycznie od początku. Gdyby nie to, że dostrzegam w nim dużo zachowań świadczących o tym, że jest mną zainteresowany, nawet bym się nad tym nie zastanawiała. Ostatnio trochę się zaprzyjaźniliśmy/zbliżyliśmy - czuję to jaki jest serdeczny, ciepły, ale tylko jak jesteśmy sami. Ale tak, wiem, że teraz jest tak, że przytula się koleżanki, przyjaciółki itd.

4

Odp: Mężczyzna a przytulanie

Zawsze możesz go spytać czego on od Ciebie oczekuje wink

5

Odp: Mężczyzna a przytulanie

Przytulenie przy życzeniach kompletnie nic nie znaczy. Nie wyklucza to oczywiście tego, że mu się podobasz, ale nie brałabym tego pod uwagę. smile

6

Odp: Mężczyzna a przytulanie

Problem w tym, że między nami jest taka gra spojrzeń, uśmiechów, coś jak flirt, ale gestów i zachowań. Pracujemy razem, to trochę nam utrudnia tę znajomość. No i to jest typ mężczyzny, który bardziej okazuje gestem i czynem swój szacunek, stosunek do drugiego człowieka niż słowami. Obawiam się, że to pytanie skaże mnie na porażkę. Denerwujemy się w swojej obecności, choć staramy się to ukryć. Tym bardziej nie wiem jak rozumieć ten gest, bo to było w przypływie emocji. Normalnie nie wiem czy by się na to zdobył.

7

Odp: Mężczyzna a przytulanie

Bardziej zastanawiam się nad tym, czy to mogła być kolejna próba skrócenia dystansu między nami, próba zbliżenia się. Bo zbliżamy się do siebie sukcesywnie i to długa droga, ale cały czas z takim podtekstem, jakby kryło się za tym coś więcej. Ale on jest bardzo skryty i ostrożny. Ja mam podobnie.

8

Odp: Mężczyzna a przytulanie

Nie bardzo rozumiem jak samo pytanie moze Cie skazac na porazke. Ty sie chyba raczej obawiasz, ze on nie oczekuje od Ciebie niczego powaznego i jego odpowiedz by Ci to uswiadomila.

9

Odp: Mężczyzna a przytulanie

Powiem tak - jeśli jest coś więcej, a myślę, że jest, bo to czuję (takie rzeczy się wyczuwa zazwyczaj), to takie pytanie raczej zepsuje wszystko, bo to nie ten moment i nie ten etap jeszcze - tak mi się wydaje. A dlaczego uważam że tak jest? Bo wiele razy zachowywał się tak, że po jakimś czasie, odrzucając długo od siebie te myśli, po prostu zrozumiałam, że jest coś na rzeczy. Nie chciałam sobie wmawiać więcej niż jest, ale flirt i spojrzenia mówiące "podobasz mi się", komplementy ukryte między wierszami - to umiem rozpoznać. I wiele innych... Nawet ludzie w pracy twierdzą, że od początku on za mną wodzi wzrokiem i że mu się podobam.
Ale wiem też, że faceci raczej nie okazują każdemu wkoło swojej sympatii w ten sposób. Dlatego zastanawiam się, czy to była kolejna próba "na coś" - na zbliżenie się do siebie. A chciałam znać opinię osób postronnych. Jak to jest z facetami, jak często lubią się przytulać i do kogo? Do swoich dziewczyn? - normalne. Do koleżanek? - no też czasem. Do dziewczyn, które im się podobają i próbują je zdobyć? - nie wiem. Nigdy nie miałam takich sytuacji, bo przytulałam się do nich wtedy, gdy już byli moimi facetami. A do kolegów się nie przytulam, bo to dla mnie dużo znaczy.
Dziękuję za odpowiedzi - być może i Wy macie rację.

10

Odp: Mężczyzna a przytulanie

Ja ci napiszę coś z mojego doświadczenia. Też zawsze byłem chłodny w podejściu do kobiet. W pracy za granicą spodobała mi się dziewczyna. Ale kompletnie nie wiedziałem jak mam sie do niej zbliżyc. Niby były jakieś imprezy od czasu do czasu gdzie była ona i ja ale też jakoś tak myślałem, no dobra, pracujemy tu sezonowo, bardzo mi się podoba ale przezyję to, wrócę do domu i minie. Akurat miała urodziny podaczas tego czasu. Pomyślałem, całkowicie spotanicznie (była 6:30 rano tongue) podejdę złożę życzenia. I tak zrobiłem. I właśnie przytuliłem ją wtedy pierwszy raz. Dwa dni później na kolejnej imprezie postanowiliśmy że będziemy razem. Także różnie to może być.

11

Odp: Mężczyzna a przytulanie

hmm... to zależy od rodzaju przytulenia... ja się ściskam z ludźmi na okrągło i nie trwa taki uścisk dłużej niż 1 sekundę, jeśli przytrzymał cię dłużej, to coś może być na rzeczy wink

12

Odp: Mężczyzna a przytulanie

Zaczne od tego, ze ludzie sa bardzo rozni i nie chce tu rozgraniczac na plcie. Przytulanie lezy w naturze czlowieka, wychowaniu, nawykach. Satak samo "glaszczacy" mezczyzni jak i kobiety.. I tak samo ozieble, czy oschle kobiety, jak i mezczyzni..
Czasem, gdy bardzo kto sie nam podoba, to nadinterpretujemy pewne zachowania..wydaje sie nam, iz zwykle spojrzenie jest Tym Spojrzeniem..i czasem warto zaryzykowac i zapytac wprost. Na szczescie czasy ku temu sprzyjaja i nie bedziesz "wykleta" jesli np. zupelnie naturalnie zapytasz.. moze byc to pol-zartem, pol-serio, czy Ci sie wydaje, czy on Cie troche jednak lubi..
Zobacz,  jak na to zareaguje..a moze powie cos wiecej? A jednoczesnie  dasz mu zielone swiatlo

13

Odp: Mężczyzna a przytulanie

Serdecznosc jet dobra, doszukiwanie się w tym kontekstu już nie.

Posty [ 14 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Mężczyzna a przytulanie

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024