Rodzice go nie akceptują - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » Rodzice go nie akceptują

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

Temat: Rodzice go nie akceptują

z błahego jak dla mnie powodu - nie ma stałej pracy... jakiś rok temu jak się poznaliśmy i zaczęliśmy być razem pracował na czarno ok. 3 razy w tygodniu. Wiadomo jak to jest w Polsce - z praca ciężko, wszędzie chcą doświadczenia lub wyższe wykształcenie którego on nie posiada. Szukał wielokrotnie czegoś na stale lub chociażby na zlecenie ale bezskutecznie mimo to ze mieszka w mieście. Moi bracia cioteczni wkręcili go do pracy w Holandii przy ścinaniu ogórków - był tam od 28 marca do 11 lipca, widzieliśmy się w tym czasie tylko raz w Wielka Sobotę gdzie przyjechał na dwa dni do Polski na święta i musiał wracać z powrotem... tęskniłam jak cholera na co co odpowiadał mój tata? "A niech jedzie, skoro w Polsce mu się nie chciało pracować..."... Jednak potem przez 3 miesiące mimo tęsknoty za ukochanym miałam chociaż spokój z narzekaniami rodziców.
Chłopak wrócił do Polski 11 lipca. W pracy była wycinka więc wszyscy mieli wolne. Chciał jednak zostać w Polsce dłużej, mieliśmy plany na wakacje i "odbicie" sobie czasu spędzonego oddzielnie, byliśmy w górach itp. Teraz mamy prawie październik, on nadal czeka na cynk z agencji pracy ze poszukują i ze ma jechać, dosłownie może być to dziś lub za miesiąc, nigdy nie wiadomo... oczywiście ma jeszcze sporo pieniędzy z pracy tam, nie szuka tu pracy bo z dnia na dzień mogą zadzwonić by wracał do Holandii a z drugiej strony wiadomo jakie z Polsce są zarobki i za niecały rok gdy skończę studia zamierzamy wyjechać na parę lat, żeby zarobić na ślub i jakiś mały domek i wrócić. Tylko ze takie coś że siedzi w domu trwa już miesiąc bo miał wyjeżdżać na początku września. Mnie to nie przeszkadza - i tak kasę jeszcze ma wiec głodem nie przymiera a przynajmniej się widujemy i nie tęsknimy... Ale przez ten miesiąc mam w domu piekło... Już nie to, ze rodzice ciągle pytają kiedy jedzie itp., ale to ze cały czas mi trują ze będę kiedyś musiała na niego pracować, ze całe życie będzie bieda itp mnie dobija... przez to tata powiedział o nim (oczywiście nie przy nim) "nierób" i zabronił mi jeździć do niego i jemu przyjeżdżać do nas...
mam 24 lata... Pracuję co wakacje więc nie dostaje od rodziców na własne wydatki ani na spotkania z chłopakiem (co dla mnie w moim wieku jest logiczne by od nich na to nie brać) czy takie zakazy są normalne? co mam zrobić żeby wreszcie zmienili swoje postępowanie? wg mnie jeśli ja nie wtrącam się do pieniędzy mojego chłopaka to oni tym bardziej nie powinni... Tłumaczą to tym, że chcą żebym miała lepiej niż maja oni... ale kiedy wcześniej miałam chłopaka bogatego, z samochodem i mieszkaniem a który zdradził mnie na moich własnych oczach to jakoś nie mówili nic...
Co o tym sądzicie? Pomóżcie mi jakoś udobruchać rodziców...

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Rodzice go nie akceptują

Ja jako ojciec mam - byc moze - specyficzne podejscie. Jednak jest wiele rzeczy ktorychcTy cnie czujesz' a rodzic widzi to intuicyjnie. Nie zakladasz wariantow jakie moga sie zdarzyc. Rodzice-wprost przeciwnie.

3

Odp: Rodzice go nie akceptują

ja czuje milosc do swojego chlopaka, a on do mnie... na wiosne chcielismy sie zareczyc choc teraz wiem ze poki studiuje a co za tym idzie - poki mieszkam z nimi jesto to niemozliwe bo ojciec wygoni mnie z domu... zreszta poki chlopak nie ma jeszcze samochodu to wgl sie nie zgodzą...

4

Odp: Rodzice go nie akceptują

Przerabiałam to... Miałam faceta 10 lat starszego, wielka miłość, namiętności, itd. Jak go zapoznałam z rodzicami, już czułam, że jest źle. Mama nie była zachwycona, tata otwarcie powiedział, że nie chce tego typa widzieć w jego domu. Były zaręczyny, walka z rodzicami, narastający konflikt.
Wiesz co Ci powiem z perspektywy czasu? Mieli rację. Typ okazał się toksyczny i to bardzo, my, zaślepione uczuciem tego nie widzimy ale rodzice tak. Jak to moja teściowa kochana mówi "czuję pod skórą, że to nie jest odpowiedni człowiek". Moi rodzice tak czuli - mieli rację, moi teściowie tak czuli - mieli rację, przykładów mogę podać znacznie więcej ale chyba nie ma takiej potrzeby.
Nie wiem co to jest, przeczucie, szósty zmysł, niewidzialna nić rodzic - dziecko? Jak zwał, tak zwał ale wbrew pozorom rodzice często mają w tych kwestiach rację <nie mówię, że w 100%>.

5

Odp: Rodzice go nie akceptują

u mnie jest tak, że moja mama go lubi ale tata nie... rodzice mojego chłopaka oboje mnie bardzo lubią smile tylko mój tata ma coś przeciw non stop, prawie do każdego z moich chłopaków... może on po prostu jest zazdrosny że lada moment najmłodsza córeczka mu wyfrunie z domu?

Odp: Rodzice go nie akceptują

To jest dom Twoich rodziców. Musicie znaleźć własne lokum. Mnie też by się nie podobało mieszkanie córki z obcym facetem w moim domu. Tak myslą rodzice.

7

Odp: Rodzice go nie akceptują

nie mówię, że ma u nas mieszkać, bo tego nawet nie chcę. ale nocował jedną noc raz na 2 tygodnie. wiec to chyba nie jest tak dużo? poza tym mam swój pokój... już nawet wgl nie chodzi o to, żeby nocował, ale żeby chociaż za dnia mógł nas odwiedzić a konkretnie mnie - tak od rana do wieczora... no ale tata mi powiedział, że jak mój chłopak się u nas pojawi to mu wgl nie poda ręki itp....
jeśli chodzi o swoje własne lokum to narazie jest to niemożliwe ze względów finansowych

8

Odp: Rodzice go nie akceptują

No cóż... masz rodziców materialistów.
Co innego gdyby jakiś pijak, narkoman, złodziej i jeszcze kobieciarz
Ale jak wszystko OK, tylko ma problemy z pracą to nie rozumiem tych twoich rodziców.
Niestety miliony ludzi w Polsce szuka pracy, ważne jaki człowiek a nie ile ma pieniędzy.

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » Rodzice go nie akceptują

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024