Jak nie być natrętnym - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Jak nie być natrętnym

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

1

Temat: Jak nie być natrętnym

Drogie Panie,
chciałbym poprosić o kobiecy punkt widzenia.

Wszystko zaczęło się 10 lat temu kiedy spotkałem swoją pierwszą miłość. Wszystko było wspaniale przez pół roku do czasu, aż nie zaczęliśmy się od siebie oddalać. Podjąłem wtedy bardzo złą decyzję rozstając się z nią i urywając kontakt.

Miesiąc temu odezwała się do mnie i po dwóch dniach spotklalismy się przy kawie. Później były jeszcze dwa spotkania, które już tak łatwo nie udało się umówić - zasłaniała się brakiem czasu. Na wszystkich spotkaniach było bardzo miło i dobrze się dogadywaliśmy.

Po ostatnim spotkaniu w końcu udało mi się z nią porozmawiać o naszej relacji i powiedziała, że nie jest gotowa na kolejny związek i chce jeszcze odpocząć po tym w którym była kilka miesięcy wcześniej. Przy czym ona nadal podtrzymuję, że chętnie się spotka ale nie wie kiedy i na spokojnie chce to ustalić.

Zaproponowałem jej, żeby się widywać i po prostu spędzać razem czas trzymając dystans niestety tego ona nie chce - podejrzwam, że również część uczyć w niej odżyła.

Chciałbym się zapytać w jaki sposób zachować równowagę, aby nie być natrętnym, a jednocześnie nie na tyle obojętnym by stracić kontakt? Do jakiego stopnia ograniczyć rozmowy telefoniczne, smsy itp.?

2 Ostatnio edytowany przez mrbart (2014-10-28 17:56:00)

Odp: Jak nie być natrętnym
hypy napisał/a:

powiedziała, że nie jest gotowa na kolejny związek i chce jeszcze odpocząć po tym w którym była kilka miesięcy wcześniej

Panią nie jestem, ale taki tekst czytać należy mniej dosłownie - "nie chcę związku z tobą". Ja bym zaczął rozglądać się za innymi dziewczynami, które nie będą miały takich dylematów jak obecna. Zaproponuj coś za tydzień, nie będzie chciała to zostaw jej otwartą furtkę z informacją, że niech odezwie się gdy będzie chciała i tyle. A potem zrób to co napisałem w zdaniu nr 2.

3 Ostatnio edytowany przez hypy (2014-10-29 09:21:10)

Odp: Jak nie być natrętnym

Dzięki za radę myślę, że właściwa.

Już rozglądałem się za innymi aby przestać o niej myśleć i napisałem jej, że źle osądziłem jej zamiary co do spotkań i w takim razie pozostane znajomym i będę się od czasu do czasu odzywał. Jej reakcja była natychmiastowa, odrazu zaczeła dzwonić i tłumaczyła się dlaczego nie miała czasu. Wtedy też 3 raz się z nią spotkałem.

Wychodzi na to, że nie jest gotowa na związek ale też nie chce mnie stracić.

Rzeczywiście trochę czasu jej dam i ograniczę kontakt. A potem zaproponuję spotkanie. Jeśli odmówi to zacznę spotykać się z innymi.

4

Odp: Jak nie być natrętnym

Tak dać trochę czasu, ale być w sytałym kontakcie, żeby wiedziała że jesteś blisko

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Jak nie być natrętnym

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024