czy przyczyną może być zbyt krótki penis chłopaka? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » czy przyczyną może być zbyt krótki penis chłopaka?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 13 ]

1 Ostatnio edytowany przez aganowak (2014-08-26 18:23:19)

Temat: czy przyczyną może być zbyt krótki penis chłopaka?

Witam. Moje pytanie może być uznane za infantylne ale cóż potrzebne subiektywnej oceny. Mam 21lat mój chłopak 23. Jesteśmy ze sobą ponad rok ale dopiero teraz zaczęliśmy uprawiać seks. To jest mój pierwszy chłopak i nigdy nie uprawiałam seksu, tak samo chłopak był prawiczkiem. Nie mam doświadczenia w seksie. "Problem" jest taki że jego penis ma 14cm... Dla mnie nie robi to żadnej różnicy, kocham go. Jednak ten seks nie sprawia mi żadnej przyjemności, wręcz to boli. Próbuje wciskać mi go na siłę. Bardzo lubie natomiast kiedy wkłada mi palca.
czy to ma związek z tym że oboje jeszcze musimy poczekać z seksem, czy przyczyną może być jego zbyt krótki penis? kocham go bardzo i nie jestem w stanie odejść i zrobić mu takiego świństwa tylko z powodu że ma mniej cm. Może ktoś z Was miał podobny problem?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: czy przyczyną może być zbyt krótki penis chłopaka?

Przyczyną jest zapewne brak odpowiedniego przygotowania Ciebie. Chłopaka stosuje jakiekolwiek pieszczoty, zanim przechodzi do penetracji? Może przyczyną bólu jest sucha pochwa?

3

Odp: czy przyczyną może być zbyt krótki penis chłopaka?

na pewno przyczyna nie będzie 14 cm członek.. jak sama napisałas dopiero zaczeliście.. poznajecie swoje ciała.. uczycie sie.. brak wam doświadczenia... z biegiem czasu bedzie tylko lepiej..

4

Odp: czy przyczyną może być zbyt krótki penis chłopaka?

Spróbuj pozycji w których on penisem pobudza twój punkt G a podczas penetracji może pieścić łechtaczkę.  A przede wszystkim musisz nauczyć się odczuwać przyjemność.

5

Odp: czy przyczyną może być zbyt krótki penis chłopaka?

Twierdzisz, że chłopak "wciska na siłę" i uważasz, ze gdyby miał tam więcej do wciskania to miałabyś większą przyjemność???

Twój chłopak ma całkiem przeciętny sprzęt, po prostu nie macie doświadczenia. A doświadczenie zdobywa się praktyką, nie lekturą/oglądaniem treści, z których wynika, że facet powinien mieć jakieś 20cm między nogami.

6

Odp: czy przyczyną może być zbyt krótki penis chłopaka?

normalna sprawa uczcie się siebie i swoich ciał. Co do bólu, mnie cały czas boli na początku (4 lata), a potem jest juz ok. Taka budowa nic nie poradzisz, a chłopak mój ma ciut mniejszego niiz Twój wink

7

Odp: czy przyczyną może być zbyt krótki penis chłopaka?
aganowak napisał/a:

Witam. Moje pytanie może być uznane za infantylne ale cóż potrzebne subiektywnej oceny. Mam 21lat mój chłopak 23. Jesteśmy ze sobą ponad rok ale dopiero teraz zaczęliśmy uprawiać seks. To jest mój pierwszy chłopak i nigdy nie uprawiałam seksu, tak samo chłopak był prawiczkiem. Nie mam doświadczenia w seksie. "Problem" jest taki że jego penis ma 14cm... Dla mnie nie robi to żadnej różnicy, kocham go. Jednak ten seks nie sprawia mi żadnej przyjemności, wręcz to boli. Próbuje wciskać mi go na siłę. Bardzo lubie natomiast kiedy wkłada mi palca.
czy to ma związek z tym że oboje jeszcze musimy poczekać z seksem, czy przyczyną może być jego zbyt krótki penis? kocham go bardzo i nie jestem w stanie odejść i zrobić mu takiego świństwa tylko z powodu że ma mniej cm. Może ktoś z Was miał podobny problem?

Mam rozumieć, że twoj chlopak ma palca wiekszego od penisa, skoro uznalas, że problemem jest zbyt maly rozmiar tegoż?

8

Odp: czy przyczyną może być zbyt krótki penis chłopaka?
Iceni napisał/a:
aganowak napisał/a:

Witam. Moje pytanie może być uznane za infantylne ale cóż potrzebne subiektywnej oceny. Mam 21lat mój chłopak 23. Jesteśmy ze sobą ponad rok ale dopiero teraz zaczęliśmy uprawiać seks. To jest mój pierwszy chłopak i nigdy nie uprawiałam seksu, tak samo chłopak był prawiczkiem. Nie mam doświadczenia w seksie. "Problem" jest taki że jego penis ma 14cm... Dla mnie nie robi to żadnej różnicy, kocham go. Jednak ten seks nie sprawia mi żadnej przyjemności, wręcz to boli. Próbuje wciskać mi go na siłę. Bardzo lubie natomiast kiedy wkłada mi palca.
czy to ma związek z tym że oboje jeszcze musimy poczekać z seksem, czy przyczyną może być jego zbyt krótki penis? kocham go bardzo i nie jestem w stanie odejść i zrobić mu takiego świństwa tylko z powodu że ma mniej cm. Może ktoś z Was miał podobny problem?

Mam rozumieć, że twoj chlopak ma palca wiekszego od penisa, skoro uznalas, że problemem jest zbyt maly rozmiar tegoż?

Nie po prostu ma penisa krótkiego ale trochę grubego. Zastanawiam się czy nie dać sobie z nim spokoju. Przecież seks w związku też jest ważny i mam zamiar uprawiać seks z partnerem kilka lat więc dobry seks też jest istotnym elementem...

9

Odp: czy przyczyną może być zbyt krótki penis chłopaka?

Moim zdaniem za szybko próbuje wejść. Dłuższa gra wstępna. Musi Ciebie mocniej "rozgrzać" i będzie ok.

10

Odp: czy przyczyną może być zbyt krótki penis chłopaka?

Ponoć grubość jest ważniejsza więc teoretycznie powinna sie cieszyć. Teoretycznie tongue

11

Odp: czy przyczyną może być zbyt krótki penis chłopaka?

No od za krótkiego raczej jej nie boli:P

12

Odp: czy przyczyną może być zbyt krótki penis chłopaka?

No niby nie, ale kto tam wie tongue

Posty [ 13 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » czy przyczyną może być zbyt krótki penis chłopaka?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024