Ex wciąż go o coś prosi a jemu jest jej żal - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » Ex wciąż go o coś prosi a jemu jest jej żal

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 12 ]

1 Ostatnio edytowany przez plema (2009-10-27 23:29:38)

Temat: Ex wciąż go o coś prosi a jemu jest jej żal

Mój chłopak mówi że zależy mu tylko na mnie i chce byc tylko ze mną. Mimo wszytsko bardzo denerwuje mnie że wciąż dzowni do niego jego była z którą był 6 lat i 4 lata mieszkali razem. nie jest z nia półtora roku, a ze mna jest 8 miesięcy. widujemy się na weekendy bo mieszkamy w innych miastach, więc jest trochę ciężko. Jego ex do niego dzowni z jakimiś problemami osobistymi. To żeby pogadać bo np ma problem z chłopakiem z którym sie spotyka , albo że noge złamała a mieszka w wielkim mieście więc szofera pewnie nie jednego by znalazła jednak pierwsze co dzowni do niego ;/ a teraz dzownila bo jej niepelnosprawna umyslowo siostra jest w spzitalu i ponoc ciagle sie o mojego chlopaka pyta i prosila by ja odwiedzil ... i robi sie to dla mnei co raz bardziej uciazliwe ;/ on nie widzi w tym nic zlego i mowi ze jak moze to jej pomoze i ze mu jej zal. zapytalam sie go dlaczego mu jej zal. to powiedzial ze nie umie tego wytlumaczyc hmm co o tym myslicie?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Ex wciąż go o coś prosi a jemu jest jej żal

plema, to nie takie proste z resztą dobrze o tym wiesz..
Oni nigdy od siebie od tak się nieodseparują, kiedyś coś ich łaczyło i to nie tylko miłość ale i przyjaźń zapewne. Pewnie jego ex miała tylko w nim oparcie i stąd te ciągłe prośby.
Może postaraj się i Ty jej w czymś pomóc jak to mówią przyjaciół mniej blisko a wrogów jeszcze bliżej....?

3

Odp: Ex wciąż go o coś prosi a jemu jest jej żal

no wlasnie to nie takie proste... powiedzmy ze za bardzo mnie irytuje zeby miec ja blizej niz przyjaciela.
moze i miala w nim oparcie ale jest dorosla i dobrze wie ze ma kogos wiec niech pozwoli mu rozwijac zwiazek a nie wciagac go w swoije problemy osobiste. poza tym moj chlopak twierdzi ze to nie jest przyjaciolka tylko znajoma czyli ze tak powiem "najnizsza forma znajomosci" jedna pomaga w taki sprawach w  jakich wiekszosc zwrocila by sie do rodziny lub bardzo bliskich przyjaciol a to juz mnei irytuje

4

Odp: Ex wciąż go o coś prosi a jemu jest jej żal

jak by tak zupełnie nic dla niego znaczyła to by nie był na jej każde zawołanie, albo oszukuje Ciebie albo sam siebie.
tak myślałam ze nie będziesz chciała miec z nią jakich kolwiek kontaktów ( z resztą która by chciała..)
to może zagraj jej taktyką? ale to tez w sumie nic nie da...robienie awantury też nie wypali bo zapewne obróciło by się to przeciwko Tobie...ciężka sprawa..tak źle i tak nie dobrze...a próbowałaś wyjaśnić sobie to z nim? powiedziałaś że jest Ci przykro?

5

Odp: Ex wciąż go o coś prosi a jemu jest jej żal

tak mowilam mu ze mnie to boli ze ona dzowni z kazdym problemem itp. powiedzial ze nic dla niego nie znaczy ale znaja sie bardzo dlugo i jest jego znajoma i zawsze pomaga znajomym jak tylk moze i ze jest mu jej zal

6

Odp: Ex wciąż go o coś prosi a jemu jest jej żal

Jakby kazdy chcial wszystkim znajomym pomagac, to nie starczyloby czasu...
Twoj chlopak musi uciac te znajomosc, jednym, krotkim cieciem, bo to sie nigdy nie skonczy.
Jak wezmiecie slub i przyjda dzieci na swiat,to tez bedzie jej pomagal Waszym kosztem?
Postaw sprawe jasno.

7

Odp: Ex wciąż go o coś prosi a jemu jest jej żal

jak kaze mu wybierac to sie wkurzy . znam go troche i nie lubi jak mu sie stawia ultimatum.

8

Odp: Ex wciąż go o coś prosi a jemu jest jej żal

To sprobuj "pomagac" wspolnie z nim. Jak ona zadzwoni i prosi o przyjazd, jedz z nim.

9

Odp: Ex wciąż go o coś prosi a jemu jest jej żal

6 lat to kupa czasu w tym 4 lata wspólnego mieszkania. Myślę, że on coś do niej ma jeszcze. Bo przecież po 6 latach nie łatwo zapomnieć. Porozmawiajcie szczerze, powiedz co Cię boli.

Nie umie wytłumaczyć... ? Bo miłości się nie da wytłumaczyć.

10

Odp: Ex wciąż go o coś prosi a jemu jest jej żal

Sluchaj ja bym postawiła sprawę w ten sposób, że powiedziałabym mu że nie życzę sobie aby kontaktował się ze swoją była, ponieważ będąc z Tobą zaczął nowy etap życia i tamten powinien zakończyć. Powinien jej powiedzieć że będzie lepiej dla Was wszystkich jak nie będą utrzymywali kontaktu, natomiast jeżeli będzie miała naprawdę ważną sprawę to niech jej pomoże ale z Tobą- Chce ją gdzieś zawieść niech weźmie i Ciebie, zarówno on jak i była powinni znać obecną hierachię związku.
Albo pogadaj z nią i powiedz jej szczerze żeby dała Wam święty spokój.
jeżeli mój chłopak byłby na każde zawołanie dla swojej ex- nie byłby ze mną!!

11

Odp: Ex wciąż go o coś prosi a jemu jest jej żal

Skoro jest taki dobry i opiekunczy,to niech spier** do niej!!!

Byl z nia dlugo,bo 6 lat to szmat czasu,ok,ale teraz jest z TOBA!!!
Skoro wciaz jest na jej kazde skinienie,to moze on jeszcze cos do niej czuje?
Bo jezeli tak,to on popelnil blad,wiazac sie z Toba,skoro nie zamknal
starych spraw,starego zwiazku za soba.
JEzeli Cie kocha i naprawde mu zalezy,to nie bedzie sie z nia kontaktowal.

Posty [ 12 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » Ex wciąż go o coś prosi a jemu jest jej żal

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024