czy komuś z waszych bliskich wyśniła się wasza ciąża? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » czy komuś z waszych bliskich wyśniła się wasza ciąża?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: czy komuś z waszych bliskich wyśniła się wasza ciąża?

Hej wam . Jestem ciekawa czy komuś z waszych bliskich przyśniło się że jesteście w ciąży i czy to sie sprawdziło? Pytam ponieważ dziś przysniło  sie mojemu chłopakowi że moj tato mówi że jestem w ciąży, poźniej do chlopaka zadzwonił brat i tej samej nocy przysniło sie bratu chłopaka ze widział mnie z brzuchem . jak myslicie moze cos w tym byc ? jest to jakiś znak czy zbieg okoliczności?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: czy komuś z waszych bliskich wyśniła się wasza ciąża?

Wiesz, sny to jest projekcja podświadomości i nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Nie ma czegoś takiego, jak "wyśnić się". Mi się śniło niezliczoną ilość razy, że byłam w ciąży albo miałam dziecko, ale jakoś nadal nie zaszłam big_smile. Jeśli masz jakieś wątpliwości to zrób test, jeśli nie chcesz dziecka to się zabezpieczaj, a nie ufaj snom.

3

Odp: czy komuś z waszych bliskich wyśniła się wasza ciąża?

Hehe big_smile mi Kazdy z sasiadow mowil ze bede w ciazy bo ,,bocian latal nad domem''.Tydzien pozniej zrobilam test bo okres sie spoznial i prosze smile

4

Odp: czy komuś z waszych bliskich wyśniła się wasza ciąża?
Emilia napisał/a:

Wiesz, sny to jest projekcja podświadomości i nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Nie ma czegoś takiego, jak "wyśnić się". Mi się śniło niezliczoną ilość razy, że byłam w ciąży albo miałam dziecko, ale jakoś nadal nie zaszłam big_smile. Jeśli masz jakieś wątpliwości to zrób test, jeśli nie chcesz dziecka to się zabezpieczaj, a nie ufaj snom.

Zdaje sobie z tego sprawe i nie biore snow na powaznie tymbardziej ze i mi sie kilka razy sniło ze jestem w ciaży. Zastanowił mnie aby fakt ze to akurat snilo sie dwom osobom w ta sama noc ze jestem w ciazy .. Moze to jakis znak a moze tylko sny smile okaze sie jak zrobie test , obecnie wyczekuje na okres wiec robic teraz nie ma sensu . Wierze jednak ze cos w tym jest i ze to sie sprawdzi ..
Wiem ze takie przypadki sie zdarzaja smile

5 Ostatnio edytowany przez cisowianka (2014-11-14 17:00:58)

Odp: czy komuś z waszych bliskich wyśniła się wasza ciąża?

Mi sie wiele razy śniło ze siostra jest w ciąży, ale byc moze dlatego poniewaz straciła swoje dzieciątka a ja podświadomie i swiadomie chce by zaszła i urodziła szczęśliwie.

Mi sie nigdy nie snila moja ciąża, ani nikomu z moich najbliższych.

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » czy komuś z waszych bliskich wyśniła się wasza ciąża?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024