Jak inteligentnie zapytać dziewczynę czy ma chłopaka? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Jak inteligentnie zapytać dziewczynę czy ma chłopaka?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 31 ]

1

Temat: Jak inteligentnie zapytać dziewczynę czy ma chłopaka?

Hej! Jestem facetem i pisałem tu jakiś czas tematu. Pomogłyście mi, więc i teraz też mam nadzieję, że mi pomożecie. Chodzi o dziewczynę, która jest w mojej grupie na wf. Chciałbym inteligentnie zapytać ją czy ma chłopaka, bo nic o niej nie wiem, a nie ukrywam, że chciałbym to zmienić smile

Pomoże ktoś? smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Jak inteligentnie zapytać dziewczynę czy ma chłopaka?

Zapytaj czy wieczory spędza ze swoim chłopakiem i Ci odpowie

3

Odp: Jak inteligentnie zapytać dziewczynę czy ma chłopaka?

Pogadaj z nią dłużej niż 10 minut, sprzedaj jakiś tandetny komplement.Jak ma to Ci sama powie ''profilaktycznie''.
A jak nie powie, to nawet jak ma, oznacza, że rozważa wymianę...

4

Odp: Jak inteligentnie zapytać dziewczynę czy ma chłopaka?
nigx napisał/a:

Hej! Jestem facetem i pisałem tu jakiś czas tematu. Pomogłyście mi, więc i teraz też mam nadzieję, że mi pomożecie. Chodzi o dziewczynę, która jest w mojej grupie na wf. Chciałbym inteligentnie zapytać ją czy ma chłopaka, bo nic o niej nie wiem, a nie ukrywam, że chciałbym to zmienić smile

Pomoże ktoś? smile

Zapytaj ja wprost i juz.Niektore dziewczyny nie lubia gadek typu"czy taka dziewczyna jak ty moze byc samotna?".Ja bym pogonila np takiego adoratora.pzdr.

5

Odp: Jak inteligentnie zapytać dziewczynę czy ma chłopaka?
iLoveMyLambs napisał/a:

Zapytaj czy wieczory spędza ze swoim chłopakiem i Ci odpowie

Myślałem, żeby zapytać coś w tym stylu, np. chciałbym cię zaprosić na kawe/herbate, ale nie wiem co twój chłopak na to wink

6

Odp: Jak inteligentnie zapytać dziewczynę czy ma chłopaka?
nigx napisał/a:
iLoveMyLambs napisał/a:

Zapytaj czy wieczory spędza ze swoim chłopakiem i Ci odpowie

Myślałem, żeby zapytać coś w tym stylu, np. chciałbym cię zaprosić na kawe/herbate, ale nie wiem co twój chłopak na to wink

Siermiężne jak ruski czołg

7 Ostatnio edytowany przez pan psycho-x (2014-11-24 18:58:35)

Odp: Jak inteligentnie zapytać dziewczynę czy ma chłopaka?
pitagoras napisał/a:

Pogadaj z nią dłużej niż 10 minut, sprzedaj jakiś tandetny komplement.Jak ma to Ci sama powie ''profilaktycznie''.
A jak nie powie, to nawet jak ma, oznacza, że rozważa wymianę...

WTF? Laski, które chodzą na WF raczej są młode, głupie i niedowartościowane. 50/50 ze nie będąc zainteresowaną nie powie tego wprost, będzie się nim bawić i pompować sobie ego a wszystko opowie kumpelom po geografii na długiej przerwie.

Jesli jestescie studentami to bez owijania spytaj czy pojdzie z Tobą na jakąs imprezę, domówkę czy inna akcję niekoniecznie w rolach sam na sam.

8

Odp: Jak inteligentnie zapytać dziewczynę czy ma chłopaka?

Zapomniałem dodać, że jestem na studiach smile

9

Odp: Jak inteligentnie zapytać dziewczynę czy ma chłopaka?
nigx napisał/a:

Zapomniałem dodać, że jestem na studiach smile

To juz jestes duzy chlopiec i tym bardziej powinienes umiejetnie zagadac kolezanke.Trzymam za Ciebie kciuki.Pzdr.

10

Odp: Jak inteligentnie zapytać dziewczynę czy ma chłopaka?
pitagoras napisał/a:

Pogadaj z nią dłużej niż 10 minut, sprzedaj jakiś tandetny komplement.

Metoda rzeczywiście dobra wink
Jeżeli dziewczyna jest na poziomie, to po tandetnym komplemencie będziesz ją miał Autorze z głowy.

11

Odp: Jak inteligentnie zapytać dziewczynę czy ma chłopaka?
luc napisał/a:
pitagoras napisał/a:

Pogadaj z nią dłużej niż 10 minut, sprzedaj jakiś tandetny komplement.

Metoda rzeczywiście dobra wink
Jeżeli dziewczyna jest na poziomie, to po tandetnym komplemencie będziesz ją miał Autorze z głowy.

Przecież napisano wyżej, że jak chodzi na WF to musi być głupia i niedowartościowana!
Buahahaha
Nie mówię o komplemencie w stylu ''ale masz ładnie stanik wyprasowany'', tylko jakiś standardowy banał, który sygnalizuje zainteresowanie po prostu.

12

Odp: Jak inteligentnie zapytać dziewczynę czy ma chłopaka?
pitagoras napisał/a:

Przecież napisano wyżej, że jak chodzi na WF to musi być głupia i niedowartościowana!
Buahahaha

Wf jest chyba na studiach nadal obowiązkowy wink

pitagoras napisał/a:

Nie mówię o komplemencie w stylu ''ale masz ładnie stanik wyprasowany'', tylko jakiś standardowy banał, który sygnalizuje zainteresowanie po prostu.

Na jedno wychodzi.
Oczywiście widać zainteresowanie, ale osoba (mówiąca banał czy inny tani komplement) interesująca nie jest wink

13

Odp: Jak inteligentnie zapytać dziewczynę czy ma chłopaka?
pan psycho-x napisał/a:
pitagoras napisał/a:

Pogadaj z nią dłużej niż 10 minut, sprzedaj jakiś tandetny komplement.Jak ma to Ci sama powie ''profilaktycznie''.
A jak nie powie, to nawet jak ma, oznacza, że rozważa wymianę...

WTF? Laski, które chodzą na WF raczej są młode, głupie i niedowartościowane. 50/50 ze nie będąc zainteresowaną nie powie tego wprost, będzie się nim bawić i pompować sobie ego a wszystko opowie kumpelom po geografii na długiej przerwie.

Jesli jestescie studentami to bez owijania spytaj czy pojdzie z Tobą na jakąs imprezę, domówkę czy inna akcję niekoniecznie w rolach sam na sam.

WF na studiach jest obowiązkowy. Nie widzę związku między chodzeniem na WF, a poziomem inteligencji i samooceną. Prędzej pokusiłabym się o stwierdzenie przeciwne.

14

Odp: Jak inteligentnie zapytać dziewczynę czy ma chłopaka?

Owszem jest obowiązkowy. Figurę ma świetną, na boisku zachowuje się bardzo mądrze. Gra profesjonalnie, więc gdyby była mało inteligenta, poszłaby na zwolnienie lekarskie tongue

15

Odp: Jak inteligentnie zapytać dziewczynę czy ma chłopaka?

Czyli ludzie nie chodzący na wf są głupi tongue?

16

Odp: Jak inteligentnie zapytać dziewczynę czy ma chłopaka?

Wszyscy są głupi najwyraźniej.

17

Odp: Jak inteligentnie zapytać dziewczynę czy ma chłopaka?
nigx napisał/a:
iLoveMyLambs napisał/a:

Zapytaj czy wieczory spędza ze swoim chłopakiem i Ci odpowie

Myślałem, żeby zapytać coś w tym stylu, np. chciałbym cię zaprosić na kawe/herbate, ale nie wiem co twój chłopak na to wink

Jak się przejmujesz innymi facetami, to jesteś ciapa. To się dziewczynom nie podoba, bo chcą mieć konkretnego faceta, a nie kogoś kto się płaszczy. Po pierwsze musisz z nią rozmawiać. Dopiero potem zaprosić na bycie sam-na-sam -- spacer, kawa, czy taplanie się w kałuży.

18

Odp: Jak inteligentnie zapytać dziewczynę czy ma chłopaka?
Gary napisał/a:

Jak się przejmujesz innymi facetami, to jesteś ciapa.

Nie to, że się przejmuje, ale jeśli ma chłopaka to wolałbym sobie darować spotkania smile

19

Odp: Jak inteligentnie zapytać dziewczynę czy ma chłopaka?

Zacznij z nią gadać o czymkolwiek.Jak ma chłopaka to sama powie...
To u studentki tak samo naturalne, jak u czterdziechy gadanie o dziecku niezależnie od kontekstu, a u sześćdziesiątki o wnukach...

20

Odp: Jak inteligentnie zapytać dziewczynę czy ma chłopaka?

@pitagoras: W sumie masz rację. To nie gimnazjum i człowiek już inaczej myśli.

Postaram się coś podziałać smile Dzięki!

21

Odp: Jak inteligentnie zapytać dziewczynę czy ma chłopaka?

Myślałem, że chodzi o laskę z gimnazjum, ewentualnie liceum. Nie chodziło mi o samo uczestnictwo w zajęciach, a o przedział wiekowy ludzi, ktorzy mają w ogole zajęcia wf´u.

Wysportowane laski są super. smile

22

Odp: Jak inteligentnie zapytać dziewczynę czy ma chłopaka?
pan psycho-x napisał/a:

Wysportowane laski są super. smile

Jakże bliska mi ta teoria smile

23

Odp: Jak inteligentnie zapytać dziewczynę czy ma chłopaka?

A przepraszam bardzo, czemu ktoś uważa, że dziewczyny z gimnazjum mają pusto w głowie?
Trochę to takie krzywdzące stwierdzenie...
Autorze nie pytaj się jej od razu czy ma chłopaka, bo wyjdziesz na starcie z przegranej pozycji. Takie pytanie od razu dziewczynie mówi jedno: "podobam mu się i do mnie zarywa, więc teraz ja się muszę zastanowić czy dać mu szansę, czy jednak nie..."
Jak będzie chciała to sama Ci powie czy ma kogoś czy nie. A długo ją znasz?

24

Odp: Jak inteligentnie zapytać dziewczynę czy ma chłopaka?

Znam ją bardzo krótko, a tylko 2 razy wymieniliśmy po kilka słów.

25

Odp: Jak inteligentnie zapytać dziewczynę czy ma chłopaka?

To zaproś ją gdzieś, a nie się czaisz jak niemiec w okopie smile

26

Odp: Jak inteligentnie zapytać dziewczynę czy ma chłopaka?

Trochę się zastanawiam czy to nie za wcześnie, bo nie znamy się w ogóle i raptem 2 razy zamieniliśmy kilka słów.

27

Odp: Jak inteligentnie zapytać dziewczynę czy ma chłopaka?

Też myślę, że za wcześnie. Tym bardziej jeśli nie jesteś osobą mocno pewną siebie. Jeśli potrafisz dziewczynę zaprosić w taki sposób, aby Ci nie odmówiła to fajnie, ale mało jest takich facetów i może takie zaproszenie niekorzystnie wyjść dla Ciebie.

28

Odp: Jak inteligentnie zapytać dziewczynę czy ma chłopaka?
Myszeczka23 napisał/a:

Też myślę, że za wcześnie. Tym bardziej jeśli nie jesteś osobą mocno pewną siebie. Jeśli potrafisz dziewczynę zaprosić w taki sposób, aby Ci nie odmówiła to fajnie, ale mało jest takich facetów i może takie zaproszenie niekorzystnie wyjść dla Ciebie.

Tutaj właśnie kwestia jest taka, że właśnie jestem pewny siebie. Jeśli chodzi o kontakty biznesowe, urzędowe czy zwykłe sprawy na uczelni, to nie mam najmniejszego problemu z załatwieniem żadnej z nich, bez względu na to czy jest to proboszcz, prezydent miasta czy nieznajoma koleżanka z uczelni.

Sprawy się natomiast komplikują, gdy chodzi o dziewczynę, którą jestem zainteresowany. Staram się z tym walczyć i się odzywać sensownie, jednak czasami jest ciężko. Usta stają się suche, ogólnie masakra smile

29

Odp: Jak inteligentnie zapytać dziewczynę czy ma chłopaka?

No to właśnie o to mi chodzi. Więc na razie jej nigdzie nie zapraszaj, tylko sprawiaj by Cię polubiła. I ja się nie zgadzam ze stwierdzeniem, że potem wpada się w "friendzone"... Ale pewnie wiele osób tak Ci napisze i Ci to odradzi.

30

Odp: Jak inteligentnie zapytać dziewczynę czy ma chłopaka?
Myszeczka23 napisał/a:

I ja się nie zgadzam ze stwierdzeniem, że potem wpada się w "friendzone"...

Ja również się z tym nie zgadzam. W mojej opinie we friendzone wpadają osoby, które ze sobą zbyt często przebywają. Wtedy zaczynają sobie o wszystkim opowiadać, bo co dzień o czymś trzeba mówić. Jeśli natomiast są to spotkania 2 razy na tydzień z osobą, której do tej pory nie znaliśmy wpaść do tej strefy jest chyba trudno. Chyba, że faktycznie tylko tego obie osoby oczekują.

Posty [ 31 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Jak inteligentnie zapytać dziewczynę czy ma chłopaka?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024