Związek z facetem- bluszczem. Proszę o rady. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Związek z facetem- bluszczem. Proszę o rady.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 18 ]

Temat: Związek z facetem- bluszczem. Proszę o rady.

Właśnie dziś po kilku latach związku, wiem co mnie tak przydusiło...

Mój facet to typowy 'bluszcz'. Mogłabym wymieniać i wymieniać ale podam Wam kilka przykładów.

Na początku związku pełno pytań, nawet o moje intymne kontakty z poprzednimi facetami- dokładnie ile razy, gdzie, co czułam etc. uwierzcie za dużo by wymieniać. Telefon sprawdzany, historia w Internecie, poczta nawet kilka lat wstecz wszystkie wiadomości plus oczywiście do każdej pytania- kto, skąd znam, czy długo pisaliśmy, czy się podoba etc. wszystko dosłownie wszystko.

Dodam, że NIGDY nie dałam mu powodu żeby tak się zachowywał, jak już wspomniałam, tak było od samego początku. Oczywiście plus każda chwila spędzana ze mną, czułości, zero prywatności, wiecie o co chodzi, nie chcę się za bardzo rozpisywać.

Teraz trochę się pokłóciliśmy i ja się po prostu boję, że mój telefon chyba będzie jego, a on będzie go używał jako ja..

Jeszcze dodam. Jak ja nie czytam mu sms-ów albo nie sprawdzam poczty to jest zły i mówi, że mi na nim nie zależy etc. smile

Proszę Was o jakieś rady, czy taki związek ma w ogóle prawo bytu, czy taki ktoś może się zmienić...

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Związek z facetem- bluszczem. Proszę o rady.

To jest bez sensu. Każdy potrzebuje prywatności. Nie polecam sprzeczek, lepiej szczerze porozmawiajcie. Bo albo to utnie, albo jego wścibskość będzie się pogłębiać. Według mnie sprawdzanie cudzej korespondencji w charakterze obowiązku jest po prostu chore. Pogadaj z nim jeśli chcecie Tworzyć udany związek, albo on się zmieni, albo licz na gorsze niestety sad

3

Odp: Związek z facetem- bluszczem. Proszę o rady.

Jezeli po rozmowie nic do niego nie dociera i naleganiu zeby nie byl takim kontrolerem to nie mecz sie z nim, bo nie zaslugujesz na to zeby ktos Tobie odbieral ta przyjemnosc jak zycie prywatne

4

Odp: Związek z facetem- bluszczem. Proszę o rady.

Uciekaj od niego jak najdalej.

5

Odp: Związek z facetem- bluszczem. Proszę o rady.

Trochę mnie ta odpowiedź przeraziła smile

Odp: Związek z facetem- bluszczem. Proszę o rady.
magdalenka2222 napisał/a:

Trochę mnie ta odpowiedź przeraziła smile

Tu nie ma się co przerazac a wystarczy pomyslec. Czy z takim człowiekiem chce spedzic reszte zycia? Przeciez tylko Ty go najlepiesz z wszystkich tu obecnych znasz. Co ja np. widze to ze zostały przekroczone i to "przez milowe kroki" granice Twoje prywatności.

Jeżeli nie chcesz odchodzić i chcesz zobaczyć co będzie to poza odejściem jedym wyjściem jest postawienie szlabanu na 100% informacji o przeszlosci (bo już mu wiele powiedzialas). Jeśli Cie szanuje to się do tego zastosuje. Jeśli się nie zastosuje to Cie nie szanuje i wtedy wiesz co robic. Proste.

7

Odp: Związek z facetem- bluszczem. Proszę o rady.

i Ty mu na te wszystkie pytania odpowiadałaś i pokazywalas wiadomości z własnej woli ? yikes

8

Odp: Związek z facetem- bluszczem. Proszę o rady.

Dlaczego skazujesz siebie na zwiazek z wariatem ? Z jakiego powodu nadal z nim jestes ?

9 Ostatnio edytowany przez magdalenka2222 (2014-12-28 21:03:17)

Odp: Związek z facetem- bluszczem. Proszę o rady.

Pokazywałam wiadomości bo jak już w nie wszedł to nie wypadało wyłączyć, wtedy byłby bardziej dociekliwy.. wcześniej tego nie zauważałam, byłam zaślepiona, dopiero niedawno obudziłam się i uświadomiłam sobie że ja nie mam ani trochę prywatności.

On potrafi zajrzeć mi w historię i jak zobaczy że kogoś podglądałam, a ja mu np. powiem że pokazywałam tego kogoś koleżance to on się jej pyta czy to prawda -_-, naprawdę bardzo wiele jest takich różnych sytuacji.

Wydaje mi się że to jego charakter i ciężko będzie to zmienić, on mi chyba nigdy nie pozwoli na życie prywatne, teraz tym bardziej bo ostatnio podczas swojego grzebania znalazł coś czego nie powinien.

A dlaczego jestem? Bo kocham..

10

Odp: Związek z facetem- bluszczem. Proszę o rady.

Jeśli nigdy nie dałaś mu cienia powodu do bezsensownej zazdrości i tak sie zachowuje od początku związku to uciekaj jak najdalej bo to chore zachowanie..przede wszystkim on ma całkowity brak peewnosci siebie jak sie tak zachowuje...bedziesz miała z nim same problemy w innych dziedzinach życia.

Jeśli jednak dałas mu  kiedykolwiek cień powodów do takiej zazdrości to...może za bardzo przejął się rolą...? Ale wtedy to gdzie indziej jest problem.
pozdrawiam

11

Odp: Związek z facetem- bluszczem. Proszę o rady.

W zyciu codziennym spotykasz mezczyzna czy to w pracy czy na uczelni. Czy Twoj facet jeszcze nie ma z tym problemu ? Przeciez kazdy facet w Twoim otoczeniu jest dla niego potencjalnym rywalem. Moim zdaniem krecisz na siebie bat bedac z tym facetem. Zdrowy zwiazek jest tylko wtedy gdy kazdy z partnerow posiada swoja przestrzen zyciowa. U Ciebie niestety jej nie ma bo zostala juz dawno zagarnieta przez Twojego faceta

12

Odp: Związek z facetem- bluszczem. Proszę o rady.

Na to też się znajdzie przykład. Oczywiście muszę zdawać relacje co robiłam w szkole, o czym i z kim rozmawiałam- dokładnie, kto koło mnie usiadł. Do tej pory było to dla mnie normalne w końcu wytrzymuje z tym już bardzo długo..

13

Odp: Związek z facetem- bluszczem. Proszę o rady.

Z każdym miesiącem, rokiem będzie coraz gorzej skoro przejawia takie patologiczne zachowania. Niedługo będzie wymagał, byś tłumaczyła się z tego co robiłaś w łazience, na zakupach z kim rozmawiałaś czy nie spojrzałaś może za długo na sprzedawcę. Nie miałam takiej sytuacji, jestem osobą, która potrzebuje wolności i nie wytrzymałabym, ale wiele się słyszy o takich sytuacjach, więc można spokojnie się domyślić jak to będzie. To jest chore i sama się zastanów jaki to sens. Ciężko mi uwierzyć, że do tej pory Ci to odpowiadało, że w ogóle nie przejmowałaś się tym. No, ale może faktycznie za bardzo dałaś się urobić. Ważne, że teraz tu do nas piszesz. Twój facet zachowuje się nienormalnie, ma poważny problem ze sobą, , a najpewniej go nie widzi i nie zobaczy. Najlepiej dla Ciebie będzie zerwać z nim wszelkie kontakty, bo naprawdę tutaj nic się nie zmieni, skoro tak się zachowuje. Będziesz ciągle pod ostrzałem podejrzliwości, w klatce, niedługo uzna, że nie możesz wychodzić z domu, będziesz po prostu nieszczęśliwa prędzej czy później.

14

Odp: Związek z facetem- bluszczem. Proszę o rady.

Mam nadzieje ze zakladajac tutaj post mialas nadzieje ze ktos utwierdzi Cie w tym ze zwiazek z Twoim partnerem nie ma sensu. Pytajac dlaczego z nim jestes odpowiedzialas ze go kochasz, ok. Jednak czy warto kochac za wszelka cene i mimo wszystko?kochac kogos kto nam nie ufa ? Moja rada. Powiedz swojemu facetowi ze jego postepowanie jest niedopuszczalne i liczysz na poprawe z jego strony. Z doswiadczenia wiem ze ludzie z takimi problemami sie nie zmieniaja ale coz, jesli kochasz to daj mu szanse na poprawe. Jesli to nic nie da to odejdz od niego. Kiedys poznasz zdrowo podchodzacego do zwiazku faceta i bedziesz przy nim prawdziwie szczesliwa

15

Odp: Związek z facetem- bluszczem. Proszę o rady.
magdalenka2222 napisał/a:

Na to też się znajdzie przykład. Oczywiście muszę zdawać relacje co robiłam w szkole, o czym i z kim rozmawiałam- dokładnie, kto koło mnie usiadł. Do tej pory było to dla mnie normalne w końcu wytrzymuje z tym już bardzo długo..

Z tego co piszesz wynika ze to wszystko akceptujesz i chcesz nadal być z przemocowcem psychicznym. W takim razie czego szukasz na tym forum?

16

Odp: Związek z facetem- bluszczem. Proszę o rady.
maniek_z_maniek napisał/a:
magdalenka2222 napisał/a:

Na to też się znajdzie przykład. Oczywiście muszę zdawać relacje co robiłam w szkole, o czym i z kim rozmawiałam- dokładnie, kto koło mnie usiadł. Do tej pory było to dla mnie normalne w końcu wytrzymuje z tym już bardzo długo..

Z tego co piszesz wynika ze to wszystko akceptujesz i chcesz nadal być z przemocowcem psychicznym. W takim razie czego szukasz na tym forum?

Dokladnie. Wiesz ze Twoj partner ma chore podejscie a mimo to z nim jestes. Czego oczekujesz o forumowiczow po zalozeniu tego tematu ?

17

Odp: Związek z facetem- bluszczem. Proszę o rady.

Chciałam po prostu się dowiedzieć, czy może znacie taką sytuację ze swojego życia, albo moglibyście podpowiedzieć mi coś w tym temacie, bo ja dopiero teraz otworzyłam na to oczy. Ważne że sama zaczęłam dostrzegać że to jest nienormalne i na pewno podejmę ku temu jakieś kroki smile

Posty [ 18 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Związek z facetem- bluszczem. Proszę o rady.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024