ocet jabłkowy - pić zeby schudnąć??? prosze o rady !!! - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2011-01-21 13:54:14

magdulek1987
Słodka Czarodziejka

ocet jabłkowy - pić zeby schudnąć??? prosze o rady !!!

czesc dziewczyny smile
chciałam sie poradzic czy warto pić dwie lyzki na szklanke wody octu jabłkowego na czczo rano??
przeczytałam mnustwo informacjii na ten temat -ale wiadomo zdania sa podzielone.
czy byście Go zaczeły pić??

Dodam , ze zrobiony własnej roboty jest jako forma lecznicza ....
pomaga w wielu doleliwosciach miedzyinnymi w odchudzaniu...

prosze napiszcie wasze zdania na ten temat

dziekuje i pozdrawiam

Najlepszym przyjacielem jest ten, kto nie pytając o powód Twego smutku, potrafi sprawić, że znów wraca radość.

#2 2011-01-22 23:22:52

kamilalodz
Dobry Duszek Forum

Re: ocet jabłkowy - pić zeby schudnąć??? prosze o rady !!!

Ocet jabłkowy najlepszy jest jak masz zatwardzenie. Weź go przed obiadem,a do kolacji jelita są czyste.Oczywiście obiadek zjedz.
Zarezerwuj jednak sobie popołudnie,byś była w domu,bo efekt trwa krótko,ale przychodzi z zaskoczenia.

Jest o dobre,ale tylko w tym przypadku(zatwardzen). Co do odchudzania mizernie,poonieważ niszczy jelita i odwadnia.

#3 2011-01-22 23:24:47

Delta
100% Netkobieta

musialabys wypic hektolitry tego octu zeby dzialal
czyli - bujda na resorach -odpusc sobie ten sposob

dam radę

gotowanie-nieuczesane.blogspot.com

#4 2011-01-22 23:29:43

gothka
100% Netkobieta

Ja piłam i byłam zadowolona z efektów. Schudłam 3 kilo w ciągu 2 tygodni pijąc codziennie po 3 głównych posiłkach łyżkę octu jabłkowego na szklankę wody. Efekt jo-jo nie wystąpił.
Mam zamiar jeszcze kiedyś powtórzyć swoją kurację. Ale z powodu wymienionego przezkamilalodz nie w czasie roku akademickiego, gdzie w domu bywam nieczęsto tongue Pewnie dopiero w wakacje.
Ważne, żeby nigdy nie pić samego octu, tylko zawsze rozcieńczonego z wodą. Co jakiś czas warto robić tygodniowe przerwy w piciu, żeby odciążyć żołądek i jelita.

Jeśli chodzi o kobiety, większość mężczyzn żałuje, że nie urodziło się kotami.

#5 2011-01-23 13:41:08

magdulek1987
Słodka Czarodziejka

Dziekuje wam kochane za rady smile))
juz myslalam ze nikt mi na to nie odpisze ;(
a tu miłe zaskoczenie smile)
Stworzyłam ten watek bo chciałam poznać jak najwiecej opini na ten temat smile
:*

Najlepszym przyjacielem jest ten, kto nie pytając o powód Twego smutku, potrafi sprawić, że znów wraca radość.

#6 2011-03-10 11:48:47

kaszmir
Zaglądam tu coraz częściej

kazdy musi sam sprawdzic jak na niego dziala.

ja pije bo lubie, ale co do schudniecia to 0 efektow ze o jakims tam rozwolnieniu z tego powodu nie wspoinajac nawet. Na mnie to tylko dziala jak rano zaleje sobie ciepla woda otreby i przez caly dzien tak z 4-5 razy zjem po lyzeczce , dwie to na drugi dzien moge zasiasc na tronie ;-)

Ostatnio edytowany przez kaszmir (2011-03-10 11:49:28)

#7 2011-03-10 22:17:07

Kobietka89
Przyjaciółka Forum

musze wypróbowac:)

Michalinka:* - ur. SN 27.08.2012 g.10.16  3350g 55 cm

#8 2011-03-10 22:25:09

etzi
Tajemnicza Lady

a ja się tym sposobem nabawiłam probleów żołądkowych... rozregulowane jelit... szkoda gadać, więce szkody niż pożytku
nie polecam!!

#9 2011-03-10 22:35:11

Bożena
Moderator

Jeśli ktoś ma problemy żołądkowe to nie można przesadzić, bo jabłka fermentują powodując dolegliwości (inne owoce też mogą szkodzić). Oczyszcza na pewno, a kwaśne wyszczupla wiec ocet jabłkowy przy odchudzaniu jest polecany. Nawet widziałam w aptece tabletki na jego bazie.

#10 2011-03-29 11:16:21

mapeciątko
Niewinne początki

piłam ocet jabłkowy; rzeczywiście hamuje apetyt; początkowo nie mogłam znieść smaku i wlewałam go do gorącego kubka barszczyk czerwony-był lekko kwaskowaty, ale w miarę smaczny; teraz kupiłam sobie aromaty (www.wywar.pl) i dodaję je do wody z octem razem z miodem; da się wypić

Ostatnio edytowany przez mapeciątko (2011-03-29 11:18:06)

#11 2011-03-29 11:27:55

Dr.Menel
Net-Facet

ocet nie pomaga w odchudzaniu tylko w stopniowym wyniszczaniu organizmu. obciazana watraba nie przerabia zwiazkow odzywczych wiec malo co wchlania sie do organizmu. organizm potzrebuje paiwa wiec w ostatecznosci zacznie siegac do rezerw (tk. tluszczowa)

ALE jezeli odstawisz po jakims czasie ocet organizm znow zacznie dostawac cukry/tluszcze/ bialka z pozywienia wyszstke  bedzie chcial zagospodarowac - czgo nie spalisz od tego urosniesz (zostanie zmagazynowane na nastepne glodowki)

w miedzy czasie mozna nabawic sie roznych chorob (uklad pokarmowy/uklad krwionosny) nie kazdy- w zaleznosci od organizmu
poprzez obciazanie watrroby istnieje mozliwosc pogorszenia sie stanu skóry i włosow - dla kobiet to wazne

[...] chociażbym chodził ciemną doliną zła się nie ulęknę [...]

#12 2011-03-30 11:57:01

fragma26
Wróżka Bajuszka

Od czasu do czasu piję szklankę wody z łyżeczką octu jabłkowego i miodu , jest nie tylko smaczne ale i zdrowe bo oczyszcza organizm z nagromadzonych toksyn i wcale niczego nie niszczy tylko przyspiesza odtruwanie z toksyn a jak wiadomo toksyny to także tłuszcz nagromadzony w fałdach , więc można powiedzieć,  że pomaga w chudnięciu ale powoli . Nie piję go za dużo ale na mnie działa odchudzająco.
Najlepiej pić godzinę przed posiłkiem nawet do trzech razy na dzień ale w małych ilościach i tak jak wyżej napisałam z miodem i wodą .

Idz za głosem serca i nie obracaj się za siebie bo inni mogą to wykorzystać ...Kocham taniec , on jest zwierciadłem mojej duszy!!!!

Stopka forum