rwanie w pośladku - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » rwanie w pośladku

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

Temat: rwanie w pośladku

Od jakiegoś 1-1,5 tygodnia rwie mnie w okolicy lewego pośladka/uda. Nawet jak siedzę lub leże. Nie uprawiam jakiegos sportu wiec raczej niczego nie naderwałam/przeciążyłam. Nie jest to bardzo bolesne, ale boli i potrafi mnie skrzywić. Dodam tylko, że mam 19 lat tongue

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez Iceni (2014-08-22 19:38:59)

Odp: rwanie w pośladku

A czy to nie są kurcze?

Jeżeli nie, to sugerowałabym wizytę u specjalisty - takie bóle mogą świadczyć o problemach z kręgosłupem (np uciskiem na nerwy).

3

Odp: rwanie w pośladku

Tak, jak pisze Inceni, po prostu wybierz się do lekarza.
A jeszcze takie pytanie, nie siedziałaś ostatnio długo z podkurczoną nogą pod tyłkiem? Nie jeździłaś na rowerze? Nie uderzyłaś się, nie upadłaś?

4

Odp: rwanie w pośladku

Skurcze raczej nie, ale wezmę magnez to może coś pomoże.

"nie siedziałaś ostatnio długo z podkurczoną nogą pod tyłkiem?" - ostatnio zdarzyło mi się. przed biurkiem przybieram masę dziwnych pozycji, ale wątpię że to od tego. a co do reszty to nie.

5

Odp: rwanie w pośladku
niespodzianka napisał/a:

Skurcze raczej nie, ale wezmę magnez to może coś pomoże.

"nie siedziałaś ostatnio długo z podkurczoną nogą pod tyłkiem?" - ostatnio zdarzyło mi się. przed biurkiem przybieram masę dziwnych pozycji, ale wątpię że to od tego. a co do reszty to nie.

Może być od tego, coś Ci mogło przeskoczyć i teraz boli. Proponuję, żebyś sobie natarła na noc pośladek olejkiem kamforowym, albo czymś rozgrzewającym, może być nawet maść dla dzieci VICKS, albo nawet Amol. Prześpij się z tym i jutro rano napisz, czy jest lepiej.
Biorę też pod uwagę, że mogło Cię przewiać. Śpisz może nago?

6

Odp: rwanie w pośladku

Nie śpię, ale ostatnio przez dłuższy czas spałam pod kocem z powodu upałów. Zaczęło się robić chłodno, a ja nadal pod nim spałam i rano budziłam się zmarznięta(szczególnie stopy). Zobaczymy, mama też mi doradziła żebym się nasmarowała rozgrzewajacym na noc i poczekamy do jutra. Dziękuję za wszystkie odpowiedzi ;-)

7

Odp: rwanie w pośladku

to może być rwa kulszowa. Idź do lekarza.

8

Odp: rwanie w pośladku
niespodzianka napisał/a:

Nie śpię, ale ostatnio przez dłuższy czas spałam pod kocem z powodu upałów. Zaczęło się robić chłodno, a ja nadal pod nim spałam i rano budziłam się zmarznięta(szczególnie stopy). Zobaczymy, mama też mi doradziła żebym się nasmarowała rozgrzewajacym na noc i poczekamy do jutra. Dziękuję za wszystkie odpowiedzi ;-)

O, to pewnie powód, choć na Twoim miejscu poszłabym do lekarza, żeby wykluczyć inne groźniejsze schorzenia.
Powodzenia.

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » rwanie w pośladku

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024